Третя ліга Львівщини 2024 - Підгрупа 2



М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 ФК "Малехів" 4 4 0 0 17:7 10 12
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
2 "Юність" Верхня/Нижня Білка 4 2 1 1 11:8 3 7
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
3 "Рух-Збірна" Репехів 2 2 0 0 8:3 5 6
thumbs_up.png
thumbs_up.png
4 "Радехівщина ОТГ" 2 2 0 0 8:4 4 6
thumbs_up.png
5 ФК "Мостиська-2" 2 1 0 1 5:4 1 3
thumbs_down
thumbs_up.png
6 ФК "Підбірці" 3 0 1 2 5:9 -4 1
thumbs_down
draw.png
thumbs_down
7 ФСК "Вугільник" Гірник 2 0 0 2 3:6 -3 0
thumbs_down
thumbs_down
8 ФК "Універ" 3 0 0 3 5:11 -6 0
thumbs_down
thumbs_down
9 "Сокіл" Сокільники 2 0 0 2 4:14 -10 0
thumbs_down
thumbs_down

1 тур
27-04-2024
events.png 17:00
ФК "Мостиська-2" -
"Рух-Збірна" Репехів
 1 - 3   
28-04-2024
events.png 14:00
ФК "Малехів" -
ФК "Підбірці"
 2 - 1   
events.png 17:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФК "Універ"
 3 - 1   
22-06-2024
 
"Радехівщина ОТГ" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 _ - _   
2 тур
12-05-2024
events.png 13:00
ФК "Малехів" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 3 - 2   
events.png 13:00
ФК "Підбірці" -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 3 - 3   
events.png 14:00
"Сокіл" Сокільники -
"Радехівщина ОТГ"
 2 - 5   
22-06-2024
 
ФК "Універ" -
ФК "Мостиська-2"
 _ - _   
3 тур
21-04-2024
events.png 13:00
"Рух-Збірна" Репехів -
ФК "Універ"
 5 - 2   
18-05-2024
events.png 13:00
ФК "Мостиська-2" -
ФК "Підбірці"
 4 - 1   
19-05-2024
events.png 13:00
ФК "Малехів" -
"Сокіл" Сокільники
 9 - 2   
events.png 16:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФСК "Вугільник" Гірник
 3 - 1   
4 тур
26-05-2024
  13:00
"Радехівщина ОТГ" -
ФК "Малехів"
 _ - _   
  13:30
"Сокіл" Сокільники -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 _ - _   
  16:30
ФК "Підбірці" -
"Рух-Збірна" Репехів
 _ - _   
  17:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Мостиська-2"
 _ - _   
5 тур
02-06-2024
 
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Радехівщина ОТГ"
 _ - _   
 
ФК "Мостиська-2" -
"Сокіл" Сокільники
 _ - _   
 
"Рух-Збірна" Репехів -
ФСК "Вугільник" Гірник
 _ - _   
 
ФК "Універ" -
ФК "Підбірці"
 _ - _   
6 тур
21-04-2024
events.png 14:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФК "Малехів"
 2 - 3   
08-06-2024
 
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Універ"
 _ - _   
 
"Сокіл" Сокільники -
"Рух-Збірна" Репехів
 _ - _   
 
"Радехівщина ОТГ" -
ФК "Мостиська-2"
 _ - _   
7 тур
16-06-2024
 
ФК "Мостиська-2" -
ФК "Малехів"
 _ - _   
 
"Рух-Збірна" Репехів -
"Радехівщина ОТГ"
 _ - _   
 
ФК "Універ" -
"Сокіл" Сокільники
 _ - _   
 
ФК "Підбірці" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 _ - _   
8 тур
19-05-2024
events.png 13:00
"Радехівщина ОТГ" -
ФК "Універ"
 3 - 2   
30-06-2024
 
"Сокіл" Сокільники -
ФК "Підбірці"
 _ - _   
 
ФК "Малехів" -
"Рух-Збірна" Репехів
 _ - _   
 
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФК "Мостиська-2"
 _ - _   
9 тур
07-07-2024
 
"Рух-Збірна" Репехів -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 _ - _   
 
ФК "Універ" -
ФК "Малехів"
 _ - _   
 
ФК "Підбірці" -
"Радехівщина ОТГ"
 _ - _   
 
ФСК "Вугільник" Гірник -
"Сокіл" Сокільники
 _ - _   

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району