Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
3
6
2
ДТ Сокаль
2
6
3
Олесько
3
5
4
Березів
3
5
4
Жовква
3
5
6
"Богун"
2
3
7
Н.Розділ
2
3
8
Чорнушовичі
3
3
9
Братковичі
3
1
9
Жидачів
3
1
11
Шахтар Ч
1
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
1
3
2
Борщовичі
1
3
3
Пикуловичі
2
3
4
Лопатин
1
1
5
Кам'янка-2
1
1
6
Буськ
0
0
6
Ямпіль
0
0
6
Н.Яричів
0
0
9
Добротвір
2
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Репехів
2
6
2
Малехів
2
6
3
Білка
2
3
4
Радехів
0
0
4
Сокільники
0
0
4
Гірник
0
0
7
Підбірці
1
0
8
Мостиська-2
1
0
9
Універ
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Суперники - "Датський текстиль" Сокаль - Відкритий чемпіонат Червонограда з міні-футболу 2020
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
ФК "Шахтар" Червоноград
9
6
1
2
18 - 15
ФК "Шахтар" Нововолинськ
5
4
1
0
16 - 5
"Богун" Броди
5
4
1
0
11 - 4
"Сокіл" В.Глібовичі
5
3
2
0
14 - 8
ФК "Олесько"
5
2
2
1
7 - 5
"Гірник" Новояворівськ
5
1
0
4
5 - 10
"Енергетик" Добротвір
4
4
0
0
26 - 5
ФК "Жовква"
4
3
1
0
8 - 2
ФСК "Тартаків"
3
3
0
0
16 - 6
"Босота" Чорнушовичі
3
3
0
0
13 - 1
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
3
3
0
0
8 - 2
"Стріла" Сулимів
3
3
0
0
7 - 2
"Тандем" Жовтанці
3
2
0
1
4 - 6
ФК "П'ятничани"
3
1
0
2
4 - 5
"Легінь" Брюховичі
3
0
1
2
3 - 6
ФК "Ера" Соснівка
2
2
0
0
9 - 3
ФСК "Вугільник" Гірник
2
2
0
0
8 - 2
"Радехівщина ОТГ"
2
2
0
0
7 - 3
"Галичина" Великий Дорошів
2
2
0
0
6 - 1
"Січ" Заболотці
2
2
0
0
6 - 0
"Lion" Львів
2
2
0
0
5 - 0
"Темп" Гірське
2
2
0
0
5 - 1
ФСК "Рата" Великі Мости
2
2
0
0
5 - 0
"Янів" Івано-Франкове
2
2
0
0
4 - 0
ФК "Вікторія" Волсвин
2
1
0
1
7 - 4
ФК "Прибужжя" Яструбичі
2
1
0
1
7 - 5
ФСК "Межиріччя"
2
1
0
1
5 - 4
"Стандарт" Артасів
2
1
0
1
2 - 1
СК "Воля" Поториця
2
0
0
2
7 - 9
"Фенікс" Підмонастир
2
0
0
2
1 - 8
"Колос" Городок
2
0
2
0
0 - 0
"Євро Балкон" Волсвин
1
1
0
0
16 - 0
"Футзал Юніор" Червоноград
1
1
0
0
14 - 2
"Cop Team" Червоноград
1
1
0
0
12 - 2
ФК "Жужеляни"
1
1
0
0
12 - 3
ФК "Низи"
1
1
0
0
11 - 2
МФК "Старе місто" Червоноград
1
1
0
0
9 - 1
МФК "Чікаго" Червоноград
1
1
0
0
9 - 3
ФК "Ямпіль"
1
1
0
0
6 - 1
ФСК "Межиріччя-2"
1
1
0
0
6 - 2
"Датський текстиль" (юн.) Сокаль
1
1
0
0
5 - 0
"Нива" Жовтанці
1
1
0
0
5 - 0
СК "Легенда" Сілець
1
1
0
0
5 - 0
"Сокіл" Сокаль
1
1
0
0
4 - 2
ФК "Воля" Горбків
1
1
0
0
4 - 0
ФК "Легіон" Стільсько
1
1
0
0
4 - 2
СК "Воля" Братковичі
1
1
0
0
3 - 1
ФСК "Перетоки"
1
1
0
0
3 - 2
ФСК "Самбір"
1
1
0
0
3 - 2
ФСК "Яворів"
1
1
0
0
3 - 0
СК "Вол-Ком" Волиця
1
1
0
0
2 - 0
ФК "Рух-2" Львів
1
1
0
0
2 - 1
ФСК "Буг" Жвирка
1
1
0
0
2 - 0
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
1
1
0
0
2 - 1
ФК "Давидів"
1
1
0
0
1 - 0
ФОК "Городок"
1
1
0
0
1 - 0
"ІКЕА" Нововолинськ
1
0
1
0
3 - 3
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
1
0
1
0
2 - 2
ФСК "Колос" Прилбичі
1
0
0
1
2 - 3
"Юність" Верхня/Нижня Білка
1
0
0
1
1 - 5
ФК "Рух U-19" Львів
1
0
0
1
1 - 3
"Кохавинка" Гніздичів
1
0
0
1
0 - 1
"Темп" Відники
1
0
0
1
0 - 2
ФК "Володимир"
1
0
0
1
0 - 4
ФК "Куликів"
1
0
0
1
0 - 3
ФК "Тайм" Ковель
1
0
0
1
0 - 4
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні