ЗСУ, В.Мости

М Команда І РМ О
1 В.Мости 3 12 9
2 Пристань 3 -1 6
3 Бутини 3 -5 1
4 Куличків 3 -6 1

ПЛЛ

М Команда І О
1 Білка 24 64
2 Миколаїв 24 58
3 Підмонастир 24 55
4 Куликів 24 47
5 Стрий 24 42
6 Торчиновичі 24 41
7 Відники 24 28
8 Дрогобич 24 26
9 Погонь 24 22
10 Корміл 24 21
11 Рух-2 24 18
12 Самбір 24 17
13 ДЮШ 24 10

1 ліга, гр. А

М Команда І О
1 Яворів 18 44
2 Лео-Кераміка 18 37
3 Брюховичі 18 34
4 Червоноград 18 25
5 Новояворівськ 18 24
6 Кам'янка 18 21
7 "Богун" 18 20
8 Винники 18 20
9 Золочів 18 16
10 Н.Яричів 18 12

ПЛЛ, бомбардири

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Балух І. Микл 22
2 Фещук М. Підм 20
3 Черепушак Ю. Стрй 15
4 Гнатів Р. Підм 13
5 Дева А. Кулк 10


Перша ліга Львівщини 2021 - Група А



М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФСК "Яворів" 18 13 5 0 38:9 29 44
2 "Лео-Кераміка" Львів 18 11 4 3 39:17 22 37
3 "Легінь" Брюховичі 18 10 4 4 36:16 20 34
4 "Шахтар" Червоноград 18 7 4 7 26:24 2 25
5 "Гірник" Новояворівськ 18 7 3 8 22:31 -9 24
6 "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька 18 6 3 9 25:37 -12 21
7 "Богун" Броди 18 5 5 8 35:34 1 20
8 "Жупан" Винники 18 6 2 10 22:38 -16 20
9 "Сокіл" Золочів 18 5 1 12 22:39 -17 16
10 "Новояричівська ОТГ" 18 3 3 12 17:37 -20 12

