Календар матчів - Юнаки 2019
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 СК "Рочин-Легенда" Сілець (юн.) 8 7 0 1 19 7 12 21
2 ФСК "Рата" Великі Мости (юн.) 8 5 2 1 22 7 15 17
3 ФК "Варяж" (юн.) 8 4 2 2 14 7 7 14
4 ФСК "Буг" Жвирка (юн.) 8 4 1 3 21 12 9 13
5 СК "Галич-Фортуна" Бендюга (юн.) 8 3 2 3 13 14 -1 11
6 СК "Воля" Поториця (юн.) 8 3 2 3 8 19 -11 11
7 ФСК "Вугільник" Гірник (юн.) 8 2 2 4 12 17 -5 8
8 ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир (юн.) 8 2 0 6 8 12 -4 6
9 СК "Свитазів" (юн.) 8 0 1 7 4 26 -22 1




1 тур

06-07-2019
  11:00 Сілець Варяж 2 - 1
  11:00 Поздимир Гірник 1 - 2
  11:00 Поториця Свитазів 1 - 1
  12:10 В.Мости Сілець 1 - 2
  12:10 Жвирка Поториця 7 - 1
  13:20 Варяж В.Мости 1 - 1
  13:20 Гірник Бендюга 2 - 3
  13:20 Свитазів Жвирка 1 - 5

2 тур

13-07-2019
  11:00 Свитазів Варяж 1 - 4
  11:00 В.Мости Поториця 5 - 0
  11:00 Гірник Жвирка 0 - 4
  12:10 Поториця Поздимир 2 - 1
  12:10 Жвирка Сілець 0 - 1
  12:10 Бендюга Варяж 1 - 3
  13:20 Свитазів Бендюга 1 - 3
  13:20 Гірник Сілець 2 - 6
  14:30 В.Мости Поздимир 2 - 0

3 тур

20-07-2019
  10:30 Сілець Поториця 4 - 0
  11:00 Варяж Жвирка 3 - 0
  11:40 В.Мости Свитазів 3 - 0
  12:10 Поздимир Бендюга 1 - 0
  12:50 Поториця Гірник 1 - 0
  13:20 Бендюга Жвирка 1 - 1
  14:00 Сілець Свитазів 3 - 0
  14:30 Варяж Поздимир 2 - 0
  15:10 В.Мости Гірник 2 - 2

4 тур

27-07-2019
  10:30 Сілець Поздимир 1 - 0
  11:00 Бендюга Поториця 1 - 1
  11:40 Гірник Варяж 0 - 0
  15:10 Гірник Свитазів 4 - 0

5 тур

03-08-2019
  11:00 Жвирка В.Мости 1 - 3
  12:10 Поториця Варяж 2 - 0
  13:20 Жвирка Поздимир 3 - 2

6 тур

03-08-2019
  13:20 Бендюга Сілець 3 - 0
10-08-2019
  10:30 В.Мости Бендюга 5 - 1
  12:50 Поздимир Свитазів 3 - 0

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 18 43
2 В.Мости 18 39
3 Поториця 18 32
4 Соснівка 18 30
5 Гірник 18 30
6 Діброва 18 27
7 Свитазів 18 21
8 Хоробрів 18 20
9 Яструбичі 18 15
10 Тартаків 18 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Горбків 22 45
2 Шпиколоси 22 42
3 Бендюга 22 42
4 Фусів 22 40
5 Стенятин 22 38
6 Теляж 22 38
7 Волиця 22 35
8 Добрячин 22 32
9 Волсвин 22 31
10 Боб'ятин 22 16
11 Забужжя 22 16
12 Перв'ятичі 22 7

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 20 52
2 Себечів 20 47
3 Домашів 20 39
4 Хлівчани 20 35
5 Карів 20 31
6 Межиріччя 20 29
7 Гута 20 23
8 Бутини 20 20
9 Низи 20 19
10 Куличків 20 14
11 Поздимир 20 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 27
2 Назарій Муха Поториця 10
- Євген Турко Соснівка 10
- Михайло Цьмух Сілець 10
5 Руслан Мартич Сілець 9