Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Гірник 21 60 56
    2 Межиріччя 21 32 48
    3 Острів 21 33 46
    4 В.Мости 21 52 44
    5 Бутини 21 -15 30
    6 Волсвин 21 -3 29
    7 Сілець 21 3 25
    8 Яструбичі 21 -2 25
    9 Пристань 21 -31 19
    10 Бендюга 21 -23 14
    11 Добрячин 21 -58 14
    12 Куличків 21 -48 11

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Білка 22 58
    2 Миколаїв 21 49
    3 Підмонастир 22 49
    4 Куликів 22 44
    5 Стрий 22 38
    6 Торчиновичі 21 37
    7 Дрогобич 23 26
    8 Відники 22 24
    9 Погонь 21 22
    10 Корміл 21 20
    11 Самбір 22 17
    12 Рух-2 22 15
    13 ДЮШ 23 10

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    1 Яворів 17 41
    2 Лео-Кераміка 17 37
    3 Брюховичі 17 31
    4 Червоноград 18 25
    5 Новояворівськ 17 24
    6 Винники 17 20
    7 Кам'янка 17 18
    8 "Богун" 17 17
    9 Золочів 17 16
    10 Н.Яричів 18 12

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Фещук М. Підм 18
    2 Балух І. Микл 16
    3 Черепушак Ю. Стрй 13
    - Гнатів Р. Підм 13
    5 Дева А. Кулк 10
    

    Турнірна таблиця - Чемпіонат Червоноградського району



    М.   Команда І В Н П М +/- Очки Ост.матчі
    1 ФСК "Вугільник" Гірник 21 18 2 1 73:13 60 56
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    2 ФСК "Межиріччя" 21 15 3 3 68:36 32 48
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    3 ФК "Шахтар" Острів 21 14 4 3 62:29 33 46
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    draw.png
    thumbs_down
    4 ФСК "Рата" Великі Мости 21 13 5 3 71:19 52 44
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    draw.png
    5 ФСК "Бутини" Бутини 21 9 3 9 35:50 -15 30
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    6 ФК "Вікторія" Волсвин 21 9 2 10 43:46 -3 29
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    7 СК "Легенда" Сілець 21 7 4 10 32:29 3 25
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    draw.png
    thumbs_up.png
    8 ФК "Прибужжя" Яструбичі 21 7 4 10 41:43 -2 25
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    draw.png
    thumbs_down
    9 ФК "Пристань" 21 6 1 14 32:63 -31 19
    thumbs_down
    draw.png
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    10 ФК "Галич-Фортуна" Бендюга 21 4 2 15 37:60 -23 14
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    11 ФК "Ватра" Добрячин 21 4 2 15 30:88 -58 14
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    12 ФК "Куличків" 21 3 2 16 26:74 -48 11
    thumbs_down
    draw.png
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png


    М.   Команда І В Н П М +/- Очки Ост.матчі
    1 ФСК "Вугільник" Гірник 10 9 0 1 44:6 38 27
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    2 ФСК "Межиріччя" 11 8 2 1 35:14 21 26
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    3 ФК "Шахтар" Острів 10 7 2 1 33:11 22 23
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    draw.png
    thumbs_down
    4 ФСК "Рата" Великі Мости 10 6 2 2 33:6 27 20
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    draw.png
    5 СК "Легенда" Сілець 11 5 2 4 24:14 10 17
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    draw.png
    thumbs_up.png
    6 ФСК "Бутини" Бутини 10 5 1 4 22:20 2 16
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    7 ФК "Вікторія" Волсвин 10 5 0 5 16:20 -4 15
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    8 ФК "Галич-Фортуна" Бендюга 11 4 1 6 28:26 2 13
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    9 ФК "Пристань" 11 4 1 6 20:25 -5 13
    thumbs_down
    draw.png
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    10 ФК "Прибужжя" Яструбичі 10 2 4 4 20:18 2 10
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    draw.png
    thumbs_down
    11 ФК "Ватра" Добрячин 11 2 1 8 16:51 -35 7
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    12 ФК "Куличків" 11 1 1 9 12:36 -24 4
    thumbs_down
    draw.png
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png


    М.   Команда І В Н П М +/- Очки Ост.матчі
    1 ФСК "Вугільник" Гірник 11 9 2 0 29:7 22 29
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    2 ФСК "Рата" Великі Мости 11 7 3 1 38:13 25 24
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    draw.png
    3 ФК "Шахтар" Острів 11 7 2 2 29:18 11 23
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    draw.png
    thumbs_down
    4 ФСК "Межиріччя" 10 7 1 2 33:22 11 22
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    5 ФК "Прибужжя" Яструбичі 11 5 0 6 21:25 -4 15
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    draw.png
    thumbs_down
    6 ФК "Вікторія" Волсвин 11 4 2 5 27:26 1 14
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    7 ФСК "Бутини" Бутини 11 4 2 5 13:30 -17 14
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    8 СК "Легенда" Сілець 10 2 2 6 8:15 -7 8
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    draw.png
    thumbs_up.png
    9 ФК "Ватра" Добрячин 10 2 1 7 14:37 -23 7
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    10 ФК "Куличків" 10 2 1 7 14:38 -24 7
    thumbs_down
    draw.png
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    11 ФК "Пристань" 10 2 0 8 12:38 -26 6
    thumbs_down
    draw.png
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    12 ФК "Галич-Фортуна" Бендюга 10 0 1 9 9:34 -25 1
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png



      Чемпіон    Ср. призер    Бр.призер 

    І = Ігри В = Виграші Н = Нічиї П = Поразки М = М'ячі +/- = Різниця м'ячів Очки = Очки Ост.матчі = Останні матчі
    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району