Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні
Шахтарів-героїв
М
Команда
І
О
1
Степова
5
15
2
Червоноградська
5
9
3
Відродження
5
7
4
Межирічанська
5
4
5
Лісова
5
4
6
Сокаль
5
4
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Лопатин
2
4
6
2
Радехів
2
-1
3
3
Гірник
2
-3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Гончарівка
2
0
3
2
Сулимів
2
0
3
3
Качурівка
2
0
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Календар
Таблиця
Бомбардири
Суддя Богдан Горошко - Третя ліга Львівщини
Особиста інформація
Прізвище:
Богдан Горошко
Позиція:
Головний суддя
Матчі
Матчі
Неділя, 06.06.2021
ФК "Ера" Соснівка
1
-
5
"Тандем" Жовтанці
Субота, 12.06.2021
"Галичина" Великий Дорошів
8
-
2
ФК "Ера" Соснівка
Неділя, 13.06.2021
ФК "Лопатин"
4
-
0
"Рух-Збірна" Репехів
Субота, 19.06.2021
"Західний Буг" Павлів
0
-
2
"Рух-Збірна" Репехів
Субота, 19.06.2021
ФК "Лопатин"
2
-
2
"Січ" Заболотці
Неділя, 20.06.2021
ФК "Промінь" Тетевчиці
1
-
3
"Тандем" Жовтанці
Неділя, 27.06.2021
ФК "Ера" Соснівка
4
-
1
"Юність-2" Верхня Білка
Середа, 07.07.2021
"Західний Буг" Павлів
1
-
3
"Тандем" Жовтанці
Субота, 17.07.2021
"Січ" Заболотці
1
-
1
"Тандем" Жовтанці
Четвер, 29.07.2021
ФК "Ера" Соснівка
3
-
0
"Західний Буг" Павлів
Субота, 07.08.2021
"Тандем" Жовтанці
1
-
0
ФК "Давидів"
Неділя, 22.08.2021
"Скала" Вільховець
2
-
2
"Берізка" Підберізці
Неділя, 29.08.2021
"Тандем" Жовтанці
5
-
1
ФК "Ера" Соснівка
Неділя, 12.09.2021
"Тандем" Жовтанці
6
-
0
ФК "Промінь" Тетевчиці
Субота, 02.10.2021
"Тандем" Жовтанці
0
-
1
"Січ" Заболотці
Кар'єра судді
Ліга
Сезон
Позиція
Друга ліга Львівщини 2021
2021
Головний суддя
Друга ліга Львівщини 2023
2023
Головний суддя
Друга/Третя ліга Львівщини 2023
2023
Головний суддя
Кубок Весна-2023
2023
Головний суддя
Кубок Золота осінь Львівщини 2023
2023
Головний суддя
Кубок Карло Мікльоша 2023
2023
Головний суддя
Кубок Львівської області 2021
2021
Головний суддя
Кубок Львівської області 2023
2023
Головний суддя
Меморіал Ернеста Юста 2021
2021
Головний суддя
Меморіал Ернеста Юста 2023
2023
Головний суддя
Перша ліга Львівщини 2021
2021
Головний суддя
Перша ліга Львівщини 2023
2023
Головний суддя
Перша ліга Львівщини. Сезон-2023
2023
Головний суддя
Прем'єр-ліга 2021
2021
Головний суддя
Прем'єр-ліга 2023
2023
Головний суддя
Прем'єр-ліга. Сезон-2023
2023
Головний суддя
Третя ліга Львівщини
2021
Головний суддя
Третя ліга Львівщини 2023
2023
Головний суддя
Друга ліга Львівщини 2020
2020
Головний суддя
Кубок Весни В. Якубовського 2020
2020
Головний суддя
Друга ліга Львівщини 2022
2022
Головний суддя
Друга/Третя ліга Львівщини 2022
2022
Головний суддя
Кубок Золотої осені 2022
2022
Головний суддя
Кубок Львівської області 2022
2022
Головний суддя
Меморіал Ернеста Юста 2022
2022
Головний суддя
Перша ліга Львівщини - фінал 2022
2022
Головний суддя
Перша ліга Львівщини 2022
2022
Головний суддя
Прем'єр-ліга - фінал 2022
2022
Головний суддя
Прем'єр-ліга 2022
2022
Головний суддя
Третя ліга Львівщини 2022
2022
Головний суддя
Кубок Весни-2024
2024
Головний суддя
Кубок Карло Мікльоша 2024
2024
Головний суддя
Меморіал Ернеста Юста 2024
2024
Головний суддя
Перша ліга Львівщини 2024
2024
Головний суддя
Прем'єр-ліга 2024
2024
Головний суддя
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні