Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
Вища ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Боянець
5
18
15
2
В.Мости
5
12
12
3
Пристань/Бутини
5
3
12
4
Карів
4
-4
6
5
Соснівка
5
3
6
6
Сілець
4
-2
4
7
Гірник
5
-15
1
8
Хлівчани
5
-15
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, гр. Б
М
Команда
І
РМ
О
1
Станин
4
10
12
2
Тартаків
5
3
9
3
Жвирка
4
8
9
4
Павлів
4
-1
6
5
Жужеляни
4
-2
3
6
Фусів/Торки
5
-18
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Горбків
3
1
6
2
Домашів
3
14
6
3
Волсвин
4
0
6
4
Свитазів
3
7
6
5
Добрячин
3
-22
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. Б
М
Команда
І
О
1
Барилів
4
12
2
Йосипівка
4
7
3
Сабанівка
4
7
4
Стоянів
4
1
5
Немилів
4
1
Показати повну таблицю
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
9
22
2
Олесько
9
21
3
ДТ Сокаль
10
20
4
Жовква
9
16
5
Н.Розділ
9
13
6
"Богун"
9
11
7
Чорнушовичі
9
10
8
Жидачів
9
9
9
Шахтар Ч
9
8
10
Березів
9
6
11
Братковичі
9
2
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
7
17
2
Кам'янка-2
6
12
3
Лопатин
6
10
4
Борщовичі
6
9
5
Пикуловичі
7
9
6
Буськ
7
8
7
Ямпіль
6
8
8
Добротвір
7
6
9
Н.Яричів
6
3
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Білка
7
16
2
Малехів
6
15
3
Радехів
6
12
4
Мостиська-2
5
10
5
Репехів
7
9
6
Гірник
7
6
7
Сокільники
6
5
8
Універ
6
4
9
Підбірці
6
4
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Оринчак П.
Павл
8
2
Божик О.
ВМос
7
3
Файда О.
Боян
6
4
Порада В.
Стан
5
-
Саган Р.
Боян
5
Повна таблиця
Суперники - "Стріла" Сулимів - Друга ліга Львівщини 2022
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
"Босота" Чорнушовичі
5
3
1
1
16 - 11
"Сокіл" В.Глібовичі
5
3
0
2
14 - 14
"Скала" Вільховець
4
1
2
1
7 - 6
"Юність-2" Верхня Білка
3
2
0
1
11 - 9
"Енергетик" Добротвір
3
2
1
0
10 - 3
СФК "Муроване"
3
2
0
1
9 - 5
ФК "Дубляни"
3
2
0
1
9 - 4
ФК "Олесько"
3
1
2
0
6 - 4
"Берізка" Підберізці
3
1
0
2
4 - 7
"Датський текстиль" Сокаль
3
0
0
3
2 - 7
ФК "Покрова U-17" Львів
2
2
0
0
16 - 1
"Рух-Збірна" Репехів
2
2
0
0
11 - 0
"Стріла" Підгородище
2
2
0
0
8 - 2
"Галичина" Великий Дорошів
2
2
0
0
6 - 0
ФК "Жовква/Артасів"
2
2
0
0
3 - 1
"Lion" Львів
2
1
1
0
3 - 0
"Янів" Івано-Франкове
2
0
2
0
5 - 5
"Радехівщина ОТГ"
2
0
1
1
2 - 5
"Стандарт" Артасів
2
0
1
1
2 - 4
ФСК "Трускавець"
2
0
1
1
0 - 1
ФК "Промінь" Гончарівка
1
1
0
0
4 - 2
ФК "Ямпіль"
1
1
0
0
1 - 0
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
1
0
1
0
2 - 2
ФК "Качурівка-Радехів ОТГ"
1
0
0
1
2 - 5
"Лео-Кераміка" Львів
1
0
1
0
1 - 1
ФСК "Колос" Прилбичі
1
0
0
1
1 - 4
"Темп" Гірське
1
0
0
1
0 - 4
"Турбо" Березів
1
0
0
1
0 - 1
СК "Воля" Братковичі
1
0
0
1
0 - 1
ФК "Качурівка" Радехів
1
0
0
1
0 - 2
ФК "Львів U-19"
1
0
0
1
0 - 4
ФК "Рух U-19" Львів
1
0
0
1
0 - 3
ФК "Троянда" Ходорів
1
0
1
0
0 - 0
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні