kolida1Сьогодні на 43-ому році життя відійшов у вічність фанат футболу, хороший товариш, колега, президент та тренер ФК "Волсвин" Петро КОЛІДА!

Асоціація футболу Червоноградського району, адміністрація сайту від імені всієї футбольної спільноти району висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Петро Іванович запам'ятається як людина, котра вкладала в розвиток футболу села душу, час, гроші.

Спочивай з богом, друже!



Вища ліга 2024



М.   Команда І В Н П М +/- Очки Ост.матчі
1 ФК "Боянець" 4 4 0 0 16:5 11 12
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
2 ФСК "Рата" Великі Мости 4 3 0 1 18:8 10 9
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
3 ФК "Пристань/Бутини" 4 3 0 1 9:9 0 9
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
4 ФК "Ера" Соснівка 4 2 0 2 11:5 6 6
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
5 СК "Легенда" Сілець 3 1 1 1 3:3 0 4
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_down
6 ФК "Карів-63" 3 1 0 2 8:16 -8 3
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
7 ФСК "Вугільник" Гірник 4 0 1 3 2:13 -11 1
thumbs_down
thumbs_down
draw.png
thumbs_down
8 ФК "Сокіл" Хлівчани 4 0 0 4 4:12 -8 0
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
М.   Команда І В Н П М +/- Очки Ост.матчі
1 ФК "Хуторок" Станин 4 4 0 0 13:3 10 12
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
2 ФСК "Буг" Жвирка 4 3 0 1 12:4 8 9
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
3 ФСК "Тартаків" 4 2 0 2 7:5 2 6
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
4 ФК "Geramoto" Жужеляни 3 1 0 2 4:5 -1 3
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
5 ФК "Павлів" 3 1 0 2 7:10 -3 3
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
6 ФК "Слава" Фусів/Торки 4 0 0 4 0:16 -16 0
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down

1 тур
26-05-2024
  Б
ФК "Павлів" -
ФК "Geramoto" Жужеляни
 _ - _    Стадіон: с. Павлів
  А
ФК "Карів-63" -
СК "Легенда" Сілець
 перен.    Стадіон: с. Карів
events.png А 13:30
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Ера" Соснівка
 0 - 6    Стадіон: "Вугільник", смт Гірник
events.png Б 13:30
ФСК "Буг" Жвирка -
ФК "Слава" Фусів/Торки
 4 - 0    Стадіон: "Центральний", смт Жвирка
events.png Б 13:30
ФСК "Тартаків" -
ФК "Хуторок" Станин
 1 - 2    Стадіон: "Тартак Арена", с. Тартаків
events.png А 16:00
ФК "Боянець" -
ФСК "Рата" Великі Мости
 2 - 1    Стадіон: с. Боянець
events.png А 16:00
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФК "Пристань/Бутини"
 1 - 2    Стадіон: с. Хлівчани
2 тур
02-06-2024
events.png А 13:30
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 2 - 0    Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png А 13:30
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Карів-63"
 7 - 3    Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png Б 13:30
ФК "Хуторок" Станин -
ФК "Geramoto" Жужеляни
 2 - 1    Стадіон: с. Станин
events.png А 16:00
ФК "Ера" Соснівка -
ФК "Боянець"
 0 - 1    Стадіон: СШ № 7, м. Соснівка
events.png А 16:00
ФК "Пристань/Бутини" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 2 - 1    Стадіон: с. Пристань
events.png Б 16:00
ФК "Павлів" -
ФСК "Буг" Жвирка
 3 - 5    Стадіон: с. Павлів
events.png Б 16:00
ФК "Слава" Фусів/Торки -
ФСК "Тартаків"
 0 - 4    Стадіон: с. Фусів
3 тур
09-06-2024
events.png А 13:00
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФСК "Рата" Великі Мости
 2 - 5    Стадіон: с. Хлівчани
events.png Б 13:00
ФСК "Буг" Жвирка -
ФК "Geramoto" Жужеляни
 3 - 0    Стадіон: "Центральний", смт Жвирка
events.png А 13:30
ФСК "Вугільник" Гірник -
СК "Легенда" Сілець
 0 - 0    Стадіон: "Вугільник", смт Гірник
events.png Б 13:30
ФСК "Тартаків" -
ФК "Павлів"
 1 - 3    Стадіон: "Тартак Арена", с. Тартаків
events.png Б 13:30
ФК "Хуторок" Станин -
ФК "Слава" Фусів/Торки
 5 - 0    Стадіон: с. Станин
events.png А 16:00
ФК "Карів-63" -
ФК "Ера" Соснівка
 3 - 2    Стадіон: с. Карів
events.png А 16:00
ФК "Боянець" -
ФК "Пристань/Бутини"
 6 - 2    Стадіон: с. Боянець
4 тур
16-06-2024
events.png А 13:00
ФК "Боянець" -
ФК "Карів-63"
 7 - 2    Стадіон: с. Боянець
events.png Б 13:00
ФК "Geramoto" Жужеляни -
ФК "Слава" Фусів/Торки
 3 - 0    Стадіон: с. Жужеляни
  А 13:30
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Пристань/Бутини"
 1 - 3    Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png А 16:00
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФСК "Вугільник" Гірник
 5 - 1    Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png Б 16:00
ФК "Павлів" -
ФК "Хуторок" Станин
 1 - 4    Стадіон: с. Павлів
events.png Б 16:00
ФСК "Буг" Жвирка -
ФСК "Тартаків"
 0 - 1    Стадіон: "Центральний", смт Жвирка
events.png А 17:30
ФК "Ера" Соснівка -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 3 - 1    Стадіон: СШ № 7, м. Соснівка
5 тур
23-06-2024
  А
ФСК "Рата" Великі Мости -
СК "Легенда" Сілець
 _ - _   
  А
ФК "Карів-63" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 _ - _   
  А
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФК "Боянець"
 _ - _   
  А
ФК "Пристань/Бутини" -
ФК "Ера" Соснівка
 _ - _   
  Б
ФСК "Тартаків" -
ФК "Geramoto" Жужеляни
 _ - _   
  Б
ФК "Хуторок" Станин -
ФСК "Буг" Жвирка
 _ - _   
  Б
ФК "Слава" Фусів/Торки -
ФК "Павлів"
 _ - _   
6 тур
07-07-2024
  А
ФК "Ера" Соснівка -
СК "Легенда" Сілець
 _ - _   
  А
ФК "Пристань/Бутини" -
ФСК "Рата" Великі Мости
 _ - _   
  А
ФК "Боянець" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 _ - _   
  А
ФК "Карів-63" -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 _ - _   
28-07-2024
  Б
ФК "Geramoto" Жужеляни -
ФК "Павлів"
 _ - _   
  Б
ФК "Слава" Фусів/Торки -
ФСК "Буг" Жвирка
 _ - _   
  Б
ФК "Хуторок" Станин -
ФСК "Тартаків"
 _ - _   
7 тур
14-07-2024
  А
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Боянець"
 _ - _   
  А
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Ера" Соснівка
 _ - _   
  А
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 _ - _   
  А
ФК "Пристань/Бутини" -
ФК "Карів-63"
 _ - _   
04-08-2024
  Б
ФК "Geramoto" Жужеляни -
ФК "Хуторок" Станин
 _ - _   
  Б
ФСК "Буг" Жвирка -
ФК "Павлів"
 _ - _   
  Б
ФСК "Тартаків" -
ФК "Слава" Фусів/Торки
 _ - _   
8 тур
28-07-2024
  А
ФК "Ера" Соснівка -
ФСК "Вугільник" Гірник
 _ - _   
  А
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Боянець"
 _ - _   
  А
ФК "Пристань/Бутини" -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 _ - _   
  А
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Карів-63"
 _ - _   
18-08-2024
  Б
ФК "Geramoto" Жужеляни -
ФСК "Буг" Жвирка
 _ - _   
  Б
ФК "Павлів" -
ФСК "Тартаків"
 _ - _   
  Б
ФК "Слава" Фусів/Торки -
ФК "Хуторок" Станин
 _ - _   
9 тур
04-08-2024
  А
ФК "Сокіл" Хлівчани -
СК "Легенда" Сілець
 _ - _   
  А
ФК "Боянець" -
ФК "Ера" Соснівка
 _ - _   
  А
ФК "Карів-63" -
ФСК "Рата" Великі Мости
 _ - _   
  А
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Пристань/Бутини"
 _ - _   
25-08-2024
  Б
ФК "Слава" Фусів/Торки -
ФК "Geramoto" Жужеляни
 _ - _   
  Б
ФК "Хуторок" Станин -
ФК "Павлів"
 _ - _   
  Б
ФСК "Тартаків" -
ФСК "Буг" Жвирка
 _ - _   
10 тур
18-08-2024
  А
СК "Легенда" Сілець -
ФСК "Вугільник" Гірник
 _ - _   
  А
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 _ - _   
  А
ФК "Ера" Соснівка -
ФК "Карів-63"
 _ - _   
  А
ФК "Пристань/Бутини" -
ФК "Боянець"
 _ - _   
01-09-2024
  Б
ФК "Geramoto" Жужеляни -
ФСК "Тартаків"
 _ - _   
  Б
ФСК "Буг" Жвирка -
ФК "Хуторок" Станин
 _ - _   
  Б
ФК "Павлів" -
ФК "Слава" Фусів/Торки
 _ - _   
11 тур
25-08-2024
  А
ФК "Пристань/Бутини" -
СК "Легенда" Сілець
 _ - _   
  А
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФСК "Рата" Великі Мости
 _ - _   
  А
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФК "Ера" Соснівка
 _ - _   
  А
ФК "Карів-63" -
ФК "Боянець"
 _ - _   
12 тур
01-09-2024
  А
СК "Легенда" Сілець -
ФСК "Рата" Великі Мости
 _ - _   
  А
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Карів-63"
 _ - _   
  А
ФК "Боянець" -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 _ - _   
  А
ФК "Ера" Соснівка -
ФК "Пристань/Бутини"
 _ - _   
13 тур
08-09-2024
  А
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Ера" Соснівка
 _ - _   
  А
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Пристань/Бутини"
 _ - _   
  А
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Боянець"
 _ - _   
  А
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФК "Карів-63"
 _ - _   
14 тур
22-09-2024
  А
ФК "Боянець" -
СК "Легенда" Сілець
 _ - _   
  А
ФК "Ера" Соснівка -
ФСК "Рата" Великі Мости
 _ - _   
  А
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФСК "Вугільник" Гірник
 _ - _   
  А
ФК "Карів-63" -
ФК "Пристань/Бутини"
 _ - _   

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району