Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
4
9
2
Олесько
4
8
3
Жовква
4
6
4
ДТ Сокаль
3
6
5
Березів
4
5
6
Н.Розділ
3
4
7
Жидачів
4
4
8
Чорнушовичі
3
3
9
Шахтар Ч
2
3
10
"Богун"
3
3
11
Братковичі
4
1
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
2
6
2
Пикуловичі
3
6
3
Лопатин
2
4
4
Кам'янка-2
2
4
5
Борщовичі
2
3
6
Н.Яричів
0
0
7
Буськ
1
0
8
Ямпіль
1
0
9
Добротвір
3
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
3
9
2
Репехів
2
6
3
Білка
3
4
4
Радехів
1
3
5
Підбірці
2
1
6
Гірник
1
0
7
Мостиська-2
1
0
8
Сокільники
1
0
9
Універ
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Календар - ФСК "Трускавець" - Друга/Третя ліга Львівщини 2023 - Група 3
Тур
Назва туру
Дата
Початок
Господар
Гості
Результат
1
1 тур
13.05.2023
16:00 год.
ФСК "Трускавець"
-
ФК "Старий Самбір"
2 - 0
2
2 тур
20.05.2023
17:00 год.
"Сокіл" Никонковичі
-
ФСК "Трускавець"
1 - 9
3
3 тур
27.05.2023
16:00 год.
ФСК "Трускавець"
-
"Турбо" Березів
1 - 1
4
4 тур
06.05.2023
16:00 год.
ФСК "Трускавець"
-
ФК "Троянда" Ходорів
2 - 2
5
5 тур
11.06.2023
15:00 год.
"Кохавинка" Гніздичів
-
ФСК "Трускавець"
2 - 5
6
6 тур
18.06.2023
15:00 год.
ФК "Новий Розділ"
-
ФСК "Трускавець"
1 - 0
8
8 тур
01.07.2023
17:00 год.
ФСК "Трускавець"
-
"Богун" Підзвіринець
6 - 2
9
9 тур
08.07.2023
17:00 год.
"Дністер" Кам'яне
-
ФСК "Трускавець"
0 - 2
10
10 тур
15.07.2023
16:00 год.
ФК "Старий Самбір"
-
ФСК "Трускавець"
2 - 0
11
11 тур
22.07.2023
18:00 год.
ФСК "Трускавець"
-
"Сокіл" Никонковичі
5 - 0
12
12 тур
29.07.2023
17:00 год.
"Турбо" Березів
-
ФСК "Трускавець"
2 - 1
13
13 тур
05.08.2023
16:00 год.
ФК "Троянда" Ходорів
-
ФСК "Трускавець"
0 - 3
14
14 тур
12.08.2023
16:00 год.
ФСК "Трускавець"
-
"Кохавинка" Гніздичів
3 - 0
15
15 тур
19.08.2023
16:00 год.
ФСК "Трускавець"
-
ФК "Новий Розділ"
1 - 0
17
17 тур
09.09.2023
00:00 год.
"Богун" Підзвіринець
-
ФСК "Трускавець"
0 - 3
18
18 тур
17.09.2023
14:00 год.
ФСК "Трускавець"
-
"Дністер" Кам'яне
4 - 0
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні