Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
Вища ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Боянець
4
10
12
2
Пристань/Бутини
4
0
9
3
В.Мости
3
6
6
4
Сілець
3
0
4
5
Карів
3
-7
3
6
Соснівка
3
4
3
7
Гірник
3
-7
1
8
Хлівчани
3
-6
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, гр. Б
М
Команда
І
РМ
О
1
Жвирка
3
9
9
2
Станин
3
7
9
3
Павлів
2
0
3
4
Тартаків
3
1
3
5
Жужеляни
3
-1
3
6
Фусів/Торки
4
-16
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Свитазів
3
7
6
2
Горбків
3
1
6
3
Домашів
3
14
6
4
Волсвин
3
-3
3
5
Добрячин
2
-19
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. Б
М
Команда
І
О
1
Барилів
4
12
2
Йосипівка
3
4
3
Сабанівка
3
4
4
Стоянів
3
1
5
Немилів
3
1
Показати повну таблицю
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
ДТ Сокаль
8
17
2
Городок
7
16
3
Олесько
7
15
4
"Богун"
8
11
5
Жовква
7
10
6
Чорнушовичі
7
10
7
Жидачів
8
9
8
Шахтар Ч
7
8
9
Н.Розділ
7
7
10
Березів
8
6
11
Братковичі
8
2
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
7
17
2
Кам'янка-2
6
12
3
Пикуловичі
6
9
4
Буськ
6
8
5
Ямпіль
5
8
6
Лопатин
5
7
7
Борщовичі
5
6
8
Добротвір
7
6
9
Н.Яричів
5
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
5
15
2
Білка
6
13
3
Репехів
5
9
4
Мостиська-2
4
7
5
Радехів
4
6
6
Сокільники
6
5
7
Універ
6
4
8
Підбірці
5
4
9
Гірник
5
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
5
2
Гудко І.
Жвир
4
-
Кріль В.
Жвир
4
-
Оринчак П.
Павл
4
5
Дикий Р.
Сосн
3
Повна таблиця
Суперники - "Юність-2" Верхня Білка - Кубок Весни Львівщини 2024
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
"Рух-Збірна" Репехів
5
5
0
0
18 - 6
СФК "Муроване"
5
1
0
4
9 - 12
"Берізка" Підберізці
4
0
1
3
3 - 7
"Босота" Чорнушовичі
4
0
0
4
2 - 7
"Сокіл" В.Глібовичі
4
0
1
3
1 - 6
ФК "Дубляни"
3
2
0
1
3 - 2
"Стріла" Сулимів
3
1
0
2
9 - 11
"Сокіл" Борщовичі
3
0
1
2
3 - 7
"Західний Буг" Павлів
2
2
0
0
8 - 2
"Стріла" Підгородище
2
2
0
0
7 - 2
ФК "Ера" Соснівка
2
1
0
1
7 - 6
"Січ" Заболотці
2
1
0
1
6 - 8
"Галичина" Великий Дорошів
2
1
1
0
5 - 4
"Жупан" Винники
2
1
1
0
5 - 3
ФК "Лопатин"
2
1
0
1
5 - 5
"Скала" Вільховець
2
1
1
0
4 - 2
ФК "Промінь" Тетевчиці
2
1
0
1
4 - 4
ФК "Давидів"
2
1
0
1
1 - 2
"Тандем" Жовтанці
2
0
0
2
1 - 10
"Камула" Романів
1
1
0
0
3 - 1
ЛСК "Погонь" Львів
1
1
0
0
3 - 2
ФК "Юність" Запитів
1
1
0
0
3 - 2
ФК "Троянда" Ходорів
1
1
0
0
2 - 1
"Каменяр" Кам'янопіль
1
0
1
0
2 - 2
ФК "Качурівка-Радехів ОТГ"
1
0
1
0
2 - 2
"Новояричівська ОТГ"
1
0
1
0
1 - 1
"Фенікс-Стефано-2" Підмонастир
1
0
1
0
1 - 1
"Колос" Городок
1
0
0
1
0 - 7
ДЮФК "Галичина U-19" Львів
1
0
1
0
0 - 0
ФК "Ватра" Пикуловичі
1
0
1
0
0 - 0
ФК "Мостиська"
1
0
0
1
0 - 4
ФК "Промінь" Гончарівка
1
0
0
1
0 - 1
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні