- Перегляди: 29545
Результати матчів першої ліги, група А. 4-й тур
2 червня відбулись матчі 4-го туру першої ліги.
Результати матчів:
Група А
2 червня відбулись матчі 4-го туру першої ліги.
Результати матчів:
Група А
2 червня відбулись матчі 4-го туру першої ліги.
Результати матчів:
Група Б
М | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Рух-3" Львів | 5 | 4 | 1 | 0 | 13:4 | 13 | |
2 | ФК "П'ятничани" | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:5 | 8 | |
3 | "Темп-Легінь" Відники/Брюховичі | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 | |
4 | "Корміл" Яворів | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:4 | 7 | |
5 | "Фенікс" Підмонастир | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:6 | 6 | |
6 | СК "Нафтовик" Борислав | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 | |
7 | ФК "Миколаїв" | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 | |
8 | "Гірник" Новояворівськ | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 | |
9 | ФК "Покрова" Львів/Нижня Білка | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | |
10 | МФК "Галичина" Дрогобич | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 3 | |
11 | ЛСК "Погонь" Львів | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:5 | 3 | |
12 | ФК "Мостиська" | 4 | 0 | 1 | 3 | 5:12 | 1 | |
13 | ФСК "Самбір" | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:13 | 1 |
М | Команда | І | В | Н | П | РМ | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "Колос" Городок | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | |
2 | "Датський текстиль" Сокаль | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 | |
3 | ФК "Олесько" | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
4 | "Турбо" Березів | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 5 | |
4 | ФК "Жовква" | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 5 | |
6 | "Богун" Броди | 2 | 1 | 0 | 1 | -2 | 3 | |
7 | ФК "Новий Розділ" | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 | |
8 | "Босота" Чорнушовичі | 3 | 1 | 0 | 2 | -4 | 3 | |
9 | СК "Воля" Братковичі | 3 | 0 | 1 | 2 | -5 | 1 | |
9 | СОК "Пульс-Авангард" Жидачів | 3 | 0 | 1 | 2 | -5 | 1 | |
11 | ФК "Шахтар" Червоноград | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
М | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "Січ" Заболотці | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 | |
2 | "Скала" Вільховець | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | 4 | |
3 | "Берізка" Підберізці | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | |
4 | СФК "Муроване" | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 | |
5 | "Стріла" Сулимів | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 | |
5 | ФСК "Трускавець" | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 | |
7 | "Кохавинка" Гніздичів | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
8 | "Сокіл" В.Глібовичі | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 | |
9 | "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 | |
9 | ФК "Троянда" Ходорів | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 | |
11 | ДЮШ ФК "Львів" | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
М | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Дубляни" | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 | |
2 | "Сокіл" Борщовичі | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 | |
3 | ФК "Ватра" Пикуловичі | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | |
4 | ФК "Лопатин" | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 | |
5 | "Карпати-Кам'янка-2" Кам'янка-Бузька | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 | |
6 | ФК "Качурівка" Радехів | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
6 | ФК "Ямпіль" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
6 | ФК "Яричів" Новий Яричів | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
9 | "Енергетик" Добротвір | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
М | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "Рух-Збірна" Репехів | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 6 | |
2 | ФК "Малехів" | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 | |
3 | "Юність" Верхня/Нижня Білка | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | 3 | |
4 | "Радехівщина ОТГ" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
4 | "Сокіл" Сокільники | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
4 | ФСК "Вугільник" Гірник | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
7 | ФК "Підбірці" | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 | |
8 | ФК "Мостиська-2" | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 | |
9 | ФК "Універ" | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | 0 |
М | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "Дністер" Кам'яне | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 | |
2 | "Сокіл" Никонковичі | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 | |
3 | "Стріла" Підгородище | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | 3 | |
4 | ФК "Легіон" Стільсько | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 | |
5 | ФК "Гончари" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
5 | ФК "Стрілків" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
7 | "Камула" Романів | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 | |
8 | ФК "Зоря" Трускавець | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:12 | 0 |
Гол | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Відбулись матчі 1/16 фіналу Кубка Незалежності.
Результати матчів: