ЗСУ Червоноградського району - фінал



М.   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 "Шахтар" Червоноград 5 5 0 0 27 3 24 15
2 "Датський текстиль" Сокаль 5 4 0 1 18 5 13 12
3 ФК "Прибужжя" Яструбичі 5 2 1 2 7 16 -9 7
4 СК "Легенда" Сілець 5 1 1 3 7 15 -8 4
5 ФСК "Рата" Великі Мости 5 1 0 4 4 16 -12 3
6 ФСК "Тартаків" 5 1 0 4 8 16 -8 3
М.   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 ФСК "Вугільник" Гірник 5 5 0 0 24 4 20 15
2 ФК "Шахтар" Острів 5 4 0 1 15 10 5 12
3 ФСК "Межиріччя" 5 3 0 2 17 9 8 9
4 ФК "Пристань" 5 2 0 3 13 14 -1 6
5 ФК "Куличків" 5 1 0 4 9 24 -15 3
6 ФК "Вікторія" Волсвин 5 0 0 5 5 22 -17 0
М.   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль 4 3 1 0 12 6 6 10
2 ФК "Воля" Горбків 4 3 0 1 9 7 2 9
3 ФСК "Стенятин" 4 1 2 1 9 9 0 5
4 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси 4 1 1 2 12 11 1 4
5 СК "Свитазів" 4 0 0 4 3 12 -9 0
М.   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 ФСК "Домашів" 4 2 2 0 8 5 3 8
2 ФК "Ватра" Добрячин 4 2 2 0 10 6 4 8
3 ФК "Белз" 4 2 2 0 9 3 6 8
4 ФК "Сокіл" Хлівчани 4 1 0 3 7 10 -3 3
5 ФК "Фенікс" Жужеляни 4 0 0 4 4 14 -10 0

1 тур
03-07-2022
events.png СЛ 13:00 год.
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Пристань"
 5 - 0    Стадіон: смт Гірник
events.png ЗЛ 14:00 год.
СК "Легенда" Сілець -
"Датський текстиль" Сокаль
 0 - 5    Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png БЛ Б 14:00 год.
ФСК "Домашів" -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 2 - 1    Стадіон: с. Домашів
events.png БЛ Б 14:00 год.
ФК "Ватра" Добрячин -
ФК "Белз"
 0 - 0    Стадіон: с. Острів
events.png БЛ А 14:00 год.
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси -
ФСК "Стенятин"
 3 - 3    Стадіон: "Тартак Арена", с. Тартаків
events.png ЗЛ 16:00 год.
ФСК "Тартаків" -
"Шахтар" Червоноград
 1 - 5    Стадіон: "Тартак Арена", с. Тартаків
events.png ЗЛ 16:00 год.
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
ФСК "Рата" Великі Мости
 3 - 1    Стадіон: с. Яструбичі
events.png СЛ 16:00 год.
ФК "Шахтар" Острів -
ФК "Куличків"
 3 - 2    Стадіон: с. Острів
events.png СЛ 16:00 год.
ФК "Вікторія" Волсвин -
ФСК "Межиріччя"
 2 - 3    Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png БЛ А 16:30 год.
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль -
ФК "Воля" Горбків
 3 - 0    Стадіон: "Буг", смт Жвирка
1/2 фіналу за 5-8 місця
21-08-2022
  БЛ Б/БЛ А 14:00 год.
ФК "Белз" -
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
 _ - _    Стадіон:
  БЛ Б/БЛ А 14:00 год.
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФСК "Стенятин"
 _ - _    Стадіон:
2 тур
10-07-2022
events.png СЛ 13:00 год.
ФСК "Межиріччя" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 1 - 2    Стадіон: с. Межиріччя
events.png БЛ А 13:00 год.
ФСК "Стенятин" -
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
 3 - 3    Стадіон: с. Стенятин
events.png СЛ 13:30 год.
ФК "Пристань" -
ФК "Шахтар" Острів
 2 - 3    Стадіон: с. Бутини
events.png ЗЛ 14:00 год.
"Шахтар" Червоноград -
СК "Легенда" Сілець
 5 - 0    Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
events.png БЛ Б 14:00 год.
ФСК "Домашів" -
ФК "Ватра" Добрячин
 2 - 2    Стадіон: м. Белз
events.png ЗЛ 16:00 год.
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФСК "Тартаків"
 2 - 1    Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png СЛ 16:00 год.
ФК "Куличків" -
ФК "Вікторія" Волсвин
 2 - 1    Стадіон: с. Куличків
events.png БЛ А 16:00 год.
ФК "Воля" Горбків -
СК "Свитазів"
 2 - 0    Стадіон: с. Горбків
events.png БЛ Б 16:00 год.
ФК "Белз" -
ФК "Фенікс" Жужеляни
 4 - 1    Стадіон: м. Белз
events.png ЗЛ 16:30 год.
"Датський текстиль" Сокаль -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 4 - 0    Стадіон: "Буг", смт Жвирка
3 тур
17-07-2022
events.png СЛ 13:00 год.
ФСК "Межиріччя" -
ФК "Пристань"
 4 - 1    Стадіон: с. Межиріччя
events.png БЛ А 13:30 год.
СК "Свитазів" -
ФСК "Стенятин"
 0 - 2    Стадіон: с. Свитазів
events.png БЛ Б 13:30 год.
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФК "Фенікс" Жужеляни
 3 - 0    Стадіон: с. Хлівчани
events.png ЗЛ 14:00 год.
СК "Легенда" Сілець -
ФСК "Рата" Великі Мости
 3 - 0    Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png БЛ А 14:00 год.
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль -
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
 3 - 1    Стадіон: "Буг", смт Жвирка
events.png СЛ 15:00 год.
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Куличків"
 7 - 1    Стадіон: смт Гірник
events.png СЛ 15:00 год.
ФК "Вікторія" Волсвин -
ФК "Шахтар" Острів
 2 - 5    Стадіон: с. Волсвин
events.png ЗЛ 16:00 год.
ФСК "Тартаків" -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 1 - 2    Стадіон: "Тартак Арена", с. Тартаків
events.png БЛ Б 16:00 год.
ФСК "Домашів" -
ФК "Белз"
 1 - 1    Стадіон: с. Домашів
events.png ЗЛ 17:00 год.
"Шахтар" Червоноград -
"Датський текстиль" Сокаль
 3 - 1    Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
4 тур
24-07-2022
events.png БЛ А 12:00 год.
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси -
СК "Свитазів"
 5 - 1    Стадіон: с. Фусів
events.png БЛ А 13:30 год.
ФСК "Стенятин" -
ФК "Воля" Горбків
 1 - 3    Стадіон: с. Стенятин
events.png БЛ Б 13:30 год.
ФК "Ватра" Добрячин -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 4 - 2    Стадіон: с. Добрячин
events.png ЗЛ 14:00 год.
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
СК "Легенда" Сілець
 2 - 2    Стадіон: с. Яструбичі
events.png ЗЛ 14:00 год.
ФСК "Рата" Великі Мости -
"Шахтар" Червоноград
 1 - 6    Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png СЛ 14:00 год.
ФК "Куличків" -
ФСК "Межиріччя"
 2 - 8    Стадіон: смт Гірник
events.png ЗЛ 16:00 год.
"Датський текстиль" Сокаль -
ФСК "Тартаків"
 5 - 2    Стадіон: "Буг", смт Жвирка
events.png СЛ 16:00 год.
ФК "Шахтар" Острів -
ФСК "Вугільник" Гірник
 2 - 3    Стадіон: смт Гірник
events.png СЛ 16:00 год.
ФК "Пристань" -
ФК "Вікторія" Волсвин
 5 - 0    Стадіон: с. Бутини
events.png БЛ Б 16:00 год.
ФК "Фенікс" Жужеляни -
ФСК "Домашів"
 1 - 3    Стадіон: с.Жужеляни
5 тур
31-07-2022
events.png БЛ А 13:00 год.
СК "Свитазів" -
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
 2 - 3    Стадіон: с. Свитазів
events.png БЛ А 13:00 год.
ФК "Воля" Горбків -
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
 4 - 3    Стадіон: с. Горбків
events.png СЛ 13:30 год.
ФК "Пристань" -
ФК "Куличків"
 5 - 2    Стадіон: с. Бутини
events.png ЗЛ 14:00 год.
СК "Легенда" Сілець -
ФСК "Тартаків"
 2 - 3    Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png СЛ 14:00 год.
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Вікторія" Волсвин
 7 - 0    Стадіон: смт Гірник
events.png ЗЛ 16:00 год.
"Шахтар" Червоноград -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 8 - 0    Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
events.png ЗЛ 16:00 год.
ФСК "Рата" Великі Мости -
"Датський текстиль" Сокаль
 0 - 3    Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png СЛ 16:00 год.
ФК "Шахтар" Острів -
ФСК "Межиріччя"
 2 - 1    Стадіон: смт Гірник
events.png БЛ Б 16:00 год.
ФК "Ватра" Добрячин -
ФК "Фенікс" Жужеляни
 4 - 2    Стадіон: с. Добрячин
events.png БЛ Б 16:00 год.
ФК "Белз" -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 4 - 1    Стадіон: м. Белз
1/2 фіналу за 1-4 місця
14-08-2022
  БЛ Б/БЛ А 14:00 год.
ФК "Ватра" Добрячин -
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
 _ - _    Стадіон: смт Гірник
21-08-2022
  БЛ Б/БЛ А 14:00 год.
ФСК "Домашів" -
ФК "Воля" Горбків
 _ - _    Стадіон:
стикові матчі за 9-10 місце
14-08-2022
  БЛ Б/БЛ А 13:30 год.
ФК "Фенікс" Жужеляни -
СК "Свитазів"
 _ - _    Стадіон: с.Жужеляни
21-08-2022
  БЛ А/БЛ Б 14:00 год.
СК "Свитазів" -
ФК "Фенікс" Жужеляни
 _ - _    Стадіон:

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району