Кубок Весни-2024
1
Кубок Весни 2024
М
Команда
І
В
Н
П
М
РМ
О
1
ФК "Боянець"
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФК "Пристань"
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФСК "Рата" Великі Мости
0
0
0
0
0:0
0
0
2
Кубок Весни 2024
М
Команда
І
В
Н
П
М
РМ
О
1
ФК "Діброва"
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФК "Карів"
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФК "Сокіл" Хлівчани
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФСК "Домашів"
0
0
0
0
0:0
0
0
3
Кубок Весни 2024
М
Команда
І
В
Н
П
М
РМ
О
1
СК "Свитазів"
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФК "Воля" Горбків
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФК "Слава" Фусів/Торки
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФСК "Тартаків"
0
0
0
0
0:0
0
0
4
Кубок Весни 2024
М
Команда
І
В
Н
П
М
РМ
О
1
ФК "Бабичі"
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФК "Павлів"
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФК "Промінь" Тетевчиці
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФК "Хуторок" Станин
0
0
0
0
0:0
0
0
5
Кубок Весни 2024
М
Команда
І
В
Н
П
М
РМ
О
1
СК "Легенда" Сілець
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФК "Ера" Соснівка
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФСК "Межиріччя"
0
0
0
0
0:0
0
0
6
Кубок Весни 2024
М
Команда
І
В
Н
П
М
РМ
О
1
ФК "Geramoto" Жужеляни
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФК "Ватра" Добрячин
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФСК "Буг" Жвирка
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФСК "Вугільник" Гірник
0
0
0
0
0:0
0
0
7
Кубок Весни 2024
М
Команда
І
В
Н
П
М
РМ
О
1
ФК "Волсвин"
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФК "Прибужжя" Яструбичі
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФСК "Вугільник-2" Гірник
0
0
0
0
0:0
0
0
8
Кубок Весни 2024
М
Команда
І
В
Н
П
М
РМ
О
1
ФК "Миколаїв"
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФК "Єдність" Березівка
0
0
0
0
0:0
0
0
1
ФК "Барилів"
0
0
0
0
0:0
0
0
1
Кубок Весни 2024
М | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Боянець" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФК "Пристань" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФСК "Рата" Великі Мости | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
2
Кубок Весни 2024
М | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Діброва" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФК "Карів" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФК "Сокіл" Хлівчани | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФСК "Домашів" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
3
Кубок Весни 2024
М | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | СК "Свитазів" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФК "Воля" Горбків | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФК "Слава" Фусів/Торки | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФСК "Тартаків" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
4
Кубок Весни 2024
М | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Бабичі" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФК "Павлів" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФК "Промінь" Тетевчиці | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФК "Хуторок" Станин | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
5
Кубок Весни 2024
М | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | СК "Легенда" Сілець | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФК "Ера" Соснівка | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФСК "Межиріччя" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
6
Кубок Весни 2024
М | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Geramoto" Жужеляни | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФК "Ватра" Добрячин | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФСК "Буг" Жвирка | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФСК "Вугільник" Гірник | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
7
Кубок Весни 2024
М | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Волсвин" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФК "Прибужжя" Яструбичі | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФСК "Вугільник-2" Гірник | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
8
Кубок Весни 2024
М | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Миколаїв" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФК "Єдність" Березівка | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
1 | ФК "Барилів" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Бомбардири Кубка Весни
Гол | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Дискваліфікація Кубків Червоноградського району