ЗСУ, В.Мости

М Команда І РМ О
1 В.Мости 3 12 9
2 Пристань 3 -1 6
3 Бутини 3 -5 1
4 Куличків 3 -6 1

ПЛЛ

М Команда І О
1 Білка 24 64
2 Миколаїв 24 58
3 Підмонастир 24 55
4 Куликів 24 47
5 Стрий 24 42
6 Торчиновичі 24 41
7 Відники 24 28
8 Дрогобич 24 26
9 Погонь 24 22
10 Корміл 24 21
11 Рух-2 24 18
12 Самбір 24 17
13 ДЮШ 24 10

1 ліга, гр. А

М Команда І О
1 Яворів 18 44
2 Лео-Кераміка 18 37
3 Брюховичі 18 34
4 Червоноград 18 25
5 Новояворівськ 18 24
6 Кам'янка 18 21
7 "Богун" 18 20
8 Винники 18 20
9 Золочів 18 16
10 Н.Яричів 18 12

ПЛЛ, бомбардири

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Балух І. Микл 22
2 Фещук М. Підм 20
3 Черепушак Ю. Стрй 15
4 Гнатів Р. Підм 13
5 Дева А. Кулк 10


Третя ліга Львівщини - Група Б



М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Щирець" 22 16 3 3 61:27 34 51
2 "Скала" Вільховець 22 14 6 2 43:24 19 48
3 "Берізка" Підберізці 22 12 5 5 53:23 30 41
4 "Арсенал" Бучали 22 12 4 6 53:24 29 40
5 "Сокіл" Дуліби 22 11 4 7 43:43 0 37
6 "Захід" Бібрка 22 10 6 6 59:32 27 36
7 СКК "Острів" Чорний Острів 22 9 6 7 35:34 1 33
8 "Сокіл" Суховоля 22 9 4 9 52:53 -1 31
9 "Камула" Романів 22 7 5 10 33:39 -6 26
10 "Захід" Солонка 22 5 2 15 36:55 -19 17
11 "Турбо" Березів 22 1 3 18 33:79 -46 6
12 "Прикарпаття" Н.Стрілища 22 2 0 20 19:87 -68 6

1 тур
08-05-2021
events.png 17:00
"Берізка" Підберізці -
"Арсенал" Бучали
 2 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Олександр Щепанський (Асистент),
09-05-2021
events.png 14:00
ФК "Щирець" -
"Камула" Романів
 1 - 0  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Ігор Процик (Асистент), Ігор Кахнич (Асистент),
events.png 15:00
"Турбо" Березів -
"Скала" Вільховець
 1 - 2  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Степан Лужецький (Асистент), Ігор Юзв
07-07-2021
events.png 18:00
"Сокіл" Суховоля -
"Сокіл" Дуліби
 4 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Ігор Смульський (Асистент),
events.png 19:00
"Захід" Бібрка -
СКК "Острів" Чорний Острів
 6 - 2  Судді: Олег Федьків (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Ігор Стахіра (Асистент),
25-07-2021
events.png 16:00
"Прикарпаття" Н.Стрілища -
"Захід" Солонка
 1 - 6  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
2 тур
16-05-2021
events.png 14:00
"Камула" Романів -
"Турбо" Березів
 4 - 2  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Остап Петріца (Асистент),
events.png 14:00
"Захід" Бібрка -
ФК "Щирець"
 1 - 1  Судді: Богдан Грисьо (Головний суддя), Ігор Стахіра (Асистент), Ігор Процик (Асистент),
events.png 14:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
"Сокіл" Суховоля
 4 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Борис Гребінь (Асистент), Ігор Юзв
events.png 15:00
"Скала" Вільховець -
"Прикарпаття" Н.Стрілища
 1 - 0  Судді: Василь Івасяк (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Дмитро Любінець (Асистент),
07-07-2021
events.png 19:00
"Захід" Солонка -
"Берізка" Підберізці
 3 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Олександр Щепанський (Асистент),
25-07-2021
events.png 16:00
"Арсенал" Бучали -
"Сокіл" Дуліби
 5 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Стахіра (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
3 тур
22-05-2021
events.png 17:00
ФК "Щирець" -
СКК "Острів" Чорний Острів
 3 - 1  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Остап Петріца (Асистент),
23-05-2021
events.png 13:00
"Берізка" Підберізці -
"Скала" Вільховець
 0 - 1  Судді: Олег Федьків (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Олег Кузик (Асистент),
events.png 13:00
"Сокіл" Суховоля -
"Арсенал" Бучали
 2 - 1  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Андрій Чулик (Асистент),
events.png 14:00
"Сокіл" Дуліби -
"Захід" Солонка
 3 - 2  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
events.png 16:00
"Турбо" Березів -
"Захід" Бібрка
 1 - 5  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Ігор Стахіра (Асистент), Богдан Лепак (Асистент),
events.png 17:30
"Прикарпаття" Н.Стрілища -
"Камула" Романів
 0 - 1  Судді: Сергій Лукач (Головний суддя), Ігор Юзв
4 тур
29-05-2021
events.png 18:00
"Камула" Романів -
"Берізка" Підберізці
 1 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Ігор Стахіра (Асистент),
30-05-2021
events.png 14:00
"Арсенал" Бучали -
СКК "Острів" Чорний Острів
 2 - 0  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
events.png 14:00
"Захід" Солонка -
"Сокіл" Суховоля
 2 - 2  Судді: Ярослав Сторожук (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент),
events.png 14:00
"Захід" Бібрка -
"Прикарпаття" Н.Стрілища
 5 - 0  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Остап Петріца (Асистент),
events.png 15:00
"Скала" Вільховець -
"Сокіл" Дуліби
 1 - 1  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Микола Пристай (Асистент), Дмитро Любінець (Асистент),
events.png 17:00
ФК "Щирець" -
"Турбо" Березів
 4 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
5 тур
05-06-2021
events.png 13:00
"Прикарпаття" Н.Стрілища -
ФК "Щирець"
 1 - 5  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
06-06-2021
events.png 13:00
"Сокіл" Суховоля -
"Скала" Вільховець
 1 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Ігор Стахіра (Асистент), Олег Федьків (Асистент),
events.png 14:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
"Турбо" Березів
 1 - 0  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Ігор Юзв
events.png 16:00
"Захід" Солонка -
"Арсенал" Бучали
 1 - 4  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Анатолій Валенко (Асистент),
events.png 17:00
"Берізка" Підберізці -
"Захід" Бібрка
 2 - 1  Судді: Володимир Болізюк (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Ярослав Сторожук (Асистент),
events.png 17:00
"Сокіл" Дуліби -
"Камула" Романів
 0 - 0  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Ігор Юзв
6 тур
10-06-2021
events.png 19:15
ФК "Щирець" -
"Берізка" Підберізці
 2 - 2  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Ігор Смульський (Асистент),
12-06-2021
events.png 17:00
"Скала" Вільховець -
"Арсенал" Бучали
 4 - 2  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Назар Войтик (Асистент),
events.png 18:00
"Камула" Романів -
"Сокіл" Суховоля
 5 - 3  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Олександр Щепанський (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент),
13-06-2021
events.png 13:00
"Турбо" Березів -
"Прикарпаття" Н.Стрілища
 3 - 4  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Богдан Лепак (Асистент),
events.png 15:00
"Захід" Бібрка -
"Сокіл" Дуліби
 2 - 0  Судді: Володимир Болізюк (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Дмитро Любінець (Асистент),
events.png 17:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
"Захід" Солонка
 3 - 2  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Олександр Щепанський (Асистент),
7 тур
20-06-2021
events.png 13:00
"Прикарпаття" Н.Стрілища -
СКК "Острів" Чорний Острів
 0 - 1  Судді: Остап Петріца (Головний суддя), Степан Лужецький (Асистент), Ігор Юзв
events.png 16:00
"Скала" Вільховець -
"Захід" Солонка
 2 - 0  Судді: Богдан Грисьо (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент),
events.png 17:00
"Берізка" Підберізці -
"Турбо" Березів
 8 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Олег Федьків (Асистент),
events.png 17:00
"Сокіл" Дуліби -
ФК "Щирець"
 3 - 2  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
  17:00
"Сокіл" Суховоля -
"Захід" Бібрка
 2 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Ігор Савка (Асистент),
07-07-2021
events.png 19:00
"Арсенал" Бучали -
"Камула" Романів
 4 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Орест Дуцяк (Асистент), Ігор Юзв
8 тур
28-06-2021
events.png 16:00
"Камула" Романів -
"Захід" Солонка
 0 - 3  Судді: Юрій Олійник (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент),
events.png 16:00
"Захід" Бібрка -
"Арсенал" Бучали
 3 - 3  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Богдан Лепак (Асистент),
events.png 16:00
ФК "Щирець" -
"Сокіл" Суховоля
 4 - 2  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
events.png 16:00
"Турбо" Березів -
"Сокіл" Дуліби
 1 - 6  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Савка (Асистент),
events.png 16:00
"Прикарпаття" Н.Стрілища -
"Берізка" Підберізці
 0 - 3  Судді: Остап Петріца (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Олег Патик (Асистент),
events.png 18:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
"Скала" Вільховець
 0 - 3  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
9 тур
03-07-2021
events.png 17:00
"Сокіл" Суховоля -
"Турбо" Березів
 4 - 4  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Ігор Савка (Асистент), Юрій Голубець (Асистент),
events.png 17:00
ФК "Щирець" -
"Арсенал" Бучали
 2 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Данило Навка (Асистент),
04-07-2021
events.png 13:00
"Берізка" Підберізці -
СКК "Острів" Чорний Острів
 1 - 2  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Богдан Лепак (Асистент), Станіслав Ткач (Асистент),
events.png 14:00
"Сокіл" Дуліби -
"Прикарпаття" Н.Стрілища
 1 - 0  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Орест Дуцяк (Асистент), Ігор Юзв
  16:00
"Захід" Солонка -
"Захід" Бібрка
 0 - 0  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Богдан Лепак (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
events.png 17:00
"Скала" Вільховець -
"Камула" Романів
 3 - 2  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Орест Дуцяк (Асистент), Ігор Юзв
10 тур
16-05-2021
events.png 17:00
"Сокіл" Дуліби -
"Берізка" Підберізці
 1 - 0  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Степан Лужецький (Асистент), Ігор Юзв
10-07-2021
events.png 17:00
"Турбо" Березів -
"Арсенал" Бучали
 0 - 3  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Савка (Асистент),
11-07-2021
events.png 14:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
"Камула" Романів
 1 - 1  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
events.png 17:00
"Прикарпаття" Н.Стрілища -
"Сокіл" Суховоля
 3 - 5  Судді: Михайло Костів (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Олег Кузик (Асистент),
events.png 18:00
"Захід" Бібрка -
"Скала" Вільховець
 3 - 1  Судді: Андрій Баран (Головний суддя), Руслан Тимофієв (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
12-07-2021
events.png 19:15
ФК "Щирець" -
"Захід" Солонка
 2 - 1  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент),
11 тур
17-07-2021
events.png 17:00
"Скала" Вільховець -
ФК "Щирець"
 3 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Данило Навка (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
18-07-2021
events.png 16:00
"Сокіл" Дуліби -
СКК "Острів" Чорний Острів
 3 - 3  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
events.png 16:00
"Сокіл" Суховоля -
"Берізка" Підберізці
 0 - 5  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Данило Навка (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент),
events.png 16:00
"Арсенал" Бучали -
"Прикарпаття" Н.Стрілища
 2 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
events.png 16:00
"Захід" Солонка -
"Турбо" Березів
 4 - 2  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Ігор Процик (Асистент),
events.png 16:00
"Камула" Романів -
"Захід" Бібрка
 1 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Іван Родін (Асистент), Андрій Бондарчук (Асистент),
12 тур
01-08-2021
events.png 15:00
"Скала" Вільховець -
"Турбо" Березів
 3 - 0  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Савка (Асистент),
07-08-2021
events.png 17:00
"Камула" Романів -
ФК "Щирець"
 1 - 4  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент),
events.png 18:00
"Арсенал" Бучали -
"Берізка" Підберізці
 1 - 2  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Данило Навка (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент),
08-08-2021
events.png 14:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
"Захід" Бібрка
 1 - 0  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
events.png 16:00
"Захід" Солонка -
"Прикарпаття" Н.Стрілища
 4 - 2  Судді: Данило Навка (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент),
24-10-2021
  14:00
"Сокіл" Дуліби -
"Сокіл" Суховоля
 3 - 2  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ярослав Сторожук (Асистент), Степан Сольчаник (Асистент), Стадіон:
13 тур
14-08-2021
events.png 16:00
"Сокіл" Дуліби -
"Арсенал" Бучали
 1 - 2  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Олег Патик (Асистент),
events.png 16:00
ФК "Щирець" -
"Захід" Бібрка
 5 - 2  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
events.png 17:00
"Сокіл" Суховоля -
СКК "Острів" Чорний Острів
 1 - 3  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Богдан Лепак (Асистент),
15-08-2021
events.png 13:00
"Турбо" Березів -
"Камула" Романів
 1 - 2  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
events.png 13:00
"Прикарпаття" Н.Стрілища -
"Скала" Вільховець
 1 - 2  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
events.png 17:00
"Берізка" Підберізці -
"Захід" Солонка
 3 - 0  Судді: Олег Федьків (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Данило Навка (Асистент),
14 тур
21-08-2021
events.png 17:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
ФК "Щирець"
 0 - 2  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Ігор Смульський (Асистент),
events.png 17:00
"Захід" Бібрка -
"Турбо" Березів
 6 - 2  Судді: Данило Навка (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Андрій Бондарчук (Асистент),
events.png 17:00
"Арсенал" Бучали -
"Сокіл" Суховоля
 1 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Савка (Асистент), Юрій Голубець (Асистент),
22-08-2021
events.png 14:00
"Скала" Вільховець -
"Берізка" Підберізці
 2 - 2  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Богдан Горошко (Асистент),
events.png 15:00
"Камула" Романів -
"Прикарпаття" Н.Стрілища
 8 - 1  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Данило Чопик (Асистент),
events.png 16:00
"Захід" Солонка -
"Сокіл" Дуліби
 2 - 3  Судді: Данило Навка (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент),
15 тур
28-08-2021
events.png 17:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
"Арсенал" Бучали
 1 - 1  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент),
events.png 17:00
"Сокіл" Суховоля -
"Захід" Солонка
 2 - 1  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
events.png 17:00
"Турбо" Березів -
ФК "Щирець"
 1 - 5  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
29-08-2021
events.png 13:00
"Берізка" Підберізці -
"Камула" Романів
 1 - 0  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
events.png 14:00
"Сокіл" Дуліби -
"Скала" Вільховець
 2 - 3  Судді: Михайло Костів (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Ігор Кахнич (Асистент),
events.png 17:00
"Прикарпаття" Н.Стрілища -
"Захід" Бібрка
 1 - 6  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
16 тур
04-09-2021
events.png 16:00
ФК "Щирець" -
"Прикарпаття" Н.Стрілища
 5 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Данило Чопик (Асистент),
05-09-2021
events.png 13:00
"Турбо" Березів -
СКК "Острів" Чорний Острів
 3 - 3  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Іван Коваль (Асистент),
events.png 14:00
"Захід" Бібрка -
"Берізка" Підберізці
 0 - 3  Судді: Володимир Болізюк (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Ярослав Сторожук (Асистент),
events.png 14:00
"Скала" Вільховець -
"Сокіл" Суховоля
 2 - 0  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Олег Федьків (Асистент),
events.png 17:00
"Камула" Романів -
"Сокіл" Дуліби
 0 - 4  Судді: Олег Федьків (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Михайло Савка (Асистент),
14-10-2021
  13:00
"Арсенал" Бучали -
"Захід" Солонка
 3 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент),
17 тур
11-09-2021
events.png 17:30
"Берізка" Підберізці -
ФК "Щирець"
 1 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
12-09-2021
events.png 13:00
"Захід" Солонка -
СКК "Острів" Чорний Острів
 0 - 2  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Денис Мороз (Асистент),
events.png 16:00
"Прикарпаття" Н.Стрілища -
"Турбо" Березів
 2 - 1  Судді: Михайло Костів (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Роман Піпа (Асистент),
events.png 17:00
"Сокіл" Суховоля -
"Камула" Романів
 2 - 0  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Степан Сольчаник (Асистент),
  17:00
"Арсенал" Бучали -
"Скала" Вільховець
 0 - 0  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Орест Дуцяк (Асистент), Ігор Юзв
07-11-2021
events.png 14:00
"Сокіл" Дуліби -
"Захід" Бібрка
 1 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
18 тур
19-09-2021
events.png 13:00
"Турбо" Березів -
"Берізка" Підберізці
 1 - 1  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Ігор Стахіра (Асистент), Іван Коваль (Асистент),
events.png 15:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
"Прикарпаття" Н.Стрілища
 5 - 0  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Орест Дуцяк (Асистент), Ігор Юзв
  16:00
ФК "Щирець" -
"Сокіл" Дуліби
 3 - 0  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Михайло Костів (Асистент), Роман Келеман (Асистент),
23-09-2021
events.png 17:00
"Захід" Солонка -
"Скала" Вільховець
 2 - 4  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Богдан Лепак (Асистент), Стадіон:
28-10-2021
  15:00
"Камула" Романів -
"Арсенал" Бучали
 0 - 3   
31-10-2021
  14:00
"Захід" Бібрка -
"Сокіл" Суховоля
 7 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент), Стадіон:
19 тур
25-09-2021
events.png 16:00
"Сокіл" Дуліби -
"Турбо" Березів
 5 - 4  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
events.png 16:00
"Арсенал" Бучали -
"Захід" Бібрка
 3 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Орест Дуцяк (Асистент), Ігор Юзв
events.png 16:00
"Сокіл" Суховоля -
ФК "Щирець"
 3 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент),
26-09-2021
events.png 12:00
"Скала" Вільховець -
СКК "Острів" Чорний Острів
 1 - 1  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Ігор Стахіра (Асистент),
events.png 15:00
"Берізка" Підберізці -
"Прикарпаття" Н.Стрілища
 6 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Ігор Процик (Асистент),
events.png 15:00
"Захід" Солонка -
"Камула" Романів
 1 - 3  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Ігор Стахіра (Асистент),
20 тур
02-10-2021
events.png 16:00
"Арсенал" Бучали -
ФК "Щирець"
 1 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
events.png 16:00
"Камула" Романів -
"Скала" Вільховець
 2 - 2  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Роман Піпа (Асистент),
03-10-2021
events.png 13:00
"Прикарпаття" Н.Стрілища -
"Сокіл" Дуліби
 1 - 4  Судді: Михайло Костів (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Ігор Кахнич (Асистент),
events.png 13:00
"Турбо" Березів -
"Сокіл" Суховоля
 1 - 3  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Орест Дуцяк (Асистент), Ігор Юзв
events.png 13:00
"Захід" Бібрка -
"Захід" Солонка
 5 - 0  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Степан Сольчаник (Асистент),
events.png 16:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
"Берізка" Підберізці
 0 - 2   
21 тур
09-10-2021
events.png 16:00
"Арсенал" Бучали -
"Турбо" Березів
 4 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Ярослав Сторожук (Асистент),
10-10-2021
events.png 13:00
"Скала" Вільховець -
"Захід" Бібрка
 1 - 1  Судді: Андрій Лютий (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Ярослав Сторожук (Асистент),
events.png 13:00
"Захід" Солонка -
ФК "Щирець"
 2 - 4  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Роман Піпа (Асистент),
events.png 13:00
"Берізка" Підберізці -
"Сокіл" Дуліби
 4 - 0  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Валерій Бабко (Асистент),
  16:00
"Камула" Романів -
СКК "Острів" Чорний Острів
 0 - 0  Судді: Володимир Болізюк (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Данило Навка (Асистент),
events.png 16:00
"Сокіл" Суховоля -
"Прикарпаття" Н.Стрілища
 7 - 0  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Ігор Савка (Асистент), Денис Мороз (Асистент),
22 тур
16-10-2021
events.png 16:00
ФК "Щирець" -
"Скала" Вільховець
 3 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Степан Лужецький (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
17-10-2021
events.png 13:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
"Сокіл" Дуліби
 1 - 2  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Михайло Костів (Асистент), Роман Келеман (Асистент),
  13:00
"Турбо" Березів -
"Захід" Солонка
 3 - 0   
events.png 13:00
"Берізка" Підберізці -
"Сокіл" Суховоля
 2 - 4  Судді: Олег Федьків (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Ігор Процик (Асистент),
events.png 16:00
"Прикарпаття" Н.Стрілища -
"Арсенал" Бучали
 0 - 6  Судді: Михайло Костів (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Ігор Кахнич (Асистент),
events.png 16:00
"Захід" Бібрка -
"Камула" Романів
 2 - 1  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Олег Ващишин (Асистент), Роман Піпа (Асистент),
стикові матчі за 1-2 місце
31-10-2021
events.png 14:00
"Тандем" Жовтанці -
ФК "Щирець"
 4 - 2  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент), Стадіон:
07-11-2021
events.png 14:00
ФК "Щирець" -
"Тандем" Жовтанці
 0 - 1  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Савка (Асистент), Стадіон:
стикові матчі за 3-4 місце
23-10-2021
events.png 14:00
"Січ" Заболотці -
"Скала" Вільховець
 0 - 2  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: СІЧ-Арена ім. Р.І.Лаби, Заболотці
30-10-2021
events.png 13:00
"Скала" Вільховець -
"Січ" Заболотці
 3 - 2  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон:

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району