Події - Гол - Меморіал Ернеста Юста 2023 |
Місце | Гравець | Команда | |
---|---|---|---|
1 | Майкл Обаміна | "Рух U-17" Винники | 1 |
- | Віталій Равлик | "Юність" Верхня/Нижня Білка | 1 |
- | Іван Гаврушко | "Юність" Верхня/Нижня Білка | 1 |
- | Руслан Смолинець | "Босота" Чорнушовичі | 1 |
- | Олег Сидоров | "Темп" Відники | 1 |
- | Володимир Вербний | "Легінь" Брюховичі | 1 |
- | Олег Луців | СК "Нафтовик" Борислав | 1 |
- | Богдан Швед | СОК "Пульс-Авангард" Жидачів | 1 |
- | Василь Драган | СОК "Пульс-Авангард" Жидачів | 1 |
- | Роман Даніловський | ФК "Куликів" | 1 |
- | Остап Либик | ФК "Куликів" | 1 |
- | Володимир Фриз | ФК "Куликів" | 1 |
- | Володимир Хомич | МФК "Галичина" Дрогобич | 1 |
- | Віталій Троць | ФСК "Вугільник" Гірник | 1 |
- | Данило Процишин | "Сокіл" В.Глібовичі | 1 |
- | Роман Гуль | "Агрон" Великогаївська ОТГ | 1 |
- | Олег Грабовський | "Гірник" Новояворівськ | 1 |
- | Руслан Непійпієв | ФК "Рух U-19" Львів | 1 |
- | Святослав Боцьків | ФК "Рух U-19" Львів | 1 |
- | Назар Касарда | ФК "Рух U-19" Львів | 1 |
Сторінка 15 із 17
<< | < | червня 2024 | > | >> | ||
П | В | С | Ч | П | С | Н |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 01 | 02 |
03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
13:30 | СК "Легенда" Сілець | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | 2 - 0 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
13:30 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | ФК "Карів-63" | 7 - 3 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
13:30 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФК "Geramoto" Жужеляни | 2 - 1 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Ера" Соснівка | - | ФК "Боянець" | 0 - 1 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФСК "Вугільник" Гірник | 2 - 1 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Павлів" | - | ФСК "Буг" Жвирка | 3 - 5 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Слава" Фусів/Торки | - | ФСК "Тартаків" | 0 - 4 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:00 | ФК "Сокіл" Хлівчани | - | ФСК "Рата" Великі Мости | 2 - 5 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:00 | ФСК "Буг" Жвирка | - | ФК "Geramoto" Жужеляни | 3 - 0 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:30 | ФСК "Вугільник" Гірник | - | СК "Легенда" Сілець | 0 - 0 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:30 | ФСК "Тартаків" | - | ФК "Павлів" | 1 - 3 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:30 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФК "Слава" Фусів/Торки | 5 - 0 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
16:00 | ФК "Карів-63" | - | ФК "Ера" Соснівка | 3 - 2 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
16:00 | ФК "Боянець" | - | ФК "Пристань/Бутини" | 6 - 2 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
13:00 | ФК "Боянець" | - | ФК "Карів-63" | - : - |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
13:00 | ФК "Geramoto" Жужеляни | - | ФК "Слава" Фусів/Торки | - : - |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
13:30 | СК "Легенда" Сілець | - | ФК "Пристань/Бутини" | - : - |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
16:00 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | ФСК "Вугільник" Гірник | - : - |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
16:00 | ФК "Павлів" | - | ФК "Хуторок" Станин | - : - |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
16:00 | ФСК "Буг" Жвирка | - | ФСК "Тартаків" | - : - |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
17:30 | ФК "Ера" Соснівка | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | - : - |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | СК "Легенда" Сілець | - : - |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФК "Карів-63" | - | ФСК "Вугільник" Гірник | - : - |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФК "Сокіл" Хлівчани | - | ФК "Боянець" | - : - |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФК "Ера" Соснівка | - : - |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФСК "Тартаків" | - | ФК "Geramoto" Жужеляни | - : - |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФСК "Буг" Жвирка | - : - |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФК "Слава" Фусів/Торки | - | ФК "Павлів" | - : - |