Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Шахтарів-героїв
М
Команда
І
О
1
Степова
5
15
2
Червоноградська
5
9
3
Відродження
5
7
4
Межирічанська
5
4
5
Лісова
5
4
6
Сокаль
5
4
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Календар - ФК "Ера" Соснівка - Третя ліга Львівщини - Група А
Тур
Назва туру
Дата
Початок
Господар
Гості
Результат
1
1 тур
16.05.2021
17:00 год.
"Рух-Збірна" Репехів
-
ФК "Ера" Соснівка
0 - 2
2
2 тур
22.05.2021
17:00 год.
ФК "Ера" Соснівка
-
"Січ" Заболотці
4 - 2
3
3 тур
30.05.2021
13:00 год.
ФК "Ера" Соснівка
-
ФК "Давидів"
3 - 0
4
4 тур
06.06.2021
13:00 год.
ФК "Ера" Соснівка
-
"Тандем" Жовтанці
1 - 5
5
5 тур
12.06.2021
17:00 год.
"Галичина" Великий Дорошів
-
ФК "Ера" Соснівка
8 - 2
7
7 тур
27.06.2021
16:00 год.
ФК "Ера" Соснівка
-
"Юність-2" Верхня Білка
4 - 1
8
8 тур
04.07.2021
17:00 год.
ФК "Промінь" Тетевчиці
-
ФК "Ера" Соснівка
2 - 2
9
9 тур
07.07.2021
18:30 год.
ФК "Ера" Соснівка
-
СФК "Муроване"
2 - 2
10
10 тур
11.07.2021
14:00 год.
ФК "Лопатин"
-
ФК "Ера" Соснівка
4 - 3
11
11 тур
29.07.2021
19:00 год.
ФК "Ера" Соснівка
-
"Західний Буг" Павлів
3 - 0
12
12 тур
08.08.2021
16:00 год.
ФК "Ера" Соснівка
-
"Рух-Збірна" Репехів
3 - 0
13
13 тур
14.08.2021
18:00 год.
"Січ" Заболотці
-
ФК "Ера" Соснівка
3 - 0
14
14 тур
22.08.2021
14:00 год.
ФК "Давидів"
-
ФК "Ера" Соснівка
6 - 0
15
15 тур
29.08.2021
13:00 год.
"Тандем" Жовтанці
-
ФК "Ера" Соснівка
5 - 1
16
16 тур
05.09.2021
16:00 год.
ФК "Ера" Соснівка
-
"Галичина" Великий Дорошів
0 - 2
18
18 тур
18.09.2021
17:00 год.
"Юність-2" Верхня Білка
-
ФК "Ера" Соснівка
6 - 2
19
19 тур
26.09.2021
16:00 год.
ФК "Ера" Соснівка
-
ФК "Промінь" Тетевчиці
1 - 3
20
20 тур
03.10.2021
13:00 год.
СФК "Муроване"
-
ФК "Ера" Соснівка
8 - 2
21
21 тур
10.10.2021
13:00 год.
ФК "Ера" Соснівка
-
ФК "Лопатин"
3 - 0
22
22 тур
16.10.2021
13:00 год.
"Західний Буг" Павлів
-
ФК "Ера" Соснівка
0 - 3
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні