Календар матчів - Перша ліга 2019
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Перша ліга 2019 - Група "А"
Турнірна таблиця

Група "А"
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 СК "Галич-Фортуна" Бендюга 14 10 2 2 35 14 21 32
2 ФСК "Стенятин" 14 10 0 4 35 21 14 30
3 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси 14 9 0 5 34 17 17 27
4 ФСК "ТЕКО" Теляж 14 8 1 5 31 29 2 25
5 ФК "Ватра" Добрячин 14 8 1 5 33 21 12 25
6 ФК "Фусів" 14 8 1 5 33 20 13 25
7 ФК "Вікторія" Волсвин 14 7 1 6 34 24 10 22
8 ФК "Воля" Горбків 14 6 3 5 31 24 7 21
9 СК "Вол-Ком" Волиця 14 7 0 7 31 30 1 21
10 СФК "Боб'ятин" 14 4 0 10 26 46 -20 12
11 СК "Нива" Забужжя 14 1 2 11 19 43 -24 5
12 ФК "Сокіл" Перв'ятичі 14 0 1 13 9 62 -53 1



1 тур

05-05-2019
events.png А 12:00 ФК "Ватра" Добрячин - СК "Вол-Ком" Волиця  3 - 1 
events.png А 13:00 ФК "Фусів" - СФК "Боб'ятин"  7 - 2 
events.png А 13:00 ФСК "Стенятин" - ФК "Вікторія" Волсвин  2 - 0 
events.png А 13:00 ФК "Воля" Горбків - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  2 - 3 
events.png А 16:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - ФСК "ТЕКО" Теляж  3 - 4 
30-06-2019
events.png А 16:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - СК "Нива" Забужжя  3 - 1 

2 тур

12-05-2019
events.png А 12:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФСК "Стенятин"  0 - 2 
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - СК "Нива" Забужжя  4 - 0 
events.png А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - ФК "Фусів"  1 - 0 
events.png А 13:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФК "Воля" Горбків  1 - 0 
events.png А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  2 - 1 
events.png А 16:00 ФК "Вікторія" Волсвин - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  6 - 1 

3 тур

19-05-2019
events.png А 13:00 ФК "Воля" Горбків - ФК "Ватра" Добрячин  2 - 3 
events.png А 13:00 ФСК "Стенятин" - СК "Вол-Ком" Волиця  2 - 1 
events.png А 13:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  0 - 1 
events.png А 13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - СФК "Боб'ятин"  2 - 1 
events.png А 16:00 ФК "Фусів" - ФК "Вікторія" Волсвин  3 - 1 
events.png А 16:00 СК "Нива" Забужжя - ФСК "ТЕКО" Теляж  3 - 4 

4 тур

02-06-2019
events.png А 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФК "Фусів"  1 - 0 
events.png А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - ФСК "Стенятин"  1 - 2 
events.png А 13:00 ФК "Воля" Горбків - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  0 - 2 
events.png А 16:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - СФК "Боб'ятин"  4 - 0 
events.png А 16:00 ФК "Вікторія" Волсвин - СК "Нива" Забужжя  5 - 1 
events.png А 16:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  7 - 0 

5 тур

09-06-2019
events.png А 13:00 ФСК "Стенятин" - ФК "Воля" Горбків  1 - 2 
events.png А 13:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - ФК "Ватра" Добрячин  1 - 4 
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - ФК "Вікторія" Волсвин  1 - 3 
events.png А 13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФСК "ТЕКО" Теляж  0 - 0 
events.png А 15:30 ФК "Фусів" - СК "Вол-Ком" Волиця  4 - 0 
events.png А 16:00 СК "Нива" Забужжя - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1 - 3 

6 тур

16-06-2019
events.png А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - ФК "Фусів"  4 - 0 
events.png А 13:00 ФК "Воля" Горбків - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  6 - 0 
events.png А 13:00 ФСК "Стенятин" - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  5 - 4 
events.png А 16:00 ФК "Вікторія" Волсвин - ФСК "ТЕКО" Теляж  3 - 0 
events.png А 16:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - СФК "Боб'ятин"  4 - 1 
events.png А 16:00 СК "Вол-Ком" Волиця - СК "Нива" Забужжя  2 - 0 

7 тур

23-06-2019
events.png А 13:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - ФСК "Стенятин"  0 - 2 
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - СК "Вол-Ком" Волиця  2 - 4 
events.png А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  2 - 5 
events.png А 13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФК "Вікторія" Волсвин  4 - 1 
events.png А 16:00 ФК "Фусів" - ФК "Воля" Горбків  2 - 2 
events.png А 16:00 СК "Нива" Забужжя - ФК "Ватра" Добрячин  1 - 5 

8 тур

30-06-2019
events.png А 11:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФСК "ТЕКО" Теляж  6 - 3 
07-07-2019
events.png А 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФК "Вікторія" Волсвин  2 - 0 
events.png А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - СФК "Боб'ятин"  2 - 3 
events.png А 13:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  1 - 4 
events.png А 16:00 ФК "Воля" Горбків - СК "Нива" Забужжя  3 - 2 
events.png А 16:00 ФСК "Стенятин" - ФК "Фусів"  1 - 3 

9 тур

14-07-2019
events.png А 13:00 ФК "Фусів" - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  4 - 0 
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - ФК "Воля" Горбків  0 - 3 
events.png А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - ФК "Ватра" Добрячин  2 - 1 
events.png А 13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1 - 0 
events.png А 16:00 СК "Нива" Забужжя - ФСК "Стенятин"  1 - 4 
events.png А 16:00 ФК "Вікторія" Волсвин - СК "Вол-Ком" Волиця  4 - 1 

10 тур

21-07-2019
events.png А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - ФК "Вікторія" Волсвин  2 - 0 
events.png А 13:00 ФК "Воля" Горбків - ФСК "ТЕКО" Теляж  0 - 3 
events.png А 13:00 ФСК "Стенятин" - СФК "Боб'ятин"  6 - 1 
events.png А 13:00 ФК "Фусів" - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  0 - 1 
events.png А 16:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  2 - 1 
events.png А 16:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - СК "Нива" Забужжя  0 - 0 

11 тур

28-07-2019
events.png А 16:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - ФСК "Стенятин"  1 - 4 
04-08-2019
events.png А 12:30 СК "Нива" Забужжя - ФК "Фусів"  2 - 3 
events.png А 12:30 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФК "Ватра" Добрячин  2 - 0 
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  6 - 2 
events.png А 13:00 ФК "Вікторія" Волсвин - ФК "Воля" Горбків  1 - 1 
events.png А 16:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - СК "Вол-Ком" Волиця  4 - 0 

12 тур

11-08-2019
events.png А 13:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФК "Ватра" Добрячин  1 - 3 
events.png А 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФК "Воля" Горбків  2 - 4 
events.png А 13:00 ФК "Вікторія" Волсвин - ФСК "Стенятин"  3 - 2 
events.png А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  3 - 0 
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - ФК "Фусів"  3 - 2 
events.png А 16:00 СК "Нива" Забужжя - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  2 - 2 

13 тур

18-08-2019
events.png А 13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФК "Ватра" Добрячин  3 - 1 
events.png А 13:00 ФСК "Стенятин" - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  2 - 1 
events.png А 13:00 ФК "Фусів" - ФСК "ТЕКО" Теляж  2 - 1 
events.png А 13:00 СК "Нива" Забужжя - СФК "Боб'ятин"  3 - 2 
  А 16:00 ФК "Воля" Горбків - СК "Вол-Ком" Волиця  4 - 2 
events.png А 16:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - ФК "Вікторія" Волсвин  1 - 6 

14 тур

25-08-2019
  А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - ФК "Воля" Горбків  2 - 2 
  А 13:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФСК "Стенятин"  3 - 0 
  А 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  9 - 0 
  А 13:00 ФК "Вікторія" Волсвин - ФК "Фусів"  1 - 3   
  А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - СК "Нива" Забужжя  3 - 2 
  А 13:00 СФК "Боб'ятин" - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  0 - 4 

15 тур

01-09-2019
  А 13:00 СФК "Боб'ятин" - ФСК "ТЕКО" Теляж   -    
  А 13:00 СК "Нива" Забужжя - ФК "Вікторія" Волсвин   -    
  А 13:00 ФК "Фусів" - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси   -    
  А 13:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - СК "Вол-Ком" Волиця   -    
  А 13:00 ФСК "Стенятин" - ФК "Ватра" Добрячин   -    
  А 13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФК "Воля" Горбків   -    

