Стартує кубок Сокальського району з футболу "Золота осінь"

В неділю, 27 жовтня 2019 року, матчами попереднього раунду стартує кубок Сокальського району з футболу "Золота осінь Givova-2019".

В цей день зустрінуться:

ФК "Фусів"   -   ФК "Вікторія" Волсвин
ФСК "Межиріччя"   -   ФСК "Бутини"
ФСК "Домашів"   -   ФК "Карів"
ФК "Сокіл" Хлівчани   -   СК "Галич-Фортуна" Бендюга
ФСК "ТЕКО" Теляж   -   ФСК "Фаворит" Гута
ФК "Низи"   -   ФК "Ватра" Добрячин

 

Детальніше про турнір



Нд., 21.07.2024 року
1 тур

Карів
Карів
Сілець
Сілець
2:0


Нд., 21.07.2024 року
7 тур

Волсвин
Волсвин
Горбків
Горбків
4:2


10 тур

Йосипівка
Йосипівка
Стоянів
Стоянів
3:0
т/п


Нд., 21.07.2024 року
1/4 фіналу

Павлів
Павлів
Станин
Станин
1:0


Нд., 21.07.2024 року
7 тур

Домашів
Домашів
Добрячин
Добрячин
7:1


10 тур

Сабанівка
Сабанівка
Немилів
Немилів
4:1


Нд., 21.07.2024 року
1/4 фіналу

В.Мости
В.Мости
Барилів
Барилів
1:2



Боянець
Боянець
Жужеляни
Жужеляни
1:1
пен.-4:3



Жвирка
Жвирка
Соснівка
Соснівка
2:0


Нд., 21.07.2024 року
11 тур

Сулимів
Сулимів
ДЮШ
ДЮШ
5:0


Нд., 21.07.2024 року
11 тур

Кам'янка-2
Кам'янка-2
Добротвір
Добротвір
7:1



Борщовичі
Борщовичі
Дубляни-ФК
Дубляни-ФК
1:1



Універ
Універ
Мостиська-2
Мостиська-2
0:6



Гірник
Гірник
Малехів
Малехів
2:2



Радехів
Радехів
Сокільники
Сокільники
11:0



Пикуловичі
Пикуловичі
Ямпіль
Ямпіль
1:5



Білка
Білка
Підбірці
Підбірці
2:0


Чт., 18.07.2024 року
4 тур

Броди-ю
Броди-ю
Підберізці
Підберізці
3:1


Сб., 20.07.2024 року
6 тур

Жовква
Жовква
Рава-ю
Рава-ю
0:5


1 тур

В.Глібовичі-ю
В.Глібовичі-ю
Самбір Юніор
Самбір Юніор
1:3



Перемишляни
Перемишляни
Дрогобич-ю
Дрогобич-ю
0:0


6 тур

Динамо Л
Динамо Л
Жовтанці
Жовтанці
10:2


1 тур

Бібрка
Бібрка
Н.Розділ-ю
Н.Розділ-ю
5:5


Пт., 19.07.2024 року
2 тур

Жужеляни-ю
Жужеляни-ю
Сілець-ю
Сілець-ю
4:4



Хлівчани-ю
Хлівчани-ю
В.Мости-ю
В.Мости-ю
2:2


Вт., 23.07.2024 року
3 тур

Сілець-ю
Сілець-ю
ДЮСШ-2
ДЮСШ-2
18:00



Гірник-ю
Гірник-ю
В.Мости-ю
В.Мости-ю
19:00

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району