Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Гірник 21 60 56
    2 Межиріччя 21 32 48
    3 Острів 21 33 46
    4 В.Мости 21 52 44
    5 Бутини 21 -15 30
    6 Волсвин 21 -3 29
    7 Сілець 21 3 25
    8 Яструбичі 21 -2 25
    9 Пристань 21 -31 19
    10 Бендюга 21 -23 14
    11 Добрячин 21 -58 14
    12 Куличків 21 -48 11

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Білка 22 58
    2 Миколаїв 21 49
    3 Підмонастир 22 49
    4 Куликів 22 44
    5 Стрий 22 38
    6 Торчиновичі 21 37
    7 Дрогобич 23 26
    8 Відники 22 24
    9 Погонь 21 22
    10 Корміл 21 20
    11 Самбір 22 17
    12 Рух-2 22 15
    13 ДЮШ 23 10

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    1 Яворів 17 41
    2 Лео-Кераміка 17 37
    3 Брюховичі 17 31
    4 Червоноград 18 25
    5 Новояворівськ 17 24
    6 Винники 17 20
    7 Кам'янка 17 18
    8 "Богун" 17 17
    9 Золочів 17 16
    10 Н.Яричів 18 12

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Фещук М. Підм 18
    2 Балух І. Микл 16
    3 Черепушак Ю. Стрй 13
    - Гнатів Р. Підм 13
    5 Дева А. Кулк 10

    Друга ліга Львівщини



    М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
    1 "Датський текстиль" Сокаль 8 8 0 0 31:6 25 24
    2 "Шахтар" Червоноград 8 4 1 3 21:11 10 13
    4 "Галичина" Великий Дорошів 8 1 3 4 14:23 -9 6
    3 "Енергетик" Добротвір 8 3 0 5 14:30 -16 9
    5 "Січ" Заболотці 8 1 2 5 9:19 -10 5

    1 тур
    15-08-2020
    events.png 17:00
    "Шахтар" Червоноград -
    "Січ" Заболотці
     3 - 0  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
    events.png 18:00
    "Енергетик" Добротвір -
    "Датський текстиль" Сокаль
     0 - 6  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: "Енергетик", смт Добротвір
    2 тур
    22-08-2020
    events.png 17:00
    "Січ" Заболотці -
    "Енергетик" Добротвір
     5 - 2  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: СІЧ-Арена ім. Р.І.Лаби, Заболотці
    events.png 17:00
    "Датський текстиль" Сокаль -
    "Галичина" Великий Дорошів
     3 - 0  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Сокаль
    3 тур
    29-08-2020
    events.png 17:00
    "Датський текстиль" Сокаль -
    "Січ" Заболотці
     5 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ігор Гудзь (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Сокаль
    30-08-2020
    events.png 14:00
    "Шахтар" Червоноград -
    "Галичина" Великий Дорошів
     5 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Ігор Гудзь (Асистент), Ігор Процик (Асистент), Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
    4 тур
    05-09-2020
    events.png 17:00
    "Галичина" Великий Дорошів -
    "Січ" Заболотці
     2 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент),
    events.png 17:00
    "Енергетик" Добротвір -
    "Шахтар" Червоноград
     2 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Юрій Галичанівський (Асистент),
    5 тур
    12-09-2020
    events.png 17:00
    "Енергетик" Добротвір -
    "Галичина" Великий Дорошів
     3 - 2  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Іван Гушак (Асистент),
    13-09-2020
    events.png 17:00
    "Датський текстиль" Сокаль -
    "Шахтар" Червоноград
     3 - 2  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Ігор Гудзь (Асистент), Олег Ващишин (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Сокаль
    6 тур
    18-09-2020
    events.png 17:00
    "Датський текстиль" Сокаль -
    "Енергетик" Добротвір
     7 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Ігор Гудзь (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Сокаль
    19-09-2020
    events.png 17:00
    "Січ" Заболотці -
    "Шахтар" Червоноград
     0 - 3  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Олексій Лішик (Асистент), Стадіон: СІЧ-Арена ім. Р.І.Лаби, Заболотці
    7 тур
    26-09-2020
    events.png 17:00
    "Енергетик" Добротвір -
    "Січ" Заболотці
     2 - 1  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Руслан Тимофієв (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: "Енергетик", смт Добротвір
    events.png 17:00
    "Галичина" Великий Дорошів -
    "Датський текстиль" Сокаль
     1 - 3  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент), Стадіон: с. Великий Дорошів
    8 тур
    03-10-2020
    events.png 16:00
    "Січ" Заболотці -
    "Датський текстиль" Сокаль
     0 - 1  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ігор Стахіра (Асистент), Стадіон: СІЧ-Арена ім. Р.І.Лаби, Заболотці
    04-10-2020
    events.png 12:00
    "Галичина" Великий Дорошів -
    "Шахтар" Червоноград
     2 - 2  Судді: Юрій Олійник (Головний суддя), Богдан Горошко (Асистент), Денис Мороз (Асистент),
    9 тур
    10-10-2020
    events.png 15:00
    "Січ" Заболотці -
    "Галичина" Великий Дорошів
     1 - 1  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Ігор Стахіра (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: СІЧ-Арена ім. Р.І.Лаби, Заболотці
    events.png 16:00
    "Шахтар" Червоноград -
    "Енергетик" Добротвір
     3 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ігор Гудзь (Асистент), Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
    10 тур
    17-10-2020
    events.png 16:00
    "Шахтар" Червоноград -
    "Датський текстиль" Сокаль
     2 - 3  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Ігор Гудзь (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
    events.png 16:00
    "Галичина" Великий Дорошів -
    "Енергетик" Добротвір
     5 - 4  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Юрій Галичанівський (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: с. Великий Дорошів
    1/4 фіналу
    24-10-2020
    events.png 14:00
    "Темп" Гірське -
    "Ураган" Раденичі
     0 - 2  Судді: Сергій Лукач (Головний суддя), Степан Лужецький (Асистент), Ігор Юзв Стадіон: с. Гірське
    events.png 14:00
    "Датський текстиль" Сокаль -
    "Кохавинка" Гніздичів
     0 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Ігор Гудзь (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Сокаль
      15:00
    ФК "Шкло" -
    "Шахтар" Червоноград
     1 - 1 (Пен. 4 - 3)  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Денис Мороз (Асистент), Стадіон: смт Шкло
      15:00
    ФСК "Трускавець" -
    "Жупан" Винники
     0 - 0 (Пен. 2 - 4)  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Михайло Костів (Асистент), Роман Піпа (Асистент), Стадіон: м. Трускавець
    1/2 фіналу
    31-10-2020
    events.png 17:00
    "Жупан" Винники -
    ФК "Шкло"
     3 - 0  Судді: Андрій Наконечний (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
    01-11-2020
      13:00
    "Кохавинка" Гніздичів -
    "Ураган" Раденичі
     1 - 3  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Ігор Савка (Асистент), Юрій Голубець (Асистент),
    гра за 1-2 місце
    08-11-2020
      13:00
    "Жупан" Винники -
    "Ураган" Раденичі
     1 - 1 (Пен. 4 - 5)    Стадіон: "Воля", Братковичі

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району