Події - Всі події - Перша ліга 2023



Гол

Місце Гравець Команда Гол
1 Михайло Лис ФК "Карів" 31
2 Руслан Махмер ФК "Слава" Фусів/Торки 30
3 Юрій Масюк ФК "Geramoto" Жужеляни 18
4 Андрій Товстяк ФСК "Домашів" 17
5 Мар'ян Домашовець ФК "Діброва" 16
6 Тарас Коткевич ФСК "Тартаків" 15
- Юрій Волоско ФК "Діброва" 15
8 Андрій Бобровський ФСК "Стенятин" 14
9 Орест Матківський ФК "Слава" Фусів/Торки 13
10 Станіслав Скиба ФК "Слава" Фусів/Торки 11

Попередження

Місце Гравець Команда Попередження
1 Павло Яциковський ФК "Діброва"  8
2 Юрій Яциковський ФК "Діброва"  5
- Михайло Демчук ФСК "Домашів"  5
- Матвій Ільчак ФСК "Тартаків"  5
- Михайло Лис ФК "Карів"  5
- Іван Чоп ФК "Сокіл" Хлівчани  5
7 Олег Ковальчук ФК "Волсвин"  4
- Владислав Цюняк ФК "Волсвин"  4
- Дмитро Музиченко ФК "Ватра" Добрячин  4
- Максим Кіт ФК "Geramoto" Жужеляни  4

Друга жовта картка

Місце Гравець Команда Друга жовта картка
1 Михайло Демчук ФСК "Домашів"  2
2 Володимир Демчук ФСК "Домашів"  1
- Дмитро Музиченко ФК "Ватра" Добрячин  1
- Роман Пристанський ФСК "Домашів"  1
- Віталій Васько ФК "Geramoto" Жужеляни  1
- Назар Іщук ФК "Воля" Горбків  1
- Іван Олійник ФК "Geramoto" Жужеляни  1
- Роман Кальмук ФК "Воля" Горбків  1
- Іван Чоп ФК "Сокіл" Хлівчани  1
- Юрій Яциковський ФК "Діброва"  1

Червона картка

Місце Гравець Команда Червона картка
1 Павло Бобко СК "Свитазів"  1
- Володимир Герасим ФК "Ватра" Добрячин  1
- Микола Дацишин ФК "Карів"  1
- Петро Яциковський ФК "Діброва"  1
- Данило Саноцький ФК "Сокіл" Хлівчани  1
- Святослав Іванойко ФСК "Тартаків"  1
- Сергій Кальмук ФК "Воля" Горбків  1
- Юрій Волоско ФК "Діброва"  1
- Юрій Яциковський ФК "Діброва"  1
- Павло Ваврух ФК "Діброва"  1

Нереалізований пенальті

Місце Гравець Команда Нереалізований пенальті
1 Мар'ян Домашовець ФК "Діброва"  1
- Юрій Ганчар СК "Свитазів"  1
- Степан Дацьків ФК "Сокіл" Хлівчани  1
- Олесь Дацків ФК "Діброва"  1

Автогол

Місце Гравець Команда Автогол
1 Павло Дзядик ФК "Geramoto" Жужеляни  1
- Володимир Синьовський ФСК "Домашів"  1
- Володимир Кіх ФК "Ватра" Добрячин  1
- Олександр Заруцький ФК "Воля" Горбків  1
- Ігор Арендач ФК "Воля" Горбків  1
- Сергій Бажун ФК "Слава" Фусів/Торки  1
<< < лютого 2024 > >>
П В С Ч П С Н
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 01 02 03
Немає матчів матч протягом лютого 2024 Немає матчів матч протягом лютого 2024
© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району