Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Бутини 4 10 12
    1 Гірник 4 10 12
    3 В.Мости 4 13 10
    4 Межиріччя 4 6 8
    5 Яструбичі 4 4 7
    6 Острів 4 3 7
    7 Сілець 4 0 4
    8 Бендюга 5 -5 4
    9 Куличків 4 -6 3
    9 Пристань 4 -6 3
    11 Волсвин 4 -6 1
    12 Добрячин 5 -23 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Куликів 8 21
    2 Білка 7 16
    3 Миколаїв 7 15
    4 Підмонастир 7 14
    5 Погонь 7 13
    6 Торчиновичі 7 12
    7 Стрий 8 10
    8 Дрогобич 8 8
    9 Корміл 7 6
    10 Самбір 8 5
    11 ДЮШ 7 3
    12 Відники 7 3

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    1 Лео-Кераміка 6 13
    2 Яворів 5 11
    3 Новояворівськ 6 11
    4 Брюховичі 5 8
    5 Кам'янка 4 7
    6 Золочів 5 7
    7 Червоноград 5 4
    8 Н.Яричів 5 3
    9 "Богун" 5 2
    10 Винники 4 1

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Фещук М. Підм 8
    2 Черепушак Ю. Стрй 6
    3 Балух І. Микл 5
    - Дева А. Кулк 5
    5 Бугрин Т. Відн 4
    
    Чемпіонат Червоноградського району



    М.   Команда І В Н П М +/- Очки Ост.матчі
    1 ФСК "Бутини" Бутини 4 4 0 0 12:2 10 12
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    - ФСК "Вугільник" Гірник 4 4 0 0 14:4 10 12
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    3 ФСК "Рата" Великі Мости 4 3 1 0 14:1 13 10
    draw.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    4 ФСК "Межиріччя" 4 2 2 0 8:2 6 8
    thumbs_up.png
    draw.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    5 ФК "Прибужжя" Яструбичі 4 2 1 1 9:5 4 7
    draw.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    6 ФК "Шахтар" Острів 4 2 1 1 13:10 3 7
    thumbs_down
    draw.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    7 СК "Легенда" Сілець 4 1 1 2 6:6 0 4
    thumbs_down
    thumbs_down
    draw.png
    thumbs_up.png
    8 ФК "Галич-Фортуна" Бендюга 5 1 1 3 7:12 -5 4
    thumbs_down
    draw.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    9 ФК "Куличків" 4 1 0 3 3:9 -6 3
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_down
    - ФК "Пристань" 4 1 0 3 4:10 -6 3
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    11 ФК "Вікторія" Волсвин 4 0 1 3 4:10 -6 1
    draw.png
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    12 ФК "Ватра" Добрячин 5 0 0 5 4:27 -23 0
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down


    1 тур
    09-05-2021
    events.png 13:00
    ФК "Пристань" -
    ФК "Ватра" Добрячин
     3 - 2  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Ігор Келба (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Шахтар" Острів
     3 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Роман Пелех (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    СК "Легенда" Сілець
     перен.    Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
    events.png 15:30
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     2 - 1  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Степан Чоп (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     2 - 2  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
    events.png 16:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     1 - 2  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    2 тур
    16-05-2021
    events.png 13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Шахтар" Острів
     4 - 4  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Келба (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    events.png 13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФСК "Бутини" Бутини
     1 - 2  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Петро Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
    events.png 13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Пристань"
     5 - 1  Судді: Ігор Павлівський (Головний суддя), Василь Замощак (Асистент), Юрій Гавенко (Асистент), Стадіон: смт Гірник
    events.png 13:30
    ФСК "Межиріччя" -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     1 - 1  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 16:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Куличків"
     1 - 2  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
    events.png 16:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     0 - 5  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    3 тур
    23-05-2021
    events.png 13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Ватра" Добрячин
     7 - 0  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     3 - 0  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Келба (Асистент), Ігор Хас (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
    events.png 13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     2 - 4  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Пристань"
     2 - 0  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
    events.png 16:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     2 - 1  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Острів
    events.png 16:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Межиріччя"
     0 - 4  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    4 тур
    06-06-2021
    events.png 13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     0 - 4  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Володимир Гнатів (Асистент), Володимир Музичук (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
    events.png 13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Шахтар" Острів
     2 - 6  Судді: Ігор Павлівський (Головний суддя), Юрій Гавенко (Асистент), Андрій Бусько (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    events.png 13:00
    ФК "Пристань" -
    ФСК "Бутини" Бутини
     0 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: с. Пристань
      14:00
    ФСК "Межиріччя" -
    СК "Легенда" Сілець
     0 - 0  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Андрій Романчук (Асистент), Григорій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 16:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Куличків"
     2 - 0  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Володимир Гнатів (Асистент), Володимир Музичук (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    events.png 16:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     3 - 0  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Петро Іваницький (Асистент), Стадіон: смт Гірник
    5 тур
    13-06-2021
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Пристань"
     _ - _  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Острів
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Ватра" Добрячин
     6 - 0  Судді: Степан Лементарьв (Головний суддя), Ігор Павлівський (Асистент), Юрій Гавенко (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     3 - 0  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
      15:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Хас (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
      16:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _  Судді: Ігор Павлівський (Головний суддя), Степан Лементарьв (Асистент), Юрій Гавенко (Асистент), Стадіон: с. Бутини
      16:00
    ФК "Куличків" -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    6 тур
    20-06-2021
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Пристань" -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      16:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
      16:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
      16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
    7 тур
    04-07-2021
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _   
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
      16:00
    ФК "Куличків" -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      16:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _   
    8 тур
    11-07-2021
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _   
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Пристань" -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
      15:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
      16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
    9 тур
    18-07-2021
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _   
      15:30
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      16:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      16:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
    10 тур
    01-08-2021
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _   
      13:00
    ФК "Пристань" -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
      15:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
      16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      16:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
    11 тур
    08-08-2021
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      16:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
      16:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району