М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Городок | 3 | 6 |
2 | ДТ Сокаль | 2 | 6 |
3 | Олесько | 3 | 5 |
4 | Березів | 3 | 5 |
4 | Жовква | 3 | 5 |
6 | "Богун" | 2 | 3 |
7 | Н.Розділ | 2 | 3 |
8 | Чорнушовичі | 3 | 3 |
9 | Братковичі | 3 | 1 |
9 | Жидачів | 3 | 1 |
11 | Шахтар Ч | 1 | 0 |
М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Дубляни-ФК | 1 | 3 |
2 | Борщовичі | 1 | 3 |
3 | Пикуловичі | 2 | 3 |
4 | Лопатин | 1 | 1 |
5 | Кам'янка-2 | 1 | 1 |
6 | Качурівка | 0 | 0 |
6 | Ямпіль | 0 | 0 |
6 | Н.Яричів | 0 | 0 |
9 | Добротвір | 2 | 0 |
М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Репехів | 2 | 6 |
2 | Малехів | 2 | 6 |
3 | Білка | 2 | 3 |
4 | Радехів | 0 | 0 |
4 | Сокільники | 0 | 0 |
4 | Гірник | 0 | 0 |
7 | Підбірці | 1 | 0 |
8 | Мостиська-2 | 1 | 0 |
9 | Універ | 2 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | В.Мости | 2 | 1 | 4 |
2 | Боянець | 2 | 1 | 4 |
3 | Пристань | 2 | -2 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Карів | 3 | 5 | 9 |
2 | Хлівчани | 3 | 3 | 6 |
3 | Домашів | 3 | -1 | 3 |
4 | Діброва | 3 | -7 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Тартаків | 3 | 1 | 6 |
2 | Фусів/Торки | 3 | 2 | 6 |
3 | Горбків | 3 | 0 | 4 |
4 | Свитазів | 3 | -3 | 1 |
М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Павлів | 3 | 7 |
2 | Тетевчиці | 3 | 6 |
3 | Бабичі | 3 | 4 |
4 | Станин | 3 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Сілець | 2 | 1 | 4 |
2 | Соснівка | 2 | 0 | 3 |
3 | Межиріччя | 2 | -1 | 1 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Гірник | 3 | 16 | 9 |
2 | Жвирка | 3 | 4 | 6 |
3 | Жужеляни | 3 | -1 | 3 |
4 | Добрячин | 3 | -19 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Яструбичі | 2 | 5 | 6 |
2 | Волсвин | 2 | 1 | 3 |
3 | Гірник-2 | 2 | -6 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Березівка | 2 | 4 | 3 |
2 | Барилів | 2 | -1 | 3 |
3 | Миколаїв | 2 | -3 | 3 |
Гол | ||||||||||||||||||||||||
|
Суперники - "Радехівщина ОТГ" - Кубок Весни Львівщини 2024 |
Суперники | Матчі | Пер. | Ніч. | Пор. | Голи |
---|---|---|---|---|---|
ФК "Олесько" | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 2 |
"Енергетик" Добротвір | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 3 |
"Сокіл" В.Глібовичі | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 2 |
"Lion" Львів | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 0 |
"Босота" Чорнушовичі | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 - 2 |
"Янів" Івано-Франкове | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 - 5 |
"Стріла" Сулимів | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 - 2 |
"Стандарт" Артасів | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 2 |
"Датський текстиль" Сокаль | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 - 7 |
"Темп" Гірське | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 |
ФК "Хуторок" Станин | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 - 1 |
ФСК "Вугільник" Гірник | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 |
ФК "Качурівка-Радехів ОТГ" | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 4 |
ФК "Лопатин" | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 |
ФК "Юність" Запитів | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 |