1 тур
08-05-2021
events.png 13:00
"Гірник" Новояворівськ -
"Новояричівська ОТГ"
 1 - 0  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент), Стадіон:
events.png 16:00
"Шахтар" Червоноград -
ФСК "Яворів"
 0 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ігор Смульський (Асистент), Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
events.png 17:00
"Сокіл" Золочів -
"Легінь" Брюховичі
 2 - 3  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Ігор Пилипів (Асистент),
09-05-2021
events.png 16:00
"Лео-Кераміка" Львів -
"Богун" Броди
 3 - 0  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент),
27-06-2021
events.png 16:00
"Жупан" Винники -
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
 4 - 1  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Олександра Вдовіна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
2 тур
15-05-2021
events.png 17:00
ФСК "Яворів" -
"Гірник" Новояворівськ
 2 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Василь Притула (Асистент),
16-05-2021
events.png 14:00
"Богун" Броди -
"Сокіл" Золочів
 1 - 5  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент),
events.png 16:00
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька -
"Новояричівська ОТГ"
 2 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Олег Федьків (Асистент),
events.png 16:00
"Легінь" Брюховичі -
"Шахтар" Червоноград
 1 - 0  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Дорош (Асистент),
events.png 16:00
"Лео-Кераміка" Львів -
"Жупан" Винники
 5 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Анастасія Волощук (Асистент),
3 тур
22-05-2021
events.png 17:00
"Шахтар" Червоноград -
"Богун" Броди
 2 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ігор Дорош (Асистент),
events.png 17:00
"Гірник" Новояворівськ -
"Легінь" Брюховичі
 2 - 2  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Денис Мороз (Асистент), Юрій Суряк (Асистент),
23-05-2021
events.png 16:00
"Лео-Кераміка" Львів -
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
 2 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Юрій Голубець (Асистент),
events.png 16:00
"Сокіл" Золочів -
"Жупан" Винники
 5 - 1  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ігор Дорош (Асистент),
events.png 16:00
"Новояричівська ОТГ" -
ФСК "Яворів"
 1 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент),
4 тур
29-05-2021
events.png 14:00
"Богун" Броди -
"Гірник" Новояворівськ
 2 - 2  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Роман Фредина (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент),
events.png 16:00
ФСК "Яворів" -
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
 1 - 1  Судді: Богдан Грисьо (Головний суддя), Денис Мороз (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
  17:00
"Легінь" Брюховичі -
"Новояричівська ОТГ"
 0 - 0  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Василь Притула (Асистент),
30-05-2021
events.png 16:00
"Шахтар" Червоноград -
"Жупан" Винники
 1 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Андрій Боднарчук (Асистент), Андрій Смольський (Асистент),
events.png 17:00
"Сокіл" Золочів -
"Лео-Кераміка" Львів
 2 - 2  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент),
5 тур
03-06-2021
events.png 17:00
"Гірник" Новояворівськ -
"Жупан" Винники
 1 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Юрій Суряк (Асистент),
06-06-2021
events.png 14:00
"Новояричівська ОТГ" -
"Богун" Броди
 1 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Богдан Лепак (Асистент),
events.png 16:00
"Шахтар" Червоноград -
"Лео-Кераміка" Львів
 0 - 3  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Михайло Савка (Асистент), Андрій Боднарчук (Асистент),
events.png 16:00
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька -
"Сокіл" Золочів
 3 - 2  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Іван Родін (Асистент), Станіслав Ткач (Асистент),
events.png 16:00
ФСК "Яворів" -
"Легінь" Брюховичі
 1 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Денис Мороз (Асистент),
6 тур
12-06-2021
events.png 16:00
"Лео-Кераміка" Львів -
"Гірник" Новояворівськ
 1 - 2  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Ігор Дорош (Асистент), Юрій Голубець (Асистент),
13-06-2021
events.png 16:00
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька -
"Легінь" Брюховичі
 1 - 4  Судді: Юрій Ковальчук (Головний суддя), Ігор Дорош (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент),
events.png 16:00
"Богун" Броди -
ФСК "Яворів"
 2 - 3  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Андрій Боднарчук (Асистент),
events.png 16:00
"Жупан" Винники -
"Новояричівська ОТГ"
 4 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Ростислав Якимик (Асистент), Ірина Чайка (Асистент),
events.png 16:00
"Сокіл" Золочів -
"Шахтар" Червоноград
 2 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Василь Притула (Асистент),
7 тур
20-06-2021
events.png 16:00
"Новояричівська ОТГ" -
"Лео-Кераміка" Львів
 2 - 5  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Роман Фредина (Асистент), Ігор Смульський (Асистент),
21-06-2021
events.png 14:00
"Гірник" Новояворівськ -
"Сокіл" Золочів
 0 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент),
events.png 15:00
"Шахтар" Червоноград -
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
 2 - 2  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
events.png 15:00
ФСК "Яворів" -
"Жупан" Винники
 3 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Денис Мороз (Асистент),
26-06-2021
events.png 17:00
"Легінь" Брюховичі -
"Богун" Броди
 2 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Іван Родін (Асистент), Стадіон:
8 тур
03-07-2021
events.png 15:00
"Шахтар" Червоноград -
"Гірник" Новояворівськ
 3 - 1  Судді: Богдан Грисьо (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент),
04-07-2021
events.png 15:00
"Сокіл" Золочів -
"Новояричівська ОТГ"
 2 - 0  Судді: Богдан Грисьо (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Андрій Чулик (Асистент),
events.png 16:00
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька -
"Богун" Броди
 2 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Іван Родін (Асистент), Роман Любінець (Асистент),
events.png 16:00
"Жупан" Винники -
"Легінь" Брюховичі
 2 - 2  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Ігор Дорош (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
  16:00
ФСК "Яворів" -
"Лео-Кераміка" Львів
 0 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Андрій Смольський (Асистент),
9 тур
28-06-2021
events.png 16:00
ФСК "Яворів" -
"Сокіл" Золочів
 2 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
10-07-2021
events.png 12:00
"Богун" Броди -
"Жупан" Винники
 0 - 1  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Іван Родін (Асистент),
events.png 16:00
"Гірник" Новояворівськ -
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
 3 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Юрій Олійник (Асистент),
11-07-2021
events.png 16:00
"Новояричівська ОТГ" -
"Шахтар" Червоноград
 4 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
events.png 16:00
"Легінь" Брюховичі -
"Лео-Кераміка" Львів
 1 - 2  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
10 тур
07-08-2021
  16:00
"Легінь" Брюховичі -
"Сокіл" Золочів
 3 - 0    Стадіон:
events.png 17:00
"Новояричівська ОТГ" -
"Гірник" Новояворівськ
 0 - 2  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
08-08-2021
events.png 16:00
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька -
"Жупан" Винники
 2 - 1  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Василь Притула (Асистент),
events.png 16:00
"Богун" Броди -
"Лео-Кераміка" Львів
 1 - 1  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Ярослав Сторожук (Асистент),
events.png 16:00
ФСК "Яворів" -
"Шахтар" Червоноград
 1 - 0  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент),
11 тур
14-08-2021
  13:00
"Сокіл" Золочів -
"Богун" Броди
 0 - 3   
events.png 17:00
"Гірник" Новояворівськ -
ФСК "Яворів"
 1 - 3  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
events.png 17:00
"Новояричівська ОТГ" -
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
 1 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Роман Любінець (Асистент),
15-08-2021
events.png 15:00
"Жупан" Винники -
"Лео-Кераміка" Львів
 1 - 2  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Іван Родін (Асистент),
events.png 16:00
"Шахтар" Червоноград -
"Легінь" Брюховичі
 2 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
12 тур
28-08-2021
  13:00
"Жупан" Винники -
"Сокіл" Золочів
 3 - 0   
events.png 16:00
"Легінь" Брюховичі -
"Гірник" Новояворівськ
 6 - 0  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Василь Притула (Асистент),
events.png 16:00
ФСК "Яворів" -
"Новояричівська ОТГ"
 6 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Савка (Асистент),
29-08-2021
events.png 16:00
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька -
"Лео-Кераміка" Львів
 1 - 2  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ігор Дорош (Асистент),
events.png 16:00
"Богун" Броди -
"Шахтар" Червоноград
 1 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Ярослав Сторожук (Асистент),
13 тур
04-09-2021
  13:00
"Лео-Кераміка" Львів -
"Сокіл" Золочів
 3 - 0   
events.png 17:00
"Жупан" Винники -
"Шахтар" Червоноград
 1 - 3  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Юрій Суряк (Асистент),
05-09-2021
events.png 14:00
"Новояричівська ОТГ" -
"Легінь" Брюховичі
 0 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Юрій Голубець (Асистент),
events.png 16:00
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька -
ФСК "Яворів"
 2 - 3  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Ігор Дорош (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
09-10-2021
events.png 16:30
"Гірник" Новояворівськ -
"Богун" Броди
 2 - 2  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон:
14 тур
18-09-2021
  13:00
"Сокіл" Золочів -
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
 0 - 3   
events.png 14:00
"Жупан" Винники -
"Гірник" Новояворівськ
 1 - 0  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
events.png 16:00
"Богун" Броди -
"Новояричівська ОТГ"
 6 - 4  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Василь Притула (Асистент),
19-09-2021
events.png 16:00
"Лео-Кераміка" Львів -
"Шахтар" Червоноград
 4 - 0  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
  16:00
"Легінь" Брюховичі -
ФСК "Яворів"
 0 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент),
15 тур
12-09-2021
events.png 17:30
"Новояричівська ОТГ" -
"Жупан" Винники
 0 - 1  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Василь Притула (Асистент),
25-09-2021
  13:00
"Шахтар" Червоноград -
"Сокіл" Золочів
 3 - 0   
26-09-2021
events.png 16:00
"Гірник" Новояворівськ -
"Лео-Кераміка" Львів
 1 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент),
events.png 16:00
"Легінь" Брюховичі -
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
 2 - 0  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Василина Чіх (Асистент),
  16:00
ФСК "Яворів" -
"Богун" Броди
 3 - 0  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Юрій Суряк (Асистент),
16 тур
02-10-2021
  13:00
"Сокіл" Золочів -
"Гірник" Новояворівськ
 0 - 3   
events.png 16:00
"Лео-Кераміка" Львів -
"Новояричівська ОТГ"
 2 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
03-10-2021
events.png 16:00
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька -
"Шахтар" Червоноград
 1 - 1  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент),
events.png 16:00
"Богун" Броди -
"Легінь" Брюховичі
 2 - 1  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Роман Фредина (Асистент), Роман Любінець (Асистент),
events.png 17:00
"Жупан" Винники -
ФСК "Яворів"
 0 - 4  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Юрій Суряк (Асистент),
17 тур
09-10-2021
  16:00
"Легінь" Брюховичі -
"Жупан" Винники
 4 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Василь Притула (Асистент),
16-10-2021
  13:00
"Новояричівська ОТГ" -
"Сокіл" Золочів
 3 - 0   
events.png 16:00
"Гірник" Новояворівськ -
"Шахтар" Червоноград
 0 - 5  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Василь Притула (Асистент),
17-10-2021
events.png 15:00
"Богун" Броди -
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
 6 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Анатолій Валенко (Асистент),
events.png 16:00
"Лео-Кераміка" Львів -
ФСК "Яворів"
 1 - 1  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Дорош (Асистент),
18 тур
10-10-2021
events.png 16:00
"Шахтар" Червоноград -
"Новояричівська ОТГ"
 2 - 0  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Андрій Чулик (Асистент),
23-10-2021
  13:00
"Сокіл" Золочів -
ФСК "Яворів"
 0 - 3   
  15:00
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька -
"Гірник" Новояворівськ
 3 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент),
events.png 15:00
"Жупан" Винники -
"Богун" Броди
 1 - 5  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
events.png 15:00
"Лео-Кераміка" Львів -
"Легінь" Брюховичі
 1 - 4  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Юрій Суряк (Асистент),
стикові матчі за 1-2 місце
31-10-2021
  14:00
ФСК "Яворів" -
СКК "Пісочна"
 0 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
07-11-2021
events.png 14:00
СКК "Пісочна" -
ФСК "Яворів"
 1 - 4  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
стикові матчі за 3-4 місце
31-10-2021
events.png 14:00
СК "Нафтовик" Борислав -
"Лео-Кераміка" Львів
 2 - 3  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
07-11-2021
events.png 14:00
"Лео-Кераміка" Львів -
СК "Нафтовик" Борислав
 2 - 3 (Пен. 4 - 2)  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району