ЗСУ Червоноградського району - фінал - Бронзова ліга, підгрупа Б



М.   Команда І В Н П М +/- Очки Ост.матчі
1 ФСК "Домашів" 4 2 2 0 8:5 3 8
thumbs_up.png
draw.png
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_down
2 ФК "Ватра" Добрячин 4 2 2 0 10:6 4 8
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
draw.png
3 ФК "Белз" 4 2 2 0 9:3 6 8
draw.png
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_down
4 ФК "Сокіл" Хлівчани 4 1 0 3 7:10 -3 3
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
5 ФК "Фенікс" Жужеляни 4 0 0 4 4:14 -10 0
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png

1 тур
03-07-2022
events.png БЛ Б 14:00
ФСК "Домашів" -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 2 - 1    Стадіон: с. Домашів
events.png БЛ Б 14:00
ФК "Ватра" Добрячин -
ФК "Белз"
 0 - 0    Стадіон: с. Острів
2 тур
10-07-2022
events.png БЛ Б 14:00
ФСК "Домашів" -
ФК "Ватра" Добрячин
 2 - 2    Стадіон: м. Белз
events.png БЛ Б 16:00
ФК "Белз" -
ФК "Фенікс" Жужеляни
 4 - 1    Стадіон: м. Белз
3 тур
17-07-2022
events.png БЛ Б 13:30
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФК "Фенікс" Жужеляни
 3 - 0    Стадіон: с. Хлівчани
events.png БЛ Б 16:00
ФСК "Домашів" -
ФК "Белз"
 1 - 1    Стадіон: с. Домашів
4 тур
24-07-2022
events.png БЛ Б 13:30
ФК "Ватра" Добрячин -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 4 - 2    Стадіон: с. Добрячин
events.png БЛ Б 16:00
ФК "Фенікс" Жужеляни -
ФСК "Домашів"
 1 - 3    Стадіон: с. Жужеляни
5 тур
31-07-2022
events.png БЛ Б 16:00
ФК "Ватра" Добрячин -
ФК "Фенікс" Жужеляни
 4 - 2    Стадіон: с. Добрячин
events.png БЛ Б 16:00
ФК "Белз" -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 4 - 1    Стадіон: м. Белз
1/2 фіналу за 1-4 місця
14-08-2022
events.png БЛ Б/БЛ А 14:00
ФК "Ватра" Добрячин -
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
 1 - 1 (Пен. 4 - 1)    Стадіон: смт Гірник
21-08-2022
events.png БЛ Б/БЛ А 13:00
ФСК "Домашів" -
ФК "Воля" Горбків
 2 - 3    Стадіон: смт Гірник
1/2 фіналу за 5-8 місця
21-08-2022
events.png БЛ Б/БЛ А 15:00
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФСК "Стенятин"
 3 - 1    Стадіон: смт Гірник
24-08-2022
  БЛ Б/БЛ А 14:00
ФК "Белз" -
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
 0 - 3    Стадіон:
стикові матчі за 9-10 місце
14-08-2022
events.png БЛ А/БЛ Б 15:00
СК "Свитазів" -
ФК "Фенікс" Жужеляни
 2 - 5    Стадіон: с. Свитазів
19-08-2022
  БЛ Б/БЛ А 13:30
ФК "Фенікс" Жужеляни -
СК "Свитазів"
 3 - 0    Стадіон: с. Жужеляни
фінал
28-08-2022
events.png БЛ Б/БЛ А 14:00
ФК "Ватра" Добрячин -
ФК "Воля" Горбків
 1 - 1 (Пен. 5 - 6)    Стадіон: с. Добрячин
гра за 3-4 місце
04-09-2022
events.png БЛ А/БЛ Б 12:00
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль -
ФСК "Домашів"
 1 - 3    Стадіон: смт Гірник
гра за 5-6 місце
28-08-2022
  БЛ Б/БЛ А 14:00
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
 3 - 0   
гра за 7-8 місце
28-08-2022
  БЛ А/БЛ Б 14:00
ФСК "Стенятин" -
ФК "Белз"
 3 - 0   

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району