Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Гірник 10 25 27
    2 В.Мости 10 24 23
    3 Межиріччя 10 12 23
    4 Острів 9 15 20
    5 Бутини 10 -4 18
    6 Яструбичі 10 4 16
    7 Волсвин 10 4 13
    8 Пристань 10 -9 12
    9 Сілець 10 -3 7
    10 Бендюга 10 -8 7
    11 Куличків 9 -10 6
    12 Добрячин 10 -50 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Білка 12 31
    2 Куликів 12 30
    3 Миколаїв 12 30
    4 Підмонастир 12 27
    5 Торчиновичі 12 21
    6 Стрий 12 20
    7 Погонь 12 16
    8 Дрогобич 12 14
    9 Відники 12 12
    10 Корміл 12 10
    11 Самбір 12 9
    12 ДЮШ 12 6
    13 Рух-2 12 0

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    1 Яворів 9 21
    2 Лео-Кераміка 9 20
    3 Золочів 9 16
    4 Брюховичі 9 15
    5 Новояворівськ 9 14
    6 Винники 9 11
    7 Кам'янка 9 11
    8 Червоноград 9 8
    9 Н.Яричів 9 6
    10 "Богун" 9 2

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Фещук М. Підм 11
    2 Балух І. Микл 8
    - Дева А. Кулк 8
    4 Черепушак Ю. Стрй 7
    - Залога М. Торч 7
    
    Події - Всі події - Чемпіонат району з футзалу 2019



    Гол

    Місце Гравець Команда Гол
    1 Богдан Пстрий ФК "Ера" Соснівка 18
    2 Юрій Яструб ФК "Прибужжя" Яструбичі 16
    3 Назар Буй "Датський текстиль" Сокаль 13
    - Олег Коваленко "Датський текстиль" Сокаль 13
    - Назарій Муха СК "Воля" Поториця 13

    Попередження

    Місце Гравець Команда Попередження
    1 Андрій Шеремета ФСК "Тартаків"  3
    2 Назарій Муха СК "Воля" Поториця  2
    - Тарас Іванчина СК "Вол-Ком" Волиця  2
    - Любомир Кравчук "Чікаго" Червоноград  2
    - Віталій Кіпень ФК "Ера" Соснівка  2

    Друга жовта картка

    Місце Гравець Команда Друга жовта картка
    1 Богдан Марущак ФСК "Перетоки"  1
    - Дмитро Равлінко ФСК "Межиріччя-2"  1
    - Вадим Тимосевич ФК "Вікторія" Волсвин  1

    Червона картка

    Місце Гравець Команда Червона картка
    1 Павло Бобко ФСК "Перетоки"  1
    - Петро Дроздовський СК "Воля" Поториця  1
    - Дмитро Пилипко ФСК "Перетоки"  1
    - Руслан Мартич СК "Легенда" Сілець  1

    Автогол

    Місце Гравець Команда Автогол
    1 Василь Кріль СК "Воля" Поториця  2
    - Павло Холод "Датський текстиль-2" Сокаль  2
    3 Іван Бурим ФСК "Межиріччя"  1
    - Ярослав Гетьманський ФК "Низи"  1
    - Іван Уляницький "Чікаго" Червоноград  1
    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району