Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
Вища ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Боянець
4
11
12
2
В.Мости
4
10
9
3
Пристань/Бутини
4
0
9
4
Соснівка
4
6
6
5
Сілець
3
0
4
6
Карів
3
-8
3
7
Гірник
4
-11
1
8
Хлівчани
4
-8
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, гр. Б
М
Команда
І
РМ
О
1
Станин
4
10
12
2
Жвирка
4
8
9
3
Тартаків
4
2
6
4
Жужеляни
3
-1
3
5
Павлів
3
-3
3
6
Фусів/Торки
4
-16
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Горбків
3
1
6
2
Домашів
3
14
6
3
Волсвин
4
0
6
4
Свитазів
3
7
6
5
Добрячин
3
-22
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. Б
М
Команда
І
О
1
Барилів
4
12
2
Йосипівка
3
4
3
Сабанівка
3
4
4
Стоянів
3
1
5
Немилів
3
1
Показати повну таблицю
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
8
19
2
Олесько
8
18
3
ДТ Сокаль
9
17
4
Жовква
8
13
5
"Богун"
8
11
6
Н.Розділ
8
10
7
Чорнушовичі
8
10
8
Жидачів
9
9
9
Шахтар Ч
8
8
10
Березів
8
6
11
Братковичі
8
2
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
7
17
2
Кам'янка-2
6
12
3
Пикуловичі
6
9
4
Буськ
6
8
5
Ямпіль
5
8
6
Лопатин
5
7
7
Борщовичі
5
6
8
Добротвір
7
6
9
Н.Яричів
5
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
6
15
2
Білка
6
13
3
Мостиська-2
5
10
4
Радехів
5
9
5
Репехів
6
9
6
Гірник
6
6
7
Сокільники
6
5
8
Універ
6
4
9
Підбірці
6
4
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
7
2
Порада В.
Стан
5
-
Оринчак П.
Павл
5
4
Файда О.
Боян
4
-
Гудко І.
Жвир
4
Повна таблиця
Календар
Таблиця
Результати туру
Бомбардири
Команди
Сітка
Кубок Весна-2023 - Підгрупа VI
М.
Команда
І
В
Н
П
М'ячі
+/-
Очки
Ост.матчі
1
"Стріла" Сулимів
2
1
0
1
8:6
2
3
2
"Юність-2" Верхня Білка
2
1
0
1
6:5
1
3
3
СФК "Муроване"
2
1
0
1
1:4
-3
3
Всі групи
1 тур
26-03-2023
16:00
СФК "Муроване"
-
"Юність-2" Верхня Білка
1 - 0
29'
І. Поріцький
2 тур
02-04-2023
13:00
СФК "Муроване"
-
"Стріла" Сулимів
0 - 4
48'
В. Цвик
57'
В. Цвик
80'
В. Цвик
82'
В. Вінчура
3 тур
09-04-2023
11:00
"Стріла" Сулимів
-
"Юність-2" Верхня Білка
4 - 6
13'
В. Вінчура
20'
В. Грицаль
73'
В. Цвик
76'
М. Матляк
23'
О. Фітель
24'
О. Романишин
28'
В. Піховський
41'
Ю. Мартиняк
46'
О. Фітель
86'
В. Юрдига
1/8 фіналу
23-04-2023
16:00
"Сокіл" Борщовичі
-
"Юність-2" Верхня Білка
5 - 2
33'
П. Юсик
34'
Б. Слобода
81'
Д. Грабович
84'
В. Мельник
14'
Б. Попик
59'
Н. Тимець
75'
В. Козубаль
18:00
"Стріла" Сулимів
-
ФК "Качурівка-Радехів ОТГ"
2 - 5
47'
М. Матляк
87'
М. Матляк
13'
П. Оринчак
(пенальті)
15'
П. Оринчак
42'
М. Турянський
45'
П. Оринчак
65'
П. Оринчак
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні