Друга ліга Львівщини



М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Датський текстиль" Сокаль 8 8 0 0 31:6 25 24
2 "Шахтар" Червоноград 8 4 1 3 21:11 10 13
4 "Галичина" Великий Дорошів 8 1 3 4 14:23 -9 6
3 "Енергетик" Добротвір 8 3 0 5 14:30 -16 9
5 "Січ" Заболотці 8 1 2 5 9:19 -10 5

1 тур
15-08-2020
events.png 17:00
"Шахтар" Червоноград -
"Січ" Заболотці
 3 - 0  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
events.png 18:00
"Енергетик" Добротвір -
"Датський текстиль" Сокаль
 0 - 6  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: "Енергетик", смт Добротвір
2 тур
22-08-2020
events.png 17:00
"Січ" Заболотці -
"Енергетик" Добротвір
 5 - 2  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: СІЧ-Арена ім. Р.І.Лаби, Заболотці
events.png 17:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Галичина" Великий Дорошів
 3 - 0  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Сокаль
3 тур
29-08-2020
events.png 17:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Січ" Заболотці
 5 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ігор Гудзь (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Сокаль
30-08-2020
events.png 14:00
"Шахтар" Червоноград -
"Галичина" Великий Дорошів
 5 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Ігор Гудзь (Асистент), Ігор Процик (Асистент), Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
4 тур
05-09-2020
events.png 17:00
"Галичина" Великий Дорошів -
"Січ" Заболотці
 2 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент),
events.png 17:00
"Енергетик" Добротвір -
"Шахтар" Червоноград
 2 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Юрій Галичанівський (Асистент),
5 тур
12-09-2020
events.png 17:00
"Енергетик" Добротвір -
"Галичина" Великий Дорошів
 3 - 2  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Іван Гушак (Асистент),
13-09-2020
events.png 17:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Шахтар" Червоноград
 3 - 2  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Ігор Гудзь (Асистент), Олег Ващишин (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Сокаль
6 тур
18-09-2020
events.png 17:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Енергетик" Добротвір
 7 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Ігор Гудзь (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Сокаль
19-09-2020
events.png 17:00
"Січ" Заболотці -
"Шахтар" Червоноград
 0 - 3  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Олексій Лішик (Асистент), Стадіон: СІЧ-Арена ім. Р.І.Лаби, Заболотці
7 тур
26-09-2020
events.png 17:00
"Енергетик" Добротвір -
"Січ" Заболотці
 2 - 1  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Руслан Тимофієв (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: "Енергетик", смт Добротвір
events.png 17:00
"Галичина" Великий Дорошів -
"Датський текстиль" Сокаль
 1 - 3  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент), Стадіон: с. Великий Дорошів
8 тур
03-10-2020
events.png 16:00
"Січ" Заболотці -
"Датський текстиль" Сокаль
 0 - 1  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ігор Стахіра (Асистент), Стадіон: СІЧ-Арена ім. Р.І.Лаби, Заболотці
04-10-2020
events.png 12:00
"Галичина" Великий Дорошів -
"Шахтар" Червоноград
 2 - 2  Судді: Юрій Олійник (Головний суддя), Богдан Горошко (Асистент), Денис Мороз (Асистент),
9 тур
10-10-2020
events.png 15:00
"Січ" Заболотці -
"Галичина" Великий Дорошів
 1 - 1  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Ігор Стахіра (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: СІЧ-Арена ім. Р.І.Лаби, Заболотці
events.png 16:00
"Шахтар" Червоноград -
"Енергетик" Добротвір
 3 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ігор Гудзь (Асистент), Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
10 тур
17-10-2020
events.png 16:00
"Шахтар" Червоноград -
"Датський текстиль" Сокаль
 2 - 3  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Ігор Гудзь (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
events.png 16:00
"Галичина" Великий Дорошів -
"Енергетик" Добротвір
 5 - 4  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Юрій Галичанівський (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: с. Великий Дорошів
1/4 фіналу
24-10-2020
events.png 14:00
"Темп" Гірське -
"Ураган" Раденичі
 0 - 2  Судді: Сергій Лукач (Головний суддя), Степан Лужецький (Асистент), Ігор Юзв Стадіон: с. Гірське
events.png 14:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Кохавинка" Гніздичів
 0 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Ігор Гудзь (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Сокаль
  15:00
ФК "Шкло" -
"Шахтар" Червоноград
 1 - 1 (Пен. 4 - 3)  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Денис Мороз (Асистент), Стадіон: смт Шкло
  15:00
ФСК "Трускавець" -
"Жупан" Винники
 0 - 0 (Пен. 2 - 4)  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Михайло Костів (Асистент), Роман Піпа (Асистент), Стадіон: м. Трускавець
1/2 фіналу
31-10-2020
events.png 17:00
"Жупан" Винники -
ФК "Шкло"
 3 - 0  Судді: Андрій Наконечний (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
01-11-2020
  13:00
"Кохавинка" Гніздичів -
"Ураган" Раденичі
 1 - 3  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Ігор Савка (Асистент), Юрій Голубець (Асистент),
гра за 1-2 місце
08-11-2020
  13:00
"Жупан" Винники -
"Ураган" Раденичі
 1 - 1 (Пен. 4 - 5)    Стадіон: "Воля", Братковичі

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району