Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні
Шахтарів-героїв
М
Команда
І
О
1
Степова
5
15
2
Червоноградська
5
9
3
Відродження
5
7
4
Межирічанська
5
4
5
Лісова
5
4
6
Сокаль
5
4
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Лопатин
2
4
6
2
Радехів
2
-1
3
3
Гірник
2
-3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Гончарівка
2
0
3
2
Сулимів
2
0
3
3
Качурівка
2
0
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Суперники - "Берізка" Підберізці - Третя ліга Львівщини
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
"Босота" Чорнушовичі
5
1
1
3
5 - 8
"Юність-2" Верхня Білка
4
3
1
0
7 - 3
"Стріла" Підгородище
4
2
1
1
8 - 7
"Скала" Вільховець
4
1
1
2
6 - 8
"Рух-Збірна" Репехів
3
2
1
0
10 - 2
"Турбо" Березів
3
1
1
1
10 - 5
ФК "Дубляни"
3
1
0
2
5 - 4
"Прикарпаття" Н.Стрілища
2
2
0
0
9 - 1
"Сокіл" В.Глібовичі
2
2
0
0
7 - 4
"Сокіл" Сокільники
2
2
0
0
6 - 2
"Захід" Бібрка
2
2
0
0
5 - 1
"Арсенал" Бучали
2
2
0
0
4 - 2
"Сокіл" Суховоля
2
1
0
1
7 - 4
"Захід" Солонка
2
1
0
1
5 - 3
"Сокіл" Дуліби
2
1
0
1
4 - 1
"Стріла" Сулимів
2
1
0
1
4 - 3
СКК "Острів" Чорний Острів
2
1
0
1
3 - 2
"Камула" Романів
2
1
1
0
2 - 1
"Жупан" Винники
2
0
1
1
4 - 5
ФК "Щирець"
2
0
2
0
3 - 3
"Січ" Заболотці
2
0
0
2
0 - 5
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
1
1
0
0
4 - 1
"Ультрас Карпати" Львів
1
1
0
0
4 - 0
"Кохавинка" Гніздичів
1
1
0
0
2 - 0
"Сокіл" Никонковичі
1
1
0
0
2 - 1
ФК "Жовква/Артасів"
1
1
0
0
2 - 0
ФК "Олесько"
1
1
0
0
2 - 1
ФК "Старий Самбір"
1
1
0
0
2 - 1
ФК "Топорів"
1
1
0
0
1 - 0
"Гірник" Новояворівськ
1
0
0
1
3 - 5
"Сокіл" Борщовичі
1
0
0
1
3 - 4
ФК "Львів U-17"
1
0
1
0
3 - 3
ФСК "Вугільник" Гірник
1
0
1
0
3 - 3
"Корміл" Давидів
1
0
0
1
1 - 4
"Темп" Відники
1
0
0
1
1 - 5
ФК "Жовква"
1
0
0
1
1 - 7
ФК "Куликів"
1
0
0
1
1 - 3
ФК "Миколаїв"
1
0
0
1
1 - 4
ФК "Новий Розділ"
1
0
0
1
1 - 6
"Ураган" Раденичі
1
0
0
1
0 - 5
ЛСК "Погонь" Львів
1
0
0
1
0 - 2
ФК "Городжів"
1
0
0
1
0 - 2
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні