Календар матчів - Перша ліга 2019
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Перша ліга 2019 - Група "Б"
Турнірна таблиця

Група "Б"
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 ФК "Белз" 12 11 1 0 38 13 25 34
2 ФК "Єдність" Себечів 12 9 1 2 23 13 10 28
3 ФК "Сокіл" Хлівчани 13 8 3 2 33 19 14 27
4 ФСК "Домашів" 13 7 1 5 22 15 7 22
5 ФК "Карів" 13 6 3 4 22 16 6 21
6 ФСК "Межиріччя" 13 5 3 5 20 16 4 18
7 ФСК "Фаворит" Гута 13 4 2 7 23 32 -9 14
8 ФСК "Бутини" 13 4 1 8 25 27 -2 13
9 ФК "Низи" 13 4 0 9 26 37 -11 12
10 ФК "Куличків" 12 2 2 8 13 37 -24 8
11 ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів 13 0 3 10 14 34 -20 3



1 тур

05-05-2019
events.png Б 12:00 ФК "Белз" - ФСК "Домашів"  1 - 0 
events.png Б 13:00 ФК "Низи" - ФК "Сокіл" Хлівчани  3 - 6 
events.png Б 16:00 ФК "Карів" - ФК "Куличків"  1 - 1 
events.png Б 16:00 ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів - ФСК "Бутини"  1 - 3 
events.png Б 16:00 ФСК "Фаворит" Гута - ФСК "Межиріччя"  1 - 5 

2 тур

12-05-2019
events.png Б 13:00 ФСК "Бутини" - ФК "Карів"  3 - 3 
events.png Б 13:00 ФСК "Межиріччя" - ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів  3 - 2 
events.png Б 13:00 ФК "Сокіл" Хлівчани - ФСК "Фаворит" Гута  4 - 1 
events.png Б 16:00 ФК "Куличків" - ФК "Єдність" Себечів  0 - 1 
events.png Б 16:00 ФСК "Домашів" - ФК "Низи"  5 - 1 

3 тур

19-05-2019
events.png Б 13:00 ФК "Низи" - ФК "Белз"  2 - 4 
events.png Б 13:00 ФСК "Фаворит" Гута - ФСК "Домашів"  1 - 3 
events.png Б 13:00 ФК "Карів" - ФСК "Межиріччя"  1 - 0 
events.png Б 16:00 ФК "Єдність" Себечів - ФСК "Бутини"  2 - 1 
events.png Б 16:00 ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів - ФК "Сокіл" Хлівчани  0 - 0 

4 тур

02-06-2019
events.png Б 13:00 ФСК "Межиріччя" - ФК "Єдність" Себечів  1 - 2 
events.png Б 13:00 ФК "Белз" - ФСК "Фаворит" Гута  2 - 0 
  Б 16:00 ФСК "Бутини" - ФК "Куличків"  3 - 0 
events.png Б 16:00 ФК "Карів" - ФК "Сокіл" Хлівчани  1 - 2 
events.png Б 16:00 ФСК "Домашів" - ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів  0 - 0 

5 тур

09-06-2019
events.png Б 13:00 ФСК "Фаворит" Гута - ФК "Низи"  4 - 2 
events.png Б 13:00 ФК "Куличків" - ФСК "Межиріччя"  2 - 2 
events.png Б 15:30 ФК "Карів" - ФСК "Домашів"  3 - 1 
events.png Б 16:00 ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів - ФК "Белз"  1 - 1 
events.png Б 16:00 ФК "Єдність" Себечів - ФК "Сокіл" Хлівчани  2 - 2 

6 тур

16-06-2019
events.png Б 13:00 ФСК "Межиріччя" - ФСК "Бутини"  2 - 1 
events.png Б 13:00 ФСК "Домашів" - ФК "Єдність" Себечів  2 - 0 
events.png Б 13:00 ФК "Белз" - ФК "Карів"  3 - 2 
events.png Б 16:00 ФК "Сокіл" Хлівчани - ФК "Куличків"  7 - 1 
events.png Б 16:00 ФК "Низи" - ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів  2 - 1 

7 тур

23-06-2019
events.png Б 13:00 ФК "Єдність" Себечів - ФК "Белз"  1 - 3 
events.png Б 16:00 ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів - ФСК "Фаворит" Гута  2 - 4 
events.png Б 16:00 ФК "Карів" - ФК "Низи"  4 - 3 
events.png Б 16:00 ФК "Куличків" - ФСК "Домашів"  2 - 0 
events.png Б 16:00 ФСК "Бутини" - ФК "Сокіл" Хлівчани  0 - 2 

8 тур

07-07-2019
events.png Б 13:00 ФК "Сокіл" Хлівчани - ФСК "Межиріччя"  0 - 0 
events.png Б 13:00 ФК "Низи" - ФК "Єдність" Себечів  1 - 2 
events.png Б 13:00 ФСК "Фаворит" Гута - ФК "Карів"  1 - 1 
events.png Б 16:00 ФСК "Домашів" - ФСК "Бутини"  2 - 1 
events.png Б 16:00 ФК "Белз" - ФК "Куличків"  7 - 0 

9 тур

14-07-2019
events.png Б 13:00 ФК "Єдність" Себечів - ФСК "Фаворит" Гута  3 - 0 
events.png Б 13:00 ФСК "Бутини" - ФК "Белз"  2 - 6 
events.png Б 13:00 ФСК "Межиріччя" - ФСК "Домашів"  1 - 2 
  Б 16:00 ФК "Карів" - ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів  3 - 0 
events.png Б 16:00 ФК "Куличків" - ФК "Низи"  1 - 4 

10 тур

21-07-2019
events.png Б 13:00 ФК "Белз" - ФСК "Межиріччя"  1 - 0 
events.png Б 13:00 ФК "Низи" - ФСК "Бутини"  3 - 1 
events.png Б 16:00 ФСК "Домашів" - ФК "Сокіл" Хлівчани  0 - 1 
events.png Б 16:00 ФСК "Фаворит" Гута - ФК "Куличків"  5 - 3 
events.png Б 16:00 ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів - ФК "Єдність" Себечів  1 - 2 

11 тур

28-07-2019
events.png Б 13:00 ФСК "Межиріччя" - ФК "Низи"  0 - 2 
04-08-2019
events.png Б 13:00 ФК "Сокіл" Хлівчани - ФК "Белз"  3 - 4 
events.png Б 15:00 ФК "Єдність" Себечів - ФК "Карів"  1 - 0 
events.png Б 16:00 ФК "Куличків" - ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів  3 - 2 
events.png Б 16:00 ФСК "Бутини" - ФСК "Фаворит" Гута  2 - 0 

12 тур

11-08-2019
events.png Б 13:00 ФК "Сокіл" Хлівчани - ФК "Низи"  2 - 1 
events.png Б 13:00 ФСК "Межиріччя" - ФСК "Фаворит" Гута  1 - 1 
events.png Б 16:00 ФСК "Домашів" - ФК "Белз"  1 - 2 
events.png Б 16:00 ФСК "Бутини" - ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів  6 - 1 
events.png Б 16:00 ФК "Куличків" - ФК "Карів"  0 - 1 

13 тур

18-08-2019
events.png Б 13:00 ФК "Низи" - ФСК "Домашів"  1 - 3 
events.png Б 16:00 ФК "Єдність" Себечів - ФК "Куличків"  4 - 0 
events.png Б 16:00 ФК "Карів" - ФСК "Бутини"  2 - 0 
events.png Б 16:00 ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів - ФСК "Межиріччя"  1 - 4 
events.png Б 16:00 ФСК "Фаворит" Гута - ФК "Сокіл" Хлівчани  4 - 1 

14 тур

25-08-2019
  Б 13:00 ФК "Сокіл" Хлівчани - ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів  3 - 2 
  Б 13:00 ФСК "Межиріччя" - ФК "Карів"  1 - 0   
  Б 13:00 ФСК "Бутини" - ФК "Єдність" Себечів  2 - 3 
  Б 16:00 ФК "Белз" - ФК "Низи"  4 - 1 
  Б 16:00 ФСК "Домашів" - ФСК "Фаворит" Гута  3 - 1 

15 тур

01-09-2019
  Б 13:00 ФК "Куличків" - ФСК "Бутини"   -    
  Б 13:00 ФК "Єдність" Себечів - ФСК "Межиріччя"   -    
  Б 13:00 ФК "Сокіл" Хлівчани - ФК "Карів"   -    
  Б 13:00 ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів - ФСК "Домашів"   -    
  Б 13:00 ФСК "Фаворит" Гута - ФК "Белз"   -    

16 тур

08-09-2019
  Б 13:00 ФК "Низи" - ФСК "Фаворит" Гута   -    
  Б 13:00 ФК "Белз" - ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів   -    
  Б 13:00 ФСК "Домашів" - ФК "Карів"   -    
  Б 13:00 ФК "Сокіл" Хлівчани - ФК "Єдність" Себечів   -    
  Б 13:00 ФСК "Межиріччя" - ФК "Куличків"   -    

17 тур

15-09-2019
  Б 13:00 ФСК "Бутини" - ФСК "Межиріччя"   -    
  Б 13:00 ФК "Куличків" - ФК "Сокіл" Хлівчани   -    
  Б 13:00 ФК "Єдність" Себечів - ФСК "Домашів"   -    
  Б 13:00 ФК "Карів" - ФК "Белз"   -    
  Б 13:00 ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів - ФК "Низи"   -    

18 тур

22-09-2019
  Б 13:00 ФСК "Фаворит" Гута - ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів   -    
  Б 13:00 ФК "Низи" - ФК "Карів"   -    
  Б 13:00 ФК "Белз" - ФК "Єдність" Себечів   -    
  Б 13:00 ФСК "Домашів" - ФК "Куличків"   -    
  Б 13:00 ФК "Сокіл" Хлівчани - ФСК "Бутини"   -    

19 тур

29-09-2019
  Б 13:00 ФСК "Межиріччя" - ФК "Сокіл" Хлівчани   -    
  Б 13:00 ФСК "Бутини" - ФСК "Домашів"   -    
  Б 13:00 ФК "Куличків" - ФК "Белз"   -    
  Б 13:00 ФК "Єдність" Себечів - ФК "Низи"   -    
  Б 13:00 ФК "Карів" - ФСК "Фаворит" Гута   -    

20 тур

06-10-2019
  Б 13:00 ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів - ФК "Карів"   -    
  Б 13:00 ФСК "Фаворит" Гута - ФК "Єдність" Себечів   -    
  Б 13:00 ФК "Низи" - ФК "Куличків"   -    
  Б 13:00 ФК "Белз" - ФСК "Бутини"   -    
  Б 13:00 ФСК "Домашів" - ФСК "Межиріччя"   -    

21 тур

13-10-2019
  Б 13:00 ФК "Сокіл" Хлівчани - ФСК "Домашів"   -    
  Б 13:00 ФСК "Межиріччя" - ФК "Белз"   -    
  Б 13:00 ФСК "Бутини" - ФК "Низи"   -    
  Б 13:00 ФК "Куличків" - ФСК "Фаворит" Гута   -    
  Б 13:00 ФК "Єдність" Себечів - ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів   -    

22 тур

20-10-2019
  Б 13:00 ФК "Карів" - ФК "Єдність" Себечів   -    
  Б 13:00 ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів - ФК "Куличків"   -    
  Б 13:00 ФСК "Фаворит" Гута - ФСК "Бутини"   -    
  Б 13:00 ФК "Низи" - ФСК "Межиріччя"   -    
  Б 13:00 ФК "Белз" - ФК "Сокіл" Хлівчани   -    



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 11 28
2 В.Мости 11 20
3 Гірник 11 20
4 Поториця 11 18
5 Соснівка 11 18
6 Хоробрів 11 17
7 Діброва 11 15
8 Яструбичі 11 11
9 Свитазів 11 8
10 Тартаків 11 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Бендюга 14 32
2 Стенятин 14 30
3 Шпиколоси 14 27
4 Теляж 14 25
5 Добрячин 14 25
6 Фусів 14 25
7 Волсвин 14 22
8 Горбків 14 21
9 Волиця 14 21
10 Боб'ятин 14 12
11 Забужжя 14 5
12 Перв'ятичі 14 1

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 12 34
2 Себечів 12 28
3 Хлівчани 13 27
4 Домашів 13 22
5 Карів 13 21
6 Межиріччя 13 18
7 Гута 13 14
8 Бутини 13 13
9 Низи 13 12
10 Куличків 12 8
11 Поздимир 13 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 20
2 Михайло Цьмух Сілець 10
3 Василь Кріль Поториця 7
- Назарій Муха Поториця 7
- Євген Турко Соснівка 7