Турнірна таблиця - Третя ліга Львівщини 2024



Підгрупа 1
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 ФК "Дубляни" 10 6 3 1 34:12 22 21
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
draw.png
2 ФК "Лопатин" 9 6 1 2 28:20 8 19
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
3 "Карпати-Кам'янка-2" Кам'янка-Бузька 10 5 3 2 35:19 16 18
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
4 ФК "Ямпіль" 9 5 2 2 24:17 7 17
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
5 "Сокіл" Борщовичі 9 4 1 4 15:22 -7 13
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
draw.png
6 ФК "Буг" Буськ 8 3 2 3 20:15 5 11
draw.png
draw.png
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
7 ФК "Ватра" Пикуловичі 10 3 0 7 14:33 -19 9
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
8 "Енергетик" Добротвір 9 2 0 7 14:24 -10 6
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
9 ФК "Яричів" Новий Яричів 8 1 0 7 10:32 -22 3
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down

Підгрупа 2
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 ФК "Малехів" 10 8 1 1 33:18 15 25
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
2 "Радехівщина ОТГ" 9 7 0 2 34:15 19 21
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
3 ФК "Мостиська-2" 9 6 2 1 36:16 20 20
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
4 "Юність" Верхня/Нижня Білка 10 6 1 3 22:19 3 19
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
5 "Рух-Збірна" Репехів 9 3 1 5 26:23 3 10
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
draw.png
6 ФСК "Вугільник" Гірник 10 3 1 6 19:30 -11 10
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
draw.png
7 "Сокіл" Сокільники 9 2 2 5 23:42 -19 8
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
8 ФК "Універ" 10 2 1 7 20:34 -14 7
draw.png
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
9 ФК "Підбірці" 10 1 1 8 15:31 -16 4
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down

Підгрупа 3
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 ФК "Легіон" Стільсько 7 5 0 2 30:9 21 15
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
2 "Камула" Романів 7 5 0 2 16:9 7 15
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
3 "Сокіл" Никонковичі 7 5 0 2 23:19 4 15
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
4 ФК "Гончари" 7 3 0 4 14:19 -5 9
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
5 "Стріла" Підгородище 7 3 0 4 18:20 -2 9
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
6 ФК "Стрілків" 7 2 1 4 16:19 -3 7
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
7 ФК "Зоря" Трускавець 7 2 1 4 8:23 -15 7
draw.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
8 "Дністер" Кам'яне 7 1 2 4 14:21 -7 5
draw.png
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
draw.png


  Вихід в плей-оф    Улюблена команда 

І = Ігри В = Виграші Н = Нічиї П = Поразки М'ячі = М'ячі +/- = Різниця м'ячів Очки = Очки Ост.матчі = Останні матчі
© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району