Третя ліга Львівщини 2024 - Підгрупа 2



М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 ФК "Малехів" 10 8 1 1 33:18 15 25
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
2 "Радехівщина ОТГ" 9 7 0 2 34:15 19 21
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
3 ФК "Мостиська-2" 9 6 2 1 36:16 20 20
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
4 "Юність" Верхня/Нижня Білка 10 6 1 3 22:19 3 19
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
5 "Рух-Збірна" Репехів 9 3 1 5 26:23 3 10
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
draw.png
6 ФСК "Вугільник" Гірник 10 3 1 6 19:30 -11 10
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
draw.png
7 "Сокіл" Сокільники 9 2 2 5 23:42 -19 8
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
8 ФК "Універ" 10 2 1 7 20:34 -14 7
draw.png
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
9 ФК "Підбірці" 10 1 1 8 15:31 -16 4
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down

1 тур
27-04-2024
events.png 17:00
ФК "Мостиська-2" -
"Рух-Збірна" Репехів
 1 - 3   
28-04-2024
events.png 14:00
ФК "Малехів" -
ФК "Підбірці"
 2 - 1   
events.png 17:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФК "Універ"
 3 - 1   
22-06-2024
events.png 17:00
"Радехівщина ОТГ" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 1 - 0   
14 тур
24-08-2024
 
ФК "Мостиська-2" -
"Сокіл" Сокільники
 _ - _   
25-08-2024
 
"Радехівщина ОТГ" -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 _ - _   
 
ФСК "Вугільник" Гірник -
"Рух-Збірна" Репехів
 _ - _   
 
ФК "Універ" -
ФК "Підбірці"
 _ - _   
2 тур
12-05-2024
events.png 13:00
ФК "Малехів" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 3 - 2   
events.png 13:00
ФК "Підбірці" -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 3 - 3   
events.png 14:00
"Сокіл" Сокільники -
"Радехівщина ОТГ"
 2 - 5   
07-07-2024
events.png 16:00
ФК "Мостиська-2" -
ФК "Універ"
 6 - 3   
3 тур
21-04-2024
events.png 13:00
"Рух-Збірна" Репехів -
ФК "Універ"
 5 - 2   
18-05-2024
events.png 13:00
ФК "Мостиська-2" -
ФК "Підбірці"
 4 - 1   
19-05-2024
events.png 13:00
ФК "Малехів" -
"Сокіл" Сокільники
 9 - 2   
events.png 16:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФСК "Вугільник" Гірник
 3 - 1   
4 тур
26-05-2024
events.png 13:00
"Радехівщина ОТГ" -
ФК "Малехів"
 2 - 3   
events.png 13:30
"Сокіл" Сокільники -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 2 - 3   
events.png 16:30
ФК "Підбірці" -
"Рух-Збірна" Репехів
 5 - 3   
events.png 17:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Мостиська-2"
 1 - 5   
5 тур
01-06-2024
events.png 17:00
"Сокіл" Сокільники -
ФК "Мостиська-2"
 4 - 4   
02-06-2024
events.png 13:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Радехівщина ОТГ"
 3 - 1   
events.png 13:00
"Рух-Збірна" Репехів -
ФСК "Вугільник" Гірник
 8 - 2   
events.png 17:00
ФК "Підбірці" -
ФК "Універ"
 0 - 2   
6 тур
21-04-2024
events.png 14:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФК "Малехів"
 2 - 3   
08-06-2024
events.png 15:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Універ"
 3 - 1   
events.png 17:00
"Сокіл" Сокільники -
"Рух-Збірна" Репехів
 4 - 1   
27-07-2024
 
"Радехівщина ОТГ" -
ФК "Мостиська-2"
 _ - _   
7 тур
16-06-2024
events.png 14:00
"Сокіл" Сокільники -
ФК "Універ"
 5 - 5   
events.png 15:00
"Рух-Збірна" Репехів -
"Радехівщина ОТГ"
 1 - 2   
events.png 17:00
ФК "Мостиська-2" -
ФК "Малехів"
 5 - 2   
events.png 17:00
ФК "Підбірці" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 2 - 3   
8 тур
19-05-2024
events.png 13:00
"Радехівщина ОТГ" -
ФК "Універ"
 3 - 2   
29-06-2024
events.png 13:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФК "Мостиська-2"
 0 - 3   
30-06-2024
events.png 13:00
"Сокіл" Сокільники -
ФК "Підбірці"
 4 - 1   
07-07-2024
events.png 14:00
ФК "Малехів" -
"Рух-Збірна" Репехів
 2 - 1   
9 тур
23-06-2024
events.png 12:30
"Рух-Збірна" Репехів -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 2 - 3   
30-06-2024
events.png 14:00
ФК "Малехів" -
ФК "Універ"
 3 - 1   
07-07-2024
events.png 14:00
ФК "Підбірці" -
"Радехівщина ОТГ"
 2 - 4   
  16:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
"Сокіл" Сокільники
 3 - 0    Стадіон: "Вугільник", смт Гірник
10 тур
14-07-2024
events.png 11:00
"Рух-Збірна" Репехів -
ФК "Мостиська-2"
 2 - 2   
events.png 12:00
ФК "Підбірці" -
ФК "Малехів"
 0 - 4   
events.png 17:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
"Радехівщина ОТГ"
 2 - 5   
events.png 17:00
ФК "Універ" -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 3 - 0   
11 тур
21-07-2024
  16:00
ФК "Універ" -
ФК "Мостиська-2"
 0 - 6   
  17:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Малехів"
 2 - 2   
  17:00
"Радехівщина ОТГ" -
"Сокіл" Сокільники
 11 - 0   
  18:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФК "Підбірці"
 2 - 0   
12 тур
03-08-2024
 
"Сокіл" Сокільники -
ФК "Малехів"
 _ - _   
 
ФК "Підбірці" -
ФК "Мостиська-2"
 _ - _   
04-08-2024
 
ФСК "Вугільник" Гірник -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 _ - _   
 
ФК "Універ" -
"Рух-Збірна" Репехів
 _ - _   
13 тур
17-08-2024
 
ФК "Мостиська-2" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 _ - _   
18-08-2024
 
"Рух-Збірна" Репехів -
ФК "Підбірці"
 _ - _   
 
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Сокіл" Сокільники
 _ - _   
 
ФК "Малехів" -
"Радехівщина ОТГ"
 _ - _   
15 тур
31-08-2024
 
ФК "Універ" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 _ - _   
 
"Рух-Збірна" Репехів -
"Сокіл" Сокільники
 _ - _   
 
ФК "Мостиська-2" -
"Радехівщина ОТГ"
 _ - _   
 
ФК "Малехів" -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 _ - _   
16 тур
07-09-2024
 
ФК "Малехів" -
ФК "Мостиська-2"
 _ - _   
 
ФК "Універ" -
"Сокіл" Сокільники
 _ - _   
08-09-2024
 
"Радехівщина ОТГ" -
"Рух-Збірна" Репехів
 _ - _   
 
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Підбірці"
 _ - _   
17 тур
14-09-2024
 
ФК "Підбірці" -
"Сокіл" Сокільники
 _ - _   
 
ФК "Мостиська-2" -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 _ - _   
15-09-2024
 
ФК "Універ" -
"Радехівщина ОТГ"
 _ - _   
 
"Рух-Збірна" Репехів -
ФК "Малехів"
 _ - _   
18 тур
21-09-2024
 
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Рух-Збірна" Репехів
 _ - _   
 
ФК "Універ" -
ФК "Малехів"
 _ - _   
 
"Радехівщина ОТГ" -
ФК "Підбірці"
 _ - _   
 
"Сокіл" Сокільники -
ФСК "Вугільник" Гірник
 _ - _   

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району