Турнірна таблиця - ЗСУ Червоноградського району - фінал |
Золота ліга |
М. | Команда | І | В | Н | П | М | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Шахтар" Червоноград | 5 | 5 | 0 | 0 | 27:3 | 24 | 15 | ||
2 | "Датський текстиль" Сокаль | 5 | 4 | 0 | 1 | 18:5 | 13 | 12 | ||
3 | ФК "Прибужжя" Яструбичі | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:16 | -9 | 7 | ||
4 | СК "Легенда" Сілець | 5 | 1 | 1 | 3 | 7:15 | -8 | 4 | ||
5 | ФСК "Рата" Великі Мости | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:16 | -12 | 3 | ||
6 | ФСК "Тартаків" | 5 | 1 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 3 |
Срібна ліга |
М. | Команда | І | В | Н | П | М | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФСК "Вугільник" Гірник | 5 | 5 | 0 | 0 | 24:4 | 20 | 15 | ||
2 | ФК "Шахтар" Острів | 5 | 4 | 0 | 1 | 15:10 | 5 | 12 | ||
3 | ФСК "Межиріччя" | 5 | 3 | 0 | 2 | 17:9 | 8 | 9 | ||
4 | ФК "Пристань" | 5 | 2 | 0 | 3 | 13:14 | -1 | 6 | ||
5 | ФК "Куличків" | 5 | 1 | 0 | 4 | 9:24 | -15 | 3 | ||
6 | ФК "Вікторія" Волсвин | 5 | 0 | 0 | 5 | 5:22 | -17 | 0 |
Бронзова ліга, підгрупа А |
М. | Команда | І | В | Н | П | М | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "Датський текстиль" (юн.) Сокаль | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:6 | 6 | 10 | ||
2 | ФК "Воля" Горбків | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | ||
3 | ФСК "Стенятин" | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:9 | 0 | 5 | ||
4 | ФСК "Волинь-1" Шпиколоси | 4 | 1 | 1 | 2 | 12:11 | 1 | 4 | ||
5 | СК "Свитазів" | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:12 | -9 | 0 |
Бронзова ліга, підгрупа Б |
М. | Команда | І | В | Н | П | М | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФСК "Домашів" | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 3 | 8 | ||
2 | ФК "Ватра" Добрячин | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 4 | 8 | ||
3 | ФК "Белз" | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:3 | 6 | 8 | ||
4 | ФК "Сокіл" Хлівчани | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:10 | -3 | 3 | ||
5 | ФК "Фенікс" Жужеляни | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:14 | -10 | 0 |
Золота ліга |
М. | Команда | І | В | Н | П | М | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Шахтар" Червоноград | 3 | 3 | 0 | 0 | 16:1 | 15 | 9 | ||
2 | "Датський текстиль" Сокаль | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 6 | ||
3 | ФК "Прибужжя" Яструбичі | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 4 | ||
4 | СК "Легенда" Сілець | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | -3 | 3 | ||
5 | ФСК "Рата" Великі Мости | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:10 | -7 | 3 | ||
6 | ФСК "Тартаків" | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Срібна ліга |
М. | Команда | І | В | Н | П | М | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФСК "Вугільник" Гірник | 3 | 3 | 0 | 0 | 19:1 | 18 | 9 | ||
2 | ФК "Шахтар" Острів | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | 1 | 6 | ||
3 | ФК "Пристань" | 3 | 2 | 0 | 1 | 12:5 | 7 | 6 | ||
4 | ФСК "Межиріччя" | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 3 | ||
5 | ФК "Куличків" | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:9 | -5 | 3 | ||
6 | ФК "Вікторія" Волсвин | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:8 | -4 | 0 |
Бронзова ліга, підгрупа А |
М. | Команда | І | В | Н | П | М | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "Датський текстиль" (юн.) Сокаль | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 6 | ||
2 | ФК "Воля" Горбків | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 6 | ||
3 | ФСК "Волинь-1" Шпиколоси | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 4 | ||
4 | ФСК "Стенятин" | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 1 | ||
5 | СК "Свитазів" | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 |
Бронзова ліга, підгрупа Б |
М. | Команда | І | В | Н | П | М | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Ватра" Добрячин | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 7 | ||
2 | ФК "Белз" | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | 6 | 6 | ||
3 | ФСК "Домашів" | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 1 | 5 | ||
4 | ФК "Сокіл" Хлівчани | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | ||
5 | ФК "Фенікс" Жужеляни | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 |
Золота ліга |
М. | Команда | І | В | Н | П | М | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Шахтар" Червоноград | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 6 | ||
2 | "Датський текстиль" Сокаль | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 6 | ||
3 | ФК "Прибужжя" Яструбичі | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:13 | -11 | 3 | ||
4 | ФСК "Тартаків" | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | -3 | 3 | ||
5 | СК "Легенда" Сілець | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:7 | -5 | 1 | ||
6 | ФСК "Рата" Великі Мости | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 | 0 |
Срібна ліга |
М. | Команда | І | В | Н | П | М | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФСК "Вугільник" Гірник | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 2 | 6 | ||
2 | ФК "Шахтар" Острів | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 4 | 6 | ||
3 | ФСК "Межиріччя" | 3 | 2 | 0 | 1 | 12:6 | 6 | 6 | ||
4 | ФК "Пристань" | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | -8 | 0 | ||
5 | ФК "Куличків" | 3 | 0 | 0 | 3 | 5:15 | -10 | 0 | ||
6 | ФК "Вікторія" Волсвин | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:14 | -13 | 0 |
Бронзова ліга, підгрупа А |
М. | Команда | І | В | Н | П | М | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "Датський текстиль" (юн.) Сокаль | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | 1 | 4 | ||
2 | ФСК "Стенятин" | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 4 | ||
3 | ФК "Воля" Горбків | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | ||
4 | ФСК "Волинь-1" Шпиколоси | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:7 | -3 | 0 | ||
5 | СК "Свитазів" | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 | 0 |
Бронзова ліга, підгрупа Б |
М. | Команда | І | В | Н | П | М | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФСК "Домашів" | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 3 | ||
2 | ФК "Белз" | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | ||
3 | ФК "Ватра" Добрячин | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | ||
4 | ФК "Сокіл" Хлівчани | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | -6 | 0 | ||
5 | ФК "Фенікс" Жужеляни | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | -8 | 0 |
Вихід в плей-оф |
І = Ігри | В = Виграші | Н = Нічиї | П = Поразки | М = М'ячі | +/- = Різниця м'ячів | Очки = Очки | Ост.матчі = Останні матчі |