kolida1Сьогодні на 43-ому році життя відійшов у вічність фанат футболу, хороший товариш, колега, президент та тренер ФК "Волсвин" Петро КОЛІДА!

Асоціація футболу Червоноградського району, адміністрація сайту від імені всієї футбольної спільноти району висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Петро Іванович запам'ятається як людина, котра вкладала в розвиток футболу села душу, час, гроші.

Спочивай з богом, друже!

Результати


Нд., 16.06.2024 року
4 тур

Свитазів
Свитазів
Горбків
Горбків
3:2


Нд., 16.06.2024 року
4 тур

Боянець
Боянець
Карів
Карів
7:2



Жужеляни
Жужеляни
Фусів/Торки
Фусів/Торки
3:0


Нд., 16.06.2024 року
4 тур

Барилів
Барилів
Немилів
Немилів
5:1



Сабанівка
Сабанівка
Стоянів
Стоянів
4:3


Нд., 16.06.2024 року
4 тур

Сілець
Сілець
Пристань/Бутини
Пристань/Бутини
1:3


Нд., 16.06.2024 року
4 тур

Добрячин
Добрячин
Волсвин
Волсвин
1:4


Нд., 16.06.2024 року
4 тур

В.Мости
В.Мости
Гірник
Гірник
5:1



Павлів
Павлів
Станин
Станин
1:4



Жвирка
Жвирка
Тартаків
Тартаків
0:1



Соснівка
Соснівка
Хлівчани
Хлівчани
3:1


Нд., 16.06.2024 року
11 тур

Покрова
Покрова
Відники
Відники
0:3



Дрогобич
Дрогобич
П'ятничани
П'ятничани
0:2



Борислав
Борислав
Рух-3
Рух-3
1:0



Корміл
Корміл
Самбір
Самбір
4:0



Підмонастир
Підмонастир
Погонь
Погонь
0:0



Новояворівськ
Новояворівськ
Миколаїв
Миколаїв
1:2


Нд., 16.06.2024 року
9 тур

Братковичі
Братковичі

"Богун"
1:5



ДТ Сокаль
ДТ Сокаль
Городок
Городок
1:2



Шахтар Ч
Шахтар Ч
Жовква
Жовква
2:3



Чорнушовичі
Чорнушовичі
Н.Розділ
Н.Розділ
0:1



Олесько
Олесько
Жидачів
Жидачів
2:0


Сб., 15.06.2024 року
1 тур

Буськ
Буськ
Н.Яричів
Н.Яричів
5:1


7 тур

Добротвір
Добротвір
Дубляни-ФК
Дубляни-ФК
0:2


4 тур

Ямпіль
Ямпіль
Кам'янка-2
Кам'янка-2
2:2


Сб., 15.06.2024 року
7 тур

Заболотці
Заболотці
Гніздичів
Гніздичів
3:0
т/р


Сб., 15.06.2024 року
7 тур

Кам'яне
Кам'яне
Стрілків
Стрілків
3:3


Нд., 16.06.2024 року
7 тур

Сулимів
Сулимів
Вільховець
Вільховець
0:1


Нд., 16.06.2024 року
7 тур

Романів
Романів
Никонковичі
Никонковичі
3:1


Нд., 16.06.2024 року
7 тур

Муроване
Муроване
ДЮШ
ДЮШ
7:0


Нд., 16.06.2024 року
7 тур

Сокільники
Сокільники
Універ
Універ
5:5



Репехів
Репехів
Радехів
Радехів
1:2



Зоря Тр
Зоря Тр
Гончари
Гончари
2:1



Підгородище
Підгородище
Стільсько
Стільсько
2:0



Мостиська-2
Мостиська-2
Малехів
Малехів
5:2

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району