Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Межиріччя 1 2 3
    2 Пристань 1 1 3
    2 Бутини 1 1 3
    2 Гірник 1 1 3
    5 Волсвин 1 0 1
    5 Яструбичі 1 0 1
    7 Сілець 0 0 0
    7 В.Мости 0 0 0
    9 Добрячин 1 -1 0
    9 Бендюга 1 -1 0
    9 Куличків 1 -1 0
    12 Острів 1 -2 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Куликів 4 12
    2 Підмонастир 3 7
    3 Білка 3 6
    4 Миколаїв 3 6
    5 Дрогобич 4 5
    6 Погонь 2 3
    7 Стрий 3 3
    8 Корміл 3 3
    9 Торчиновичі 3 3
    10 Відники 3 2
    11 Самбір 3 1
    12 ДЮШ 2 0

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    2 Брюховичі 1 3
    3 Новояворівськ 1 3
    3 Яворів 1 3
    5 Винники 0 0
    5 Кам'янка 0 0
    7 Золочів 1 0
    8 Н.Яричів 1 0
    8 Червоноград 1 0
    10 "Богун" 1 0

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Балух І. Микл 4
    - Дева А. Кулк 4
    3 Фещук М. Підм 3
    4 Патуляк В. Кулк 2
    - Попіль В. Самб 2
    
    Турнірна таблиця - Чемпіонат Червоноградського району



    М.   Команда І В Н П М +/- Очки
    1 ФСК "Межиріччя" 1 1 0 0 3:1 2 3
    2 ФК "Пристань" 1 1 0 0 3:2 1 3
    - ФСК "Бутини" Бутини 1 1 0 0 2:1 1 3
    - ФСК "Вугільник" Гірник 1 1 0 0 2:1 1 3
    5 ФК "Вікторія" Волсвин 1 0 1 0 2:2 0 1
    - ФК "Прибужжя" Яструбичі 1 0 1 0 2:2 0 1
    7 СК "Легенда" Сілець 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФСК "Рата" Великі Мости 0 0 0 0 0:0 0 0
    9 ФК "Ватра" Добрячин 1 0 0 1 2:3 -1 0
    - ФК "Галич-Фортуна" Бендюга 1 0 0 1 1:2 -1 0
    - ФК "Куличків" 1 0 0 1 1:2 -1 0
    12 ФК "Шахтар" Острів 1 0 0 1 1:3 -2 0


    М.   Команда І В Н П М +/- Очки
    1 ФСК "Межиріччя" 1 1 0 0 3:1 2 3
    2 ФК "Пристань" 1 1 0 0 3:2 1 3
    - ФСК "Бутини" Бутини 1 1 0 0 2:1 1 3
    4 ФК "Прибужжя" Яструбичі 1 0 1 0 2:2 0 1
    5 СК "Легенда" Сілець 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФК "Ватра" Добрячин 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФК "Вікторія" Волсвин 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФК "Галич-Фортуна" Бендюга 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФК "Шахтар" Острів 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФСК "Вугільник" Гірник 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФСК "Рата" Великі Мости 0 0 0 0 0:0 0 0
    12 ФК "Куличків" 1 0 0 1 1:2 -1 0


    М.   Команда І В Н П М +/- Очки
    1 ФСК "Вугільник" Гірник 1 1 0 0 2:1 1 3
    2 ФК "Вікторія" Волсвин 1 0 1 0 2:2 0 1
    3 СК "Легенда" Сілець 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФК "Куличків" 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФК "Прибужжя" Яструбичі 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФК "Пристань" 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФСК "Бутини" Бутини 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФСК "Межиріччя" 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФСК "Рата" Великі Мости 0 0 0 0 0:0 0 0
    10 ФК "Ватра" Добрячин 1 0 0 1 2:3 -1 0
    - ФК "Галич-Фортуна" Бендюга 1 0 0 1 1:2 -1 0
    12 ФК "Шахтар" Острів 1 0 0 1 1:3 -2 0



      Чемпіон    Ср. призер    Бр.призер 

    І = Ігри В = Виграші Н = Нічиї П = Поразки М = М'ячі +/- = Різниця м'ячів Очки = Очки
    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району