Подія
gototopgototop
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Чемпіонат району з футзалу 2019
Подія

Гол

Місце Гравець Команда Гол
1 Богдан Пстрий ФК "Ера" Соснівка 18
2 Юрій Яструб ФК "Прибужжя" Яструбичі 16
3 Назар Буй "Датський текстиль" Сокаль 13
- Олег Коваленко "Датський текстиль" Сокаль 13
- Назарій Муха СК "Воля" Поториця 13
6 Назар Дідух СК "Вол-Ком" Волиця 12
- Руслан Махмар ФК "Фусів" 12
8 Богдан Білюк СК "Воля" Поториця 11
9 Тарас Іванчина СК "Вол-Ком" Волиця  9
- Максим Дроботій СК "Рочин-Легенда" Сілець  9
- Андрій Поліщук ФК "Вікторія" Волсвин  9
12 Олег Жабін "Датський текстиль" Сокаль  8
- Василь Прихідько СК "Вол-Ком" Волиця  8
- Григорій Романчук ФК "Прибужжя" Яструбичі  8
- Володимир Кінах ФСК "Межиріччя-2"  8
- Андрій Устрицький "Старе місто" Червоноград  8
17 Олексій Панченко ФСК "Вугільник" Гірник  7
- Євген Турко ФК "Ера" Соснівка  7
- Вадим Тимосевич ФК "Вікторія" Волсвин  7
- Олег Галянт СК "Рочин-Легенда" Сілець  7
21 Назар Турко ФСК "Межиріччя"  6
- Юрій Цьох "Датський текстиль" Сокаль  6
- Назар Заморський "Датський текстиль" Сокаль  6
- Олексій Отрошко ФК "Прибужжя" Яструбичі  6
- Любомир Кравчук "Чікаго" Червоноград  6
- Артур Герус СК "Вол-Ком" Волиця  6
- Андрій Вербенець ФСК "Межиріччя-2"  6
- Роман Лесик "Датський текстиль-2" Сокаль  6
29 Олександр Єпіфанов "Чікаго" Червоноград  5
- Ігор Гук ФК "Прибужжя" Яструбичі  5
- Василь Шиба ФК "Прибужжя" Яструбичі  5
- Андрій Гаразд СК "Воля" Поториця  5
- Тарас Коткевич ФСК "Тартаків"  5
- Руслан Найда ФСК "Межиріччя-2"  5
- Володимир Загребін ФСК "Межиріччя-2"  5
- Олег Марчук СК "Рочин-Легенда" Сілець  5
- Руслан Легкий ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  5
- Володимир Ковальчук ФК "Ватра" Добрячин  5
- Ігор Береза "Датський текстиль-2" Сокаль  5
- Вадим Деревянчук ФК "Ера" Соснівка  5

Попередження

Місце Гравець Команда Попередження
1 Андрій Шеремета ФСК "Тартаків"  3
2 Назарій Муха СК "Воля" Поториця  2
- Тарас Іванчина СК "Вол-Ком" Волиця  2
- Любомир Кравчук "Чікаго" Червоноград  2
- Віталій Кіпень ФК "Ера" Соснівка  2
- Дмитро Равлінко ФСК "Межиріччя-2"  2
- Володимир Дудкевич ФК "Фусів"  2
- Руслан Мартич СК "Рочин-Легенда" Сілець  2
- Ігор Бурнишев ФК "Вікторія" Волсвин  2
- Дем'ян Мартинюк "Старе місто" Червоноград  2
11 Володимир Кобак ФК "Низи"  1
- Богдан Марущак ФСК "Перетоки"  1
- Тарас Побережник ФСК "Межиріччя"  1
- Роман Грем "Датський текстиль" Сокаль  1
- Дмитро Волошин ФСК "Перетоки"  1
- Олег Чемерис ФСК "Тартаків"  1
- Назар Бойко ФСК "Тартаків"  1
- Володимир Студінський ФСК "Перетоки"  1
- Дмитро Лисенко СК "Воля" Поториця  1
- Олег Ференц СК "Вол-Ком" Волиця  1
- Петро Мельничук ФСК "Тартаків"  1
- Іван Уляницький "Чікаго" Червоноград  1
- Ігор Гук ФК "Прибужжя" Яструбичі  1
- Олег Коваленко "Датський текстиль" Сокаль  1
- Петро Дроздовський СК "Воля" Поториця  1
- Богдан Білюк СК "Воля" Поториця  1
- Назар Дідух СК "Вол-Ком" Волиця  1
- Юрій Околіта ФСК "Межиріччя"  1
- Юліан Самусенко ФК "Ватра" Добрячин  1
- Володимир Ковальчук ФК "Ватра" Добрячин  1
- Петро Гайдук "Старе місто" Червоноград  1
- Руслан Легкий ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1
- Ігор Мулька "Датський текстиль-2" Сокаль  1
- Юрій Тарас ФК "Ера" Соснівка  1
- Сергій Вівсяний ФК "Вікторія" Волсвин  1
- Андрій Поліщук ФК "Вікторія" Волсвин  1
- Андрій Куць ФСК "Межиріччя-2"  1
- Богдан Литвинчук ФК "Вікторія" Волсвин  1
- Євген Турко ФК "Ера" Соснівка  1
- Павло Холод "Датський текстиль-2" Сокаль  1

Вилучення за дві жовті

Місце Гравець Команда Вилучення за дві жовті
1 Богдан Марущак ФСК "Перетоки"  1
- Дмитро Равлінко ФСК "Межиріччя-2"  1
- Вадим Тимосевич ФК "Вікторія" Волсвин  1

Вилучення

Місце Гравець Команда Вилучення
1 Павло Бобко ФСК "Перетоки"  1
- Дмитро Пилипко ФСК "Перетоки"  1
- Петро Дроздовський СК "Воля" Поториця  1
- Руслан Мартич СК "Рочин-Легенда" Сілець  1

Автогол

Місце Гравець Команда Автогол
1 Василь Кріль СК "Воля" Поториця  2
- Павло Холод "Датський текстиль-2" Сокаль  2
3 Іван Бурим ФСК "Межиріччя"  1
- Ярослав Гетьманський ФК "Низи"  1
- Іван Уляницький "Чікаго" Червоноград  1
- Назар Заморський "Датський текстиль" Сокаль  1
- Руслан Найда ФСК "Межиріччя-2"  1
- Василь Притула ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1
- Роман Демчук ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1
- Дмитро Зубак "Старе місто" Червоноград  1
- Михайло Стецюк ФСК "Вугільник" Гірник  1
- Дмитро Равлінко ФСК "Межиріччя-2"  1

Футзал, гр. "А"

Команди І О
1 ДТ Сокаль 8 18
2 Яструбичі 8 17
3 Волиця 8 16
4 Поториця 8 15
5 Чікаго 8 14
6 Тартаків 8 11
7 Межиріччя 8 8
8 Низи 8 3
9 Перетоки 8 1

Футзал, гр. "Б"

Команди І О
1 Сілець 9 22
2 Межиріччя2 9 20
3 Старе місто 9 19
4 Волсвин 9 16
5 Гірник 9 16
6 Соснівка 9 15
7 ДТ-2 Сокаль 9 11
8 Добрячин 9 6
9 Шпиколоси 9 3
10 Фусів 9 2

Футзал. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Пстрий Соснівка 18
2 Яструб Яструбичі 16
3 Коваленко ДТ Сокаль 13
- Буй ДТ Сокаль 13
- Муха Поториця 13