Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Гірник 21 60 56
    2 Межиріччя 21 32 48
    3 Острів 21 33 46
    4 В.Мости 21 52 44
    5 Бутини 21 -15 30
    6 Волсвин 21 -3 29
    7 Сілець 21 3 25
    8 Яструбичі 21 -2 25
    9 Пристань 21 -31 19
    10 Бендюга 21 -23 14
    11 Добрячин 21 -58 14
    12 Куличків 21 -48 11

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Білка 22 58
    2 Миколаїв 21 49
    3 Підмонастир 22 49
    4 Куликів 22 44
    5 Стрий 22 38
    6 Торчиновичі 21 37
    7 Дрогобич 23 26
    8 Відники 22 24
    9 Погонь 21 22
    10 Корміл 21 20
    11 Самбір 22 17
    12 Рух-2 22 15
    13 ДЮШ 23 10

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    1 Яворів 17 41
    2 Лео-Кераміка 17 37
    3 Брюховичі 17 31
    4 Червоноград 18 25
    5 Новояворівськ 17 24
    6 Винники 17 20
    7 Кам'янка 17 18
    8 "Богун" 17 17
    9 Золочів 17 16
    10 Н.Яричів 18 12

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Фещук М. Підм 18
    2 Балух І. Микл 16
    3 Черепушак Ю. Стрй 13
    - Гнатів Р. Підм 13
    5 Дева А. Кулк 10
    

    Події - Всі події - Чемпіонат Червоноградського району



    Гол

    Місце Гравець Команда Гол
    1 Олег Божик ФСК "Рата" Великі Мости 32
    2 Володимир Боднар ФСК "Межиріччя" 24
    3 Віталій Троць ФК "Шахтар" Острів 17
    4 Василь Луцьків ФК "Пристань" 16
    5 Олексій Отрошко ФК "Прибужжя" Яструбичі 14
    6 Василь Чорноусько ФСК "Вугільник" Гірник 11
    - Олександр Пушанко ФСК "Вугільник" Гірник 11
    8 Вадим Герус ФСК "Вугільник" Гірник 10
    9 Олег Вільгаш ФК "Шахтар" Острів  9
    - Петро Романчук ФК "Вікторія" Волсвин  9

    Попередження

    Місце Гравець Команда Попередження
    1 Богдан Білецький ФК "Пристань"  4
    - Олег Жук ФСК "Вугільник" Гірник  4
    3 Денис Скрипка ФК "Куличків"  3
    - Ігор Береза ФСК "Рата" Великі Мости  3
    5 Степан Демків ФК "Пристань"  2
    - Матвій Гоневич ФК "Ватра" Добрячин  2
    - Роман Копоть СК "Легенда" Сілець  2
    - Максим Ванько СК "Легенда" Сілець  2
    - Володимир Кіх ФК "Галич-Фортуна" Бендюга  2
    - Юрій Стрельбицький ФСК "Вугільник" Гірник  2

    Друга жовта картка

    Місце Гравець Команда Друга жовта картка
    1 Ігор Береза ФСК "Рата" Великі Мости  2
    2 Михайло Хас ФК "Пристань"  1
    - Валентин Шевчук ФК "Пристань"  1
    - Михайло Мельничук ФК "Галич-Фортуна" Бендюга  1
    - Богдан Білецький ФК "Пристань"  1
    - Тарас Приставський ФК "Пристань"  1
    - Назар Турко СК "Легенда" Сілець  1
    - Сергій Піх ФСК "Вугільник" Гірник  1
    - Денис Скрипка ФК "Куличків"  1
    - Василь Булик ФК "Пристань"  1

    Червона картка

    Місце Гравець Команда Червона картка
    1 Віктор Абрамчук ФК "Вікторія" Волсвин  1
    - Степан Демків ФК "Пристань"  1
    - Володимир Мельник ФК "Прибужжя" Яструбичі  1
    - Михайло Мельничук ФК "Галич-Фортуна" Бендюга  1
    - Анатолій Крук ФСК "Рата" Великі Мости  1
    - Володимир Білецький ФК "Пристань"  1
    - Олег Козицький ФК "Куличків"  1
    - Вадим Герус ФСК "Вугільник" Гірник  1
    - Володимир Крокош ФК "Прибужжя" Яструбичі  1
    - Володимир Самборський ФК "Ватра" Добрячин  1

    Нереалізований пенальті

    Місце Гравець Команда Нереалізований пенальті
    1 Андрій Поліщук ФК "Вікторія" Волсвин  1
    - Едуард Крук ФК "Прибужжя" Яструбичі  1

    Автогол

    Місце Гравець Команда Автогол
    1 Михайло Ричак ФК "Вікторія" Волсвин  1
    - Віталій Васько ФК "Шахтар" Острів  1
    - Олександр Головатюк ФСК "Межиріччя"  1
    - Іван Лебідь ФСК "Рата" Великі Мости  1
    - Олександр Іванець ФК "Прибужжя" Яструбичі  1
    - Володимир Владика ФСК "Бутини" Бутини  1
    - Іван Тимчак ФК "Шахтар" Острів  1
    - Юрій Збишко СК "Легенда" Сілець  1
    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району