Результати матчів першої ліги, група А. 12-й тур
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Результати матчів першої ліги, група А. 12-й тур

e-mail Друк PDF

11 серпня відбулись матчі 12-го туру Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд першої ліги.

Результати матчів групи А:

Група А

СК "Вол-Ком" Волиця - ФК "Ватра" Добрячин -  1 - 3 
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФК "Воля" Горбків -  2 - 4 
ФК "Вікторія" Волсвин - ФСК "Стенятин" -  3 - 2 
ФСК "ТЕКО" Теляж - ФК "Сокіл" Перв'ятичі -  3 - 0 
СФК "Боб'ятин" - ФК "Фусів" -  3 - 2 
СК "Нива" Забужжя - СК "Галич-Фортуна" Бендюга -  2 - 2 
 
Турнірна таблиця першої ліги, група А, після 12-го туру має вигляд:
 
МісцеКомандаІ В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 ФСК "Стенятин" 12 9 0 3 33 17 16 27
2 СК "Галич-Фортуна" Бендюга 12 8 2 2 28 13 15 26
3 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси 12 8 0 4 24 15 9 24
4 ФК "Ватра" Добрячин 12 8 0 4 30 16 14 24
5 ФСК "ТЕКО" Теляж 12 7 1 4 27 25 2 22
6 ФК "Фусів" 12 6 1 5 28 18 10 19
7 ФК "Вікторія" Волсвин 12 6 1 5 27 20 7 19
8 СК "Вол-Ком" Волиця 12 6 0 6 26 26 0 18
9 ФК "Воля" Горбків 12 5 2 5 25 20 5 17
10 СФК "Боб'ятин" 12 4 0 8 24 39 -15 12
11 СК "Нива" Забужжя 12 0 2 10 14 38 -24 2
12 ФК "Сокіл" Перв'ятичі 12 0 1 11 8 47 -39 1
Турнірна таблиця, результати, календар

 

 

 

 

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 11 28
2 В.Мости 11 20
3 Гірник 11 20
4 Поториця 11 18
5 Соснівка 11 18
6 Хоробрів 11 17
7 Діброва 11 15
8 Яструбичі 11 11
9 Свитазів 11 8
10 Тартаків 11 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Бендюга 14 32
2 Стенятин 14 30
3 Шпиколоси 14 27
4 Теляж 14 25
5 Добрячин 14 25
6 Фусів 14 25
7 Волсвин 14 22
8 Горбків 14 21
9 Волиця 14 21
10 Боб'ятин 14 12
11 Забужжя 14 5
12 Перв'ятичі 14 1

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 12 34
2 Себечів 12 28
3 Хлівчани 13 27
4 Домашів 13 22
5 Карів 13 21
6 Межиріччя 13 18
7 Гута 13 14
8 Бутини 13 13
9 Низи 13 12
10 Куличків 12 8
11 Поздимир 13 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 20
2 Михайло Цьмух Сілець 10
3 Василь Кріль Поториця 7
- Назарій Муха Поториця 7
- Євген Турко Соснівка 7