Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Бутини 4 10 12
    1 Гірник 4 10 12
    3 Межиріччя 4 6 8
    4 В.Мости 3 7 7
    5 Яструбичі 4 4 7
    6 Острів 4 3 7
    7 Бендюга 4 -2 4
    8 Куличків 4 -6 3
    8 Пристань 4 -6 3
    10 Сілець 3 -3 1
    11 Волсвин 4 -6 1
    12 Добрячин 4 -17 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Куликів 8 21
    2 Білка 7 16
    3 Миколаїв 7 15
    4 Підмонастир 7 14
    5 Погонь 7 13
    6 Торчиновичі 7 12
    7 Стрий 8 10
    8 Дрогобич 8 8
    9 Корміл 7 6
    10 Самбір 8 5
    11 ДЮШ 7 3
    12 Відники 7 3

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    1 Лео-Кераміка 6 13
    2 Яворів 5 11
    3 Новояворівськ 6 11
    4 Брюховичі 5 8
    5 Кам'янка 4 7
    6 Золочів 5 7
    7 Червоноград 5 4
    8 Н.Яричів 5 3
    9 "Богун" 5 2
    10 Винники 4 1

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Фещук М. Підм 8
    2 Черепушак Ю. Стрй 6
    3 Балух І. Микл 5
    - Дева А. Кулк 5
    5 Бугрин Т. Відн 4
    
    Прем'єр-ліга 2021



    М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
    1 ФК "Куликів" 8 7 0 1 20:7 13 21
    2 "Юність" Верхня/Нижня Білка 7 5 1 1 11:7 4 16
    3 ФК "Миколаїв" 7 5 0 2 10:6 4 15
    4 "Фенікс" Підмонастир 7 4 2 1 16:10 6 14
    5 ЛСК "Погонь" Львів 7 4 1 2 8:6 2 13
    6 "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір 7 4 0 3 7:7 0 12
    7 "Скала 1911" Стрий 8 3 1 4 9:11 -2 10
    8 МФК "Галичина" Дрогобич 8 2 2 4 5:10 -5 8
    9 "Корміл" Давидів 7 2 0 5 8:11 -3 6
    10 ФСК "Самбір" 8 1 2 5 10:16 -6 5
    11 ДЮШ "Львів" 7 1 0 6 4:10 -6 3
    12 "Темп" Відники 7 0 3 4 6:13 -7 3


    1 тур
    14-04-2021
    events.png 18:30
    "Юність" Верхня/Нижня Білка -
    "Скала 1911" Стрий
     1 - 0  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: Академія "Руху", Винники
    18-04-2021
    events.png 16:00
    ФК "Миколаїв" -
    "Корміл" Давидів
     1 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
      16:00
    "Темп" Відники -
    МФК "Галичина" Дрогобич
     0 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
    events.png 17:30
    "Фенікс" Підмонастир -
    ЛСК "Погонь" Львів
     1 - 0  Судді: Олександр Шандор (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
    20-04-2021
    events.png 17:00
    ФК "Куликів" -
    ФСК "Самбір"
     3 - 1  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
    21-04-2021
    events.png 18:00
    ДЮШ "Львів" -
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
     0 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
    2 тур
    21-04-2021
    events.png 17:00
    "Юність" Верхня/Нижня Білка -
    ФК "Миколаїв"
     2 - 0  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: Академія "Руху", Винники
    25-04-2021
    events.png 16:00
    "Скала 1911" Стрий -
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
     2 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м.Стрий
    events.png 16:00
    МФК "Галичина" Дрогобич -
    "Фенікс" Підмонастир
     3 - 3  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
    events.png 16:00
    "Темп" Відники -
    ФСК "Самбір"
     2 - 2  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Андрій Чулик (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
    events.png 16:00
    "Корміл" Давидів -
    ФК "Куликів"
     1 - 3  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: "СКА", м.Львів
    01-06-2021
    events.png 17:00
    ЛСК "Погонь" Львів -
    ДЮШ "Львів"
     0 - 1  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
    3 тур
    09-05-2021
    events.png 16:00
    ФК "Миколаїв" -
    "Скала 1911" Стрий
     3 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
    events.png 16:00
    "Темп" Відники -
    "Корміл" Давидів
     1 - 4  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
    events.png 16:00
    "Фенікс" Підмонастир -
    ФСК "Самбір"
     4 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
    events.png 16:00
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
    ЛСК "Погонь" Львів
     1 - 2  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
    12-05-2021
    events.png 17:00
    ФК "Куликів" -
    "Юність" Верхня/Нижня Білка
     3 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
    events.png 17:00
    МФК "Галичина" Дрогобич -
    ДЮШ "Львів"
     1 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
    4 тур
    16-05-2021
    events.png 16:00
    "Скала 1911" Стрий -
    ЛСК "Погонь" Львів
     1 - 2  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Ростислав Якимик (Асистент), Ігор Смульський (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м.Стрий
    events.png 16:00
    МФК "Галичина" Дрогобич -
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
     0 - 1  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
    events.png 16:00
    "Корміл" Давидів -
    "Фенікс" Підмонастир
     0 - 2  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: "Сільський", с.Давидів
    events.png 16:00
    "Юність" Верхня/Нижня Білка -
    "Темп" Відники
     2 - 1  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Мирон Гапчин (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
    events.png 17:00
    ФК "Миколаїв" -
    ФК "Куликів"
     0 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
    19-05-2021
    events.png 17:00
    ДЮШ "Львів" -
    ФСК "Самбір"
     0 - 2  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Олександра Вдовіна (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
    5 тур
    19-05-2021
    events.png 17:00
    "Фенікс" Підмонастир -
    "Юність" Верхня/Нижня Білка
     1 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
    20-05-2021
    events.png 17:00
    ЛСК "Погонь" Львів -
    МФК "Галичина" Дрогобич
     1 - 0  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
    23-05-2021
    events.png 16:00
    ФК "Куликів" -
    "Скала 1911" Стрий
     3 - 0  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
    events.png 16:00
    "Темп" Відники -
    ФК "Миколаїв"
     1 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Ірина Чайка (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
    events.png 16:00
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
    ФСК "Самбір"
     2 - 1  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Роман Любінець (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
    09-06-2021
    events.png 17:00
    ДЮШ "Львів" -
    "Корміл" Давидів
     2 - 3  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
    6 тур
    26-05-2021
    events.png 17:00
    "Юність" Верхня/Нижня Білка -
    ДЮШ "Львів"
     2 - 1  Судді: Олександр Шандор (Головний суддя), Ростислав Якимик (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
    events.png 17:00
    ЛСК "Погонь" Львів -
    ФСК "Самбір"
     2 - 2  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
    30-05-2021
    events.png 16:00
    "Скала 1911" Стрий -
    МФК "Галичина" Дрогобич
     2 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Олександра Вдовіна (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м.Стрий
    events.png 16:00
    "Корміл" Давидів -
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
     0 - 1  Судді: Олександр Шандор (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ірина Чайка (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
    events.png 16:00
    ФК "Куликів" -
    "Темп" Відники
     2 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
    events.png 17:00
    ФК "Миколаїв" -
    "Фенікс" Підмонастир
     3 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
    7 тур
    05-06-2021
    events.png 16:00
    МФК "Галичина" Дрогобич -
    ФСК "Самбір"
     1 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
    06-06-2021
    events.png 16:00
    "Фенікс" Підмонастир -
    ФК "Куликів"
     4 - 2  Судді: Олександр Шандор (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
    events.png 16:00
    ДЮШ "Львів" -
    ФК "Миколаїв"
     0 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ірина Чайка (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
    events.png 16:00
    ЛСК "Погонь" Львів -
    "Корміл" Давидів
     1 - 0  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
    events.png 17:00
    "Темп" Відники -
    "Скала 1911" Стрий
     1 - 1  Судді: Софія Причина (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
    08-06-2021
    events.png 17:00
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
    "Юність" Верхня/Нижня Білка
     1 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
    8 тур
    12-06-2021
    events.png 17:00
    "Скала 1911" Стрий -
    ФСК "Самбір"
     2 - 1  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Медик", м.Моршин
    13-06-2021
      16:00
    "Корміл" Давидів -
    МФК "Галичина" Дрогобич
     _ - _  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
      16:00
    ФК "Куликів" -
    ДЮШ "Львів"
     _ - _  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
      16:00
    "Темп" Відники -
    "Фенікс" Підмонастир
     _ - _  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Іван Родін (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
    15-06-2021
      18:00
    ФК "Миколаїв" -
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
     _ - _  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
    23-06-2021
      17:00
    "Юність" Верхня/Нижня Білка -
    ЛСК "Погонь" Львів
     _ - _   
    9 тур
    17-06-2021
      17:00
    МФК "Галичина" Дрогобич -
    "Юність" Верхня/Нижня Білка
     _ - _   
    20-06-2021
      16:00
    "Фенікс" Підмонастир -
    "Скала 1911" Стрий
     _ - _   
      16:00
    ДЮШ "Львів" -
    "Темп" Відники
     _ - _   
      16:00
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
    ФК "Куликів"
     _ - _   
      16:00
    ЛСК "Погонь" Львів -
    ФК "Миколаїв"
     _ - _   
      16:00
    ФСК "Самбір" -
    "Корміл" Давидів
     _ - _   
    10 тур
    26-06-2021
      16:00
    "Скала 1911" Стрий -
    "Корміл" Давидів
     _ - _   
      16:00
    "Юність" Верхня/Нижня Білка -
    ФСК "Самбір"
     _ - _   
      16:00
    ФК "Миколаїв" -
    МФК "Галичина" Дрогобич
     _ - _   
      16:00
    ФК "Куликів" -
    ЛСК "Погонь" Львів
     _ - _   
      16:00
    "Темп" Відники -
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
     _ - _   
      16:00
    "Фенікс" Підмонастир -
    ДЮШ "Львів"
     _ - _   
    11 тур
    08-05-2021
    events.png 16:00
    МФК "Галичина" Дрогобич -
    ФК "Куликів"
     0 - 3  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
    30-06-2021
      17:00
    ДЮШ "Львів" -
    "Скала 1911" Стрий
     _ - _   
      17:00
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
    "Фенікс" Підмонастир
     _ - _   
      17:00
    ЛСК "Погонь" Львів -
    "Темп" Відники
     _ - _   
      17:00
    ФСК "Самбір" -
    ФК "Миколаїв"
     _ - _   
      17:00
    "Корміл" Давидів -
    "Юність" Верхня/Нижня Білка
     _ - _   

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району