Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Сітка
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
Вища ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Боянець
5
18
15
2
В.Мости
5
12
12
3
Пристань/Бутини
5
3
12
4
Карів
4
-4
6
5
Соснівка
5
3
6
6
Сілець
4
-2
4
7
Гірник
5
-15
1
8
Хлівчани
5
-15
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, гр. Б
М
Команда
І
РМ
О
1
Станин
4
10
12
2
Тартаків
5
3
9
3
Жвирка
4
8
9
4
Павлів
4
-1
6
5
Жужеляни
4
-2
3
6
Фусів/Торки
5
-18
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Горбків
3
1
6
2
Домашів
3
14
6
3
Волсвин
4
0
6
4
Свитазів
3
7
6
5
Добрячин
3
-22
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. Б
М
Команда
І
О
1
Барилів
4
12
2
Йосипівка
4
7
3
Сабанівка
4
7
4
Стоянів
4
1
5
Немилів
4
1
Показати повну таблицю
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
9
22
2
Олесько
9
21
3
ДТ Сокаль
10
20
4
Жовква
9
16
5
Н.Розділ
9
13
6
"Богун"
9
11
7
Чорнушовичі
9
10
8
Жидачів
9
9
9
Шахтар Ч
9
8
10
Березів
9
6
11
Братковичі
9
2
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
7
17
2
Кам'янка-2
6
12
3
Лопатин
6
10
4
Борщовичі
6
9
5
Пикуловичі
7
9
6
Буськ
7
8
7
Ямпіль
6
8
8
Добротвір
7
6
9
Н.Яричів
6
3
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Білка
7
16
2
Малехів
6
15
3
Радехів
6
12
4
Мостиська-2
5
10
5
Репехів
7
9
6
Гірник
7
6
7
Сокільники
6
5
8
Універ
6
4
9
Підбірці
6
4
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Оринчак П.
Павл
8
2
Божик О.
ВМос
7
3
Файда О.
Боян
6
4
Порада В.
Стан
5
-
Саган Р.
Боян
5
Повна таблиця
Суперники - ФСК "Межиріччя" - Відкритий чемпіонат Червонограда з міні-футболу 2020
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
ФСК "Вугільник" Гірник
11
4
1
6
19 - 29
ФК "Прибужжя" Яструбичі
7
5
0
2
19 - 14
ФСК "Рата" Великі Мости
7
1
1
5
8 - 21
ФК "Куличків"
6
5
1
0
29 - 8
ФК "Ватра" Добрячин
6
5
0
1
23 - 12
ФК "Пристань"
6
3
2
1
13 - 9
СК "Легенда" Сілець
6
0
4
2
4 - 8
ФСК "Бутини" Бутини
5
3
2
0
11 - 4
ФК "Шахтар" Острів
5
2
0
3
11 - 9
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
4
3
0
1
25 - 13
ФК "Вікторія" Волсвин
4
3
0
1
12 - 9
ФК "Єдність" Себечів
4
0
0
4
6 - 11
ФК "Ера" Соснівка
3
2
0
1
13 - 5
ФК "Низи"
3
2
0
1
6 - 4
СК "Воля" Поториця
3
1
1
1
6 - 10
СК "Вол-Ком" Волиця
3
0
2
1
7 - 8
ФК "Промінь" Тетевчиці
3
0
0
3
5 - 13
ФСК "Тартаків"
3
0
2
1
5 - 6
ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів
2
2
0
0
7 - 3
ФК "Боянець"
2
2
0
0
6 - 1
ФК "Шахтар-2" Червоноград
2
2
0
0
4 - 1
ФСК "Фаворит" Гута
2
1
1
0
6 - 2
МФК "Старе місто" Червоноград
2
1
0
1
5 - 4
"Датський текстиль" Сокаль
2
1
0
1
4 - 5
ФК "Сокіл" Хлівчани
2
1
1
0
2 - 1
ФК "Карів"
2
1
0
1
1 - 1
МФК "Чікаго" Червоноград
2
0
0
2
5 - 11
ФК "Шахтар" Червоноград
2
0
0
2
5 - 11
ФК "Белз"
2
0
1
1
2 - 3
ФСК "Домашів"
2
0
0
2
1 - 3
"Євро Балкон" Волсвин
1
1
0
0
11 - 2
"Футзал Юніор" Червоноград
1
1
0
0
11 - 1
ФК "Жужеляни"
1
1
0
0
8 - 3
"Cop Team" Червоноград
1
1
0
0
7 - 2
"ІКЕА" Нововолинськ
1
1
0
0
6 - 3
"Сокіл" Сокаль
1
1
0
0
6 - 3
ФК "Фенікс" Жужеляни
1
1
0
0
5 - 3
ФК "Ванів"
1
1
0
0
3 - 1
ФСК "Перетоки"
1
1
0
0
2 - 1
"Футзал Юніор" (Ю-16) Червоноград
1
0
1
0
4 - 4
"Агро-Інвест" Червоноград
1
0
0
1
3 - 5
"Датський текстиль-2" Сокаль
1
0
0
1
2 - 4
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
1
0
0
1
1 - 5
"Футзал Юніор" (Ю-40) Червоноград
1
0
1
0
0 - 0
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Сітка
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні