Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
Вища ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Боянець
3
6
9
2
В.Мости
3
6
6
3
Пристань/Бутини
3
-2
6
4
Сілець
2
2
4
5
Карів
2
-3
3
6
Соснівка
3
4
3
7
Гірник
3
-7
1
8
Хлівчани
3
-6
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, гр. Б
М
Команда
І
РМ
О
1
Жвирка
3
9
9
2
Станин
3
7
9
3
Павлів
2
0
3
4
Тартаків
3
1
3
5
Жужеляни
2
-4
0
6
Фусів/Торки
3
-13
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Горбків
2
2
6
2
Домашів
3
14
6
3
Волсвин
3
-3
3
4
Свитазів
2
6
3
5
Добрячин
2
-19
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. Б
М
Команда
І
О
1
Барилів
3
9
2
Йосипівка
3
4
3
Стоянів
2
1
4
Немилів
2
1
5
Сабанівка
2
1
Показати повну таблицю
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
ДТ Сокаль
8
17
2
Городок
7
16
3
Олесько
7
15
4
Жовква
7
10
5
Чорнушовичі
7
10
6
Жидачів
8
9
7
"Богун"
7
8
8
Шахтар Ч
7
8
9
Н.Розділ
7
7
10
Березів
8
6
11
Братковичі
7
2
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
6
14
2
Кам'янка-2
5
11
3
Пикуловичі
6
9
4
Ямпіль
4
7
5
Лопатин
5
7
6
Борщовичі
5
6
7
Добротвір
6
6
8
Буськ
5
5
9
Н.Яричів
4
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
5
15
2
Білка
6
13
3
Репехів
5
9
4
Мостиська-2
4
7
5
Радехів
4
6
6
Підбірці
5
4
7
Сокільники
5
4
8
Гірник
5
3
9
Універ
5
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
5
2
Гудко І.
Жвир
4
-
Оринчак П.
Павл
4
-
Кріль В.
Жвир
4
5
Дикий Р.
Сосн
3
Повна таблиця
Суперники - ФК "Щирець" - Перша ліга Львівщини 2023
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
СКК "Пісочна"
5
2
2
1
9 - 7
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
4
0
1
3
1 - 8
"Турбо" Березів
3
2
0
1
11 - 6
СК "Воля" Братковичі
3
1
1
1
8 - 8
"Тандем" Жовтанці
3
0
0
3
5 - 10
ФК "П'ятничани"
3
0
0
3
1 - 10
"Прикарпаття" Н.Стрілища
2
2
0
0
10 - 1
"Захід" Солонка
2
2
0
0
6 - 3
ДЮШ ФК "Львів"
2
2
0
0
6 - 0
"Камула" Романів
2
2
0
0
5 - 1
СКК "Острів" Чорний Острів
2
2
0
0
5 - 1
"Арсенал" Бучали
2
2
0
0
4 - 2
"Колос" Городок
2
2
0
0
3 - 0
"Захід" Бібрка
2
1
1
0
6 - 3
"Сокіл" Дуліби
2
1
0
1
5 - 3
"Сокіл" Суховоля
2
1
0
1
5 - 5
"Скала" Вільховець
2
1
0
1
3 - 3
"Берізка" Підберізці
2
0
2
0
3 - 3
"Темп" Гірське
2
0
0
2
0 - 2
СК "Легенда" Сілець
1
1
0
0
8 - 0
ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк
1
1
0
0
4 - 2
"Сокіл" Сокільники
1
1
0
0
3 - 0
"УФК Карпати U-17" Львів
1
1
0
0
3 - 2
ФК "Львів U-17"
1
1
0
0
3 - 1
ФК "Покрова" Львів
1
1
0
0
3 - 2
ДЮФК "Галичина U-19" Львів
1
1
0
0
2 - 1
ФК "Олесько"
1
1
0
0
2 - 1
ФК "Шахтар" Червоноград
1
0
1
0
2 - 2
ДЮШ "Львів"/СКК "Демня"
1
0
0
1
1 - 3
"Агрон" Великогаївська ОТГ
1
0
0
1
0 - 5
ФК "Миколаїв"
1
0
0
1
0 - 1
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні