Вища ліга 2024 - Група А



М.   Команда І В Н П М +/- Очки Ост.матчі
1 ФК "Боянець" 7 7 0 0 37:7 30 21
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
2 ФК "Пристань/Бутини" 7 6 0 1 20:12 8 18
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
3 ФК "Ера" Соснівка 7 4 0 3 22:14 8 12
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
4 ФСК "Рата" Великі Мости 7 4 0 3 25:17 8 12
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
5 ФК "Карів-63" 7 3 0 4 19:24 -5 9
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
6 СК "Легенда" Сілець 7 1 1 5 7:21 -14 4
draw.png
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
7 ФСК "Вугільник" Гірник 7 1 1 5 6:24 -18 4
draw.png
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
8 ФК "Сокіл" Хлівчани 7 1 0 6 7:24 -17 3
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down

1 тур
26-05-2024
events.png А 13:30
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Ера" Соснівка
 0  6    Стадіон: "Вугільник", смт Гірник
events.png А 16:00
ФК "Боянець" -
ФСК "Рата" Великі Мости
 2  1    Стадіон: с. Боянець
events.png А 16:00
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФК "Пристань/Бутини"
 1  2    Стадіон: с. Хлівчани
21-07-2024
  А 13:00
ФК "Карів-63" -
СК "Легенда" Сілець
 2  0    Стадіон: с. Карів
2 тур
02-06-2024
events.png А 13:30
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 2  0    Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png А 13:30
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Карів-63"
 7  3    Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png А 16:00
ФК "Ера" Соснівка -
ФК "Боянець"
 0  1    Стадіон: СШ № 7, м. Соснівка
events.png А 16:00
ФК "Пристань/Бутини" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 2  1    Стадіон: с. Пристань
3 тур
09-06-2024
events.png А 13:00
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФСК "Рата" Великі Мости
 2  5    Стадіон: с. Хлівчани
events.png А 13:30
ФСК "Вугільник" Гірник -
СК "Легенда" Сілець
 0  0    Стадіон: "Вугільник", смт Гірник
events.png А 16:00
ФК "Карів-63" -
ФК "Ера" Соснівка
 3  2    Стадіон: с. Карів
events.png А 16:00
ФК "Боянець" -
ФК "Пристань/Бутини"
 6  2    Стадіон: с. Боянець
4 тур
16-06-2024
events.png А 13:00
ФК "Боянець" -
ФК "Карів-63"
 7  2    Стадіон: с. Боянець
events.png А 13:30
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Пристань/Бутини"
 1  3    Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png А 16:00
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФСК "Вугільник" Гірник
 5  1    Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png А 17:30
ФК "Ера" Соснівка -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 3  1    Стадіон: СШ № 7, м. Соснівка
5 тур
23-06-2024
events.png А 13:00
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФК "Боянець"
 0  7    Стадіон: с. Хлівчани
events.png А 13:30
ФСК "Рата" Великі Мости -
СК "Легенда" Сілець
 3  1    Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png А 16:00
ФК "Карів-63" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 5  1    Стадіон: с. Карів
events.png А 16:00
ФК "Пристань/Бутини" -
ФК "Ера" Соснівка
 4  1    Стадіон: с. Пристань
6 тур
07-07-2024
events.png А 13:00
ФК "Ера" Соснівка -
СК "Легенда" Сілець
 5  1    Стадіон: СШ № 7, м. Соснівка
events.png А 16:00
ФК "Пристань/Бутини" -
ФСК "Рата" Великі Мости
 3  0    Стадіон: с. Пристань
events.png А 16:00
ФК "Боянець" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 6  0    Стадіон: с. Боянець
events.png А 16:00
ФК "Карів-63" -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 2  3    Стадіон: с. Карів
7 тур
14-07-2024
events.png А 13:00
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Ера" Соснівка
 4  5    Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png А 13:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 3  0    Стадіон: "Вугільник", смт Гірник
events.png А 16:00
ФК "Пристань/Бутини" -
ФК "Карів-63"
 4  2    Стадіон: с. Пристань
events.png А 17:00
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Боянець"
 2  8    Стадіон: "Сілець-Арена"
8 тур
28-07-2024
  А
ФК "Ера" Соснівка -
ФСК "Вугільник" Гірник
 _  _    Стадіон: СШ № 7, м. Соснівка
  А
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Боянець"
 _  _    Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
  А
ФК "Пристань/Бутини" -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 _  _    Стадіон: с. Пристань
  А
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Карів-63"
 _  _    Стадіон: "Сілець-Арена"
9 тур
04-08-2024
  А
ФК "Сокіл" Хлівчани -
СК "Легенда" Сілець
 _  _   
  А
ФК "Боянець" -
ФК "Ера" Соснівка
 _  _   
  А
ФК "Карів-63" -
ФСК "Рата" Великі Мости
 _  _   
  А
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Пристань/Бутини"
 _  _   
10 тур
18-08-2024
  А
СК "Легенда" Сілець -
ФСК "Вугільник" Гірник
 _  _   
  А
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 _  _   
  А
ФК "Ера" Соснівка -
ФК "Карів-63"
 _  _   
  А
ФК "Пристань/Бутини" -
ФК "Боянець"
 _  _   
11 тур
25-08-2024
  А
ФК "Пристань/Бутини" -
СК "Легенда" Сілець
 _  _   
  А
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФСК "Рата" Великі Мости
 _  _   
  А
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФК "Ера" Соснівка
 _  _   
  А
ФК "Карів-63" -
ФК "Боянець"
 _  _   
12 тур
01-09-2024
  А
СК "Легенда" Сілець -
ФСК "Рата" Великі Мости
 _  _   
  А
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Карів-63"
 _  _   
  А
ФК "Боянець" -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 _  _   
  А
ФК "Ера" Соснівка -
ФК "Пристань/Бутини"
 _  _   
13 тур
08-09-2024
  А
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Ера" Соснівка
 _  _   
  А
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Пристань/Бутини"
 _  _   
  А
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Боянець"
 _  _   
  А
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФК "Карів-63"
 _  _   
14 тур
15-09-2024
  А
ФК "Боянець" -
СК "Легенда" Сілець
 _  _   
  А
ФК "Ера" Соснівка -
ФСК "Рата" Великі Мости
 _  _   
  А
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФСК "Вугільник" Гірник
 _  _   
  А
ФК "Карів-63" -
ФК "Пристань/Бутини"
 _  _   

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району