Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
3
6
2
ДТ Сокаль
2
6
3
Олесько
3
5
4
Березів
3
5
4
Жовква
3
5
6
"Богун"
2
3
7
Н.Розділ
2
3
8
Чорнушовичі
3
3
9
Братковичі
3
1
9
Жидачів
3
1
11
Шахтар Ч
1
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
1
3
2
Борщовичі
1
3
3
Пикуловичі
2
3
4
Лопатин
1
1
5
Кам'янка-2
1
1
6
Качурівка
0
0
6
Ямпіль
0
0
6
Н.Яричів
0
0
9
Добротвір
2
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Репехів
2
6
2
Малехів
2
6
3
Білка
2
3
4
Радехів
0
0
4
Сокільники
0
0
4
Гірник
0
0
7
Підбірці
1
0
8
Мостиська-2
1
0
9
Універ
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Календар - "Дністер" Кам'яне - Друга/Третя ліга Львівщини 2023 - Група 3
Тур
Назва туру
Дата
Початок
Господар
Гості
Результат
1
1 тур
14.05.2023
15:00 год.
"Богун" Підзвіринець
-
"Дністер" Кам'яне
0 - 0
3
3 тур
28.05.2023
15:00 год.
"Дністер" Кам'яне
-
ФК "Старий Самбір"
1 - 0
4
4 тур
04.06.2023
16:00 год.
"Сокіл" Никонковичі
-
"Дністер" Кам'яне
1 - 3
5
5 тур
10.06.2023
16:00 год.
"Дністер" Кам'яне
-
"Турбо" Березів
1 - 2
6
6 тур
18.06.2023
16:00 год.
ФК "Троянда" Ходорів
-
"Дністер" Кам'яне
1 - 1
7
7 тур
25.06.2023
17:00 год.
"Дністер" Кам'яне
-
"Кохавинка" Гніздичів
2 - 2
8
8 тур
02.07.2023
16:00 год.
ФК "Новий Розділ"
-
"Дністер" Кам'яне
6 - 0
9
9 тур
08.07.2023
17:00 год.
"Дністер" Кам'яне
-
ФСК "Трускавець"
0 - 2
10
10 тур
16.07.2023
16:00 год.
"Дністер" Кам'яне
-
"Богун" Підзвіринець
5 - 2
12
12 тур
30.07.2023
17:00 год.
ФК "Старий Самбір"
-
"Дністер" Кам'яне
9 - 1
13
13 тур
06.08.2023
15:00 год.
"Дністер" Кам'яне
-
"Сокіл" Никонковичі
2 - 3
14
14 тур
13.08.2023
15:00 год.
"Турбо" Березів
-
"Дністер" Кам'яне
6 - 2
15
15 тур
20.08.2023
16:00 год.
"Дністер" Кам'яне
-
ФК "Троянда" Ходорів
0 - 1
16
16 тур
27.08.2023
13:00 год.
"Кохавинка" Гніздичів
-
"Дністер" Кам'яне
2 - 2
17
17 тур
09.09.2023
14:00 год.
"Дністер" Кам'яне
-
ФК "Новий Розділ"
1 - 6
18
18 тур
17.09.2023
14:00 год.
ФСК "Трускавець"
-
"Дністер" Кам'яне
4 - 0
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні