Результати - Меморіал Ернеста Юста 2023 | |
Результати туру - |
Субота, 18.02.2023 року - 3 тур | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 12:00 | ФК "Миколаїв" | 8 - 0 | ФК "Львів U-17" | |||||||
3 | 14:00 | "Фенікс" Підмонастир | 5 - 3 | "Турбо" Березів | |||||||
11 | 16:00 | "Гірник" Новояворівськ | 2 - 0 | "Ультрас Карпати" Львів | |||||||
Неділя, 19.02.2023 року - 3 тур | |||||||||||
5 | 15:30 | ФК "Шахтар" Червоноград | 2 - 2 | "Колос" Городок | |||||||
Субота, 25.02.2023 року - 3 тур | |||||||||||
8 | 12:00 | "Карпати-2" Львів | 9 - 0 | "Стріла" Підгородище | |||||||
Неділя, 26.02.2023 року - 3 тур | |||||||||||
7 | 11:00 | МФК "Нові імена" Львів | 5 - 2 | ФК "Покрова" Львів | |||||||
14 | 12:00 | "Агрон" Великогаївська ОТГ | 5 - 0 | ФК "Щирець" | |||||||
11 | 13:00 | ФК "Куликів" | 3 - 1 | "Берізка" Підберізці | |||||||
4 | 15:00 | "Темп" Відники | 2 - 0 | ФК "Олесько" | |||||||
9 | 16:00 | ФК "Жовква" | 4 - 2 | "Рух-Збірна" Репехів | |||||||
Субота, 04.03.2023 року - 3 тур | |||||||||||
2 | 11:30 | "Рух U-17" Винники | 10 - 1 | "Жупан" Винники | |||||||
14 | 12:00 | "УФК Карпати U-17" Львів | 14 - 0 | СК "Легенда" Сілець | |||||||
6 | 15:00 | СК "Нафтовик" Борислав | 1 - 1 | ФК "П'ятничани" | |||||||
4 | 16:30 | ФСК "Вугільник" Гірник | 3 - 1 | ФК "Сільмаш" Львів | |||||||
Неділя, 05.03.2023 року - 3 тур | |||||||||||
10 | 13:00 | СКК "Пісочна" | 5 - 2 | "Сокіл" Никонковичі | |||||||
2 | 14:00 | "Юність" Верхня/Нижня Білка | 3 - 2 | "Легінь" Брюховичі | |||||||
10 | 14:00 | "Скала 1911" Стрий | 5 - 0 | ФК "Новий Розділ" | |||||||
13 | 16:00 | ЛСК "Погонь" Львів | 2 - 1 | "Сокіл" В.Глібовичі | |||||||
Субота, 11.03.2023 року - 3 тур | |||||||||||
1 | 12:00 | ФК "Рух U-19" Львів | 3 - 1 | "Датський текстиль" Сокаль | |||||||
12 | 15:00 | СОК "Пульс-Авангард" Жидачів | 1 - 4 | "Темп" Гірське | |||||||
3 | 18:00 | СК "Воля" Братковичі | 5 - 5 | "Друзі ЗСУ" Кам'янеччина | |||||||
Неділя, 12.03.2023 року - 3 тур | |||||||||||
1 | 11:00 | "Стріла" Сулимів | 1 - 4 | ФСК "Колос" Прилбичі | |||||||
8 | 12:00 | ФК "Поділля" (Великоберезовицька ТГ) | 0 - 3 | СКК "Крупсько" Крупське | |||||||
7 | 13:00 | ФК "Мостиська" | 6 - 1 | "Скала" Вільховець | |||||||
9 | 14:00 | "Босота" Чорнушовичі | 1 - 1 | ФСК "Самбір" | |||||||
12 | 14:00 | МФК "Галичина" Дрогобич | 9 - 2 | "Дністер" Кам'яне | |||||||
6 | 16:00 | ФК "Троянда" Ходорів | 1 - 0 | "Сокіл" Муроване | |||||||
Неділя, 19.03.2023 року - 3 тур | |||||||||||
13 | 14:00 | ФК "Ямпіль" | 8 - 1 | FC "Sokil" Львів | |||||||