kolida1Сьогодні на 43-ому році життя відійшов у вічність фанат футболу, хороший товариш, колега, президент та тренер ФК "Волсвин" Петро КОЛІДА!

Асоціація футболу Червоноградського району, адміністрація сайту від імені всієї футбольної спільноти району висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Петро Іванович запам'ятається як людина, котра вкладала в розвиток футболу села душу, час, гроші.

Спочивай з богом, друже!



Перша ліга Львівщини. Сезон-2023



М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 "Гірник" Новояворівськ 10 6 2 2 24:11 13 20
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
2 "Датський текстиль" Сокаль 10 5 3 2 14:8 6 18
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
draw.png
3 "Колос" Городок 10 4 4 2 12:9 3 16
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
draw.png
4 ФК "Жовква" 10 5 1 4 16:16 0 16
draw.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
5 СОК "Пульс-Авангард" Жидачів 10 3 2 5 14:15 -1 11
draw.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
6 "Темп" Гірське 10 1 0 9 11:32 -21 3
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 "Богун" Броди 8 6 1 1 20:8 12 19
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
2 ФК "Олесько" 8 5 1 2 27:14 13 16
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
3 ФК "Шахтар" Червоноград 8 4 0 4 15:14 1 12
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
4 СК "Воля" Братковичі 8 3 1 4 15:15 0 10
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
5 ДЮШ ФК "Львів" 8 0 1 7 4:30 -26 1
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down

1 тур
19-08-2023
events.png 16:00
"Гірник" Новояворівськ -
"Темп" Гірське
 4 - 1   
20-08-2023
events.png 15:00
ФК "Жовква" -
"Датський текстиль" Сокаль
 0 - 2   
events.png 15:00
"Колос" Городок -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 2 - 1   
26-08-2023
events.png 16:00
СК "Воля" Братковичі -
"Богун" Броди
 1 - 3   
27-08-2023
events.png 15:00
ФК "Шахтар" Червоноград -
ДЮШ ФК "Львів"
 2 - 0   
2 тур
26-08-2023
events.png 15:00
"Темп" Гірське -
"Колос" Городок
 2 - 0   
27-08-2023
events.png 15:00
"Датський текстиль" Сокаль -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 2 - 1   
events.png 16:00
ФК "Жовква" -
"Гірник" Новояворівськ
 1 - 0   
02-09-2023
events.png 15:00
ДЮШ ФК "Львів" -
СК "Воля" Братковичі
 1 - 1   
03-09-2023
events.png 15:00
ФК "Олесько" -
"Богун" Броди
 1 - 1   
3 тур
02-09-2023
events.png 15:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
"Темп" Гірське
 2 - 1   
03-09-2023
events.png 15:00
"Гірник" Новояворівськ -
"Датський текстиль" Сокаль
 2 - 1   
events.png 15:00
"Колос" Городок -
ФК "Жовква"
 2 - 1   
09-09-2023
events.png 15:00
"Богун" Броди -
ДЮШ ФК "Львів"
 4 - 0   
10-09-2023
events.png 16:00
ФК "Шахтар" Червоноград -
ФК "Олесько"
 4 - 3    Стадіон: СШ № 7, м. Соснівка
4 тур
09-09-2023
events.png 15:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Темп" Гірське
 2 - 0   
10-09-2023
events.png 15:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
ФК "Жовква"
 1 - 0   
events.png 15:00
"Гірник" Новояворівськ -
"Колос" Городок
 1 - 1   
16-09-2023
events.png 15:00
ФК "Шахтар" Червоноград -
СК "Воля" Братковичі
 0 - 4   
17-09-2023
events.png 15:00
ФК "Олесько" -
ДЮШ ФК "Львів"
 6 - 1   
5 тур
16-09-2023
events.png 15:00
"Темп" Гірське -
ФК "Жовква"
 3 - 4   
17-09-2023
  15:00
"Колос" Городок -
"Датський текстиль" Сокаль
 0 - 0   
events.png 16:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
"Гірник" Новояворівськ
 3 - 3   
23-09-2023
events.png 15:00
СК "Воля" Братковичі -
ФК "Олесько"
 5 - 4   
24-09-2023
events.png 15:00
"Богун" Броди -
ФК "Шахтар" Червоноград
 1 - 0   
6 тур
23-09-2023
events.png 15:00
"Темп" Гірське -
"Гірник" Новояворівськ
 1 - 4   
24-09-2023
  15:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
"Колос" Городок
 0 - 0   
30-09-2023
events.png 15:00
"Богун" Броди -
СК "Воля" Братковичі
 2 - 0   
events.png 16:00
ДЮШ ФК "Львів" -
ФК "Шахтар" Червоноград
 0 - 4   
01-10-2023
events.png 16:00
"Датський текстиль" Сокаль -
ФК "Жовква"
 1 - 1   
7 тур
07-10-2023
events.png 14:00
"Колос" Городок -
"Темп" Гірське
 4 - 1   
events.png 14:00
СК "Воля" Братковичі -
ДЮШ ФК "Львів"
 3 - 0   
08-10-2023
events.png 14:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
"Датський текстиль" Сокаль
 1 - 2   
events.png 14:00
"Гірник" Новояворівськ -
ФК "Жовква"
 5 - 0   
events.png 14:00
"Богун" Броди -
ФК "Олесько"
 1 - 3   
8 тур
14-10-2023
events.png 14:00
"Темп" Гірське -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 0 - 5   
15-10-2023
events.png 13:00
ДЮШ ФК "Львів" -
"Богун" Броди
 2 - 6   
events.png 14:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Гірник" Новояворівськ
 1 - 2   
events.png 14:00
ФК "Жовква" -
"Колос" Городок
 2 - 1   
events.png 14:00
ФК "Олесько" -
ФК "Шахтар" Червоноград
 3 - 2   
9 тур
21-10-2023
events.png 14:00
"Темп" Гірське -
"Датський текстиль" Сокаль
 1 - 3   
22-10-2023
events.png 14:00
ФК "Жовква" -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 3 - 0   
events.png 14:00
"Колос" Городок -
"Гірник" Новояворівськ
 2 - 1   
events.png 14:00
СК "Воля" Братковичі -
ФК "Шахтар" Червоноград
 1 - 2   
events.png 14:00
ДЮШ ФК "Львів" -
ФК "Олесько"
 0 - 4   
10 тур
29-10-2023
events.png 14:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Колос" Городок
 0 - 0   
events.png 14:00
"Гірник" Новояворівськ -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 2 - 0   
events.png 14:00
ФК "Жовква" -
"Темп" Гірське
 4 - 1   
events.png 14:00
ФК "Шахтар" Червоноград -
"Богун" Броди
 1 - 2   
events.png 14:00
ФК "Олесько" -
СК "Воля" Братковичі
 3 - 0   

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району