16 тур

08-09-2019
  А 13:00 ФК "Воля" Горбків - ФСК "Стенятин"   -    
  А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - ФК "Сокіл" Перв'ятичі   -    
  А 13:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФК "Фусів"   -    
  А 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - СК "Нива" Забужжя   -    
  А 13:00 ФК "Вікторія" Волсвин - СФК "Боб'ятин"   -    
  А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - СК "Галич-Фортуна" Бендюга   -    

17 тур

15-09-2019
  А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - ФК "Вікторія" Волсвин   -    
  А 13:00 СФК "Боб'ятин" - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси   -    
  А 13:00 СК "Нива" Забужжя - СК "Вол-Ком" Волиця   -    
  А 13:00 ФК "Фусів" - ФК "Ватра" Добрячин   -    
  А 13:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - ФК "Воля" Горбків   -    
  А 13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФСК "Стенятин"   -    

18 тур

22-09-2019
  А 13:00 ФСК "Стенятин" - ФК "Сокіл" Перв'ятичі   -    
  А 13:00 ФК "Воля" Горбків - ФК "Фусів"   -    
  А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - СК "Нива" Забужжя   -    
  А 13:00 СК "Вол-Ком" Волиця - СФК "Боб'ятин"   -    
  А 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФСК "ТЕКО" Теляж   -    
  А 13:00 ФК "Вікторія" Волсвин - СК "Галич-Фортуна" Бендюга   -    

19 тур

29-09-2019
  А 13:00 ФК "Вікторія" Волсвин - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси   -    
  А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - СК "Вол-Ком" Волиця   -    
  А 13:00 СФК "Боб'ятин" - ФК "Ватра" Добрячин   -    
  А 13:00 СК "Нива" Забужжя - ФК "Воля" Горбків   -    
  А 13:00 ФК "Фусів" - ФСК "Стенятин"   -    
  А 13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФК "Сокіл" Перв'ятичі   -    

20 тур

06-10-2019
  А 13:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - ФК "Фусів"   -    
  А 13:00 ФСК "Стенятин" - СК "Нива" Забужжя   -    
  А 13:00 ФК "Воля" Горбків - СФК "Боб'ятин"   -    
  А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - ФСК "ТЕКО" Теляж   -    
  А 13:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФК "Вікторія" Волсвин   -    
  А 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - СК "Галич-Фортуна" Бендюга   -    

21 тур

13-10-2019
  А 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - СК "Вол-Ком" Волиця   -    
  А 13:00 ФК "Вікторія" Волсвин - ФК "Ватра" Добрячин   -    
  А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - ФК "Воля" Горбків   -    
  А 13:00 СФК "Боб'ятин" - ФСК "Стенятин"   -    
  А 13:00 СК "Нива" Забужжя - ФК "Сокіл" Перв'ятичі   -    
  А 13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФК "Фусів"   -    

22 тур

20-10-2019
  А 13:00 ФК "Фусів" - СК "Нива" Забужжя   -    
  А 13:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - СФК "Боб'ятин"   -    
  А 13:00 ФСК "Стенятин" - ФСК "ТЕКО" Теляж   -    
  А 13:00 ФК "Воля" Горбків - ФК "Вікторія" Волсвин   -    
  А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси   -    
  А 13:00 СК "Вол-Ком" Волиця - СК "Галич-Фортуна" Бендюга   -    



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 11 28
2 В.Мости 11 20
3 Гірник 11 20
4 Поториця 11 18
5 Соснівка 11 18
6 Хоробрів 11 17
7 Діброва 11 15
8 Яструбичі 11 11
9 Свитазів 11 8
10 Тартаків 11 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Бендюга 14 32
2 Стенятин 14 30
3 Шпиколоси 14 27
4 Теляж 14 25
5 Добрячин 14 25
6 Фусів 14 25
7 Волсвин 14 22
8 Горбків 14 21
9 Волиця 14 21
10 Боб'ятин 14 12
11 Забужжя 14 5
12 Перв'ятичі 14 1

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 12 34
2 Себечів 12 28
3 Хлівчани 13 27
4 Домашів 13 22
5 Карів 13 21
6 Межиріччя 13 18
7 Гута 13 14
8 Бутини 13 13
9 Низи 13 12
10 Куличків 12 8
11 Поздимир 13 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 20
2 Михайло Цьмух Сілець 10
3 Василь Кріль Поториця 7
- Назарій Муха Поториця 7
- Євген Турко Соснівка 7