Календар - Жовтанецька ТГ - Чемпіонат області серед юніорів 2023 - Група 1 |
Тур | Назва туру | Дата | Початок | Господар | Гості | Результат | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 тур | 21.06.2023 | 16:00 год. | Жовтанецька ТГ | - | ФК "Шахтар" (юн.) Червоноград | 1 - 1 | |||
2 | 2 тур | 27.05.2023 | 13:00 год. | Жовтанецька ТГ | - | "Датський текстиль" (юн.) Сокаль | 2 - 0 | |||
3 | 3 тур | 10.06.2023 | 13:00 год. | "Богун" (юн.) Броди | - | Жовтанецька ТГ | 0 - 0 | |||
4 | 4 тур | 11.07.2023 | 16:00 год. | ФК "Шахтар" (юн.) Червоноград | - | Жовтанецька ТГ | 3 - 0 | |||
5 | 5 тур | 03.07.2023 | 15:00 год. | "Датський текстиль" (юн.) Сокаль | - | Жовтанецька ТГ | 5 - 1 | |||
6 | 6 тур | 01.07.2023 | 12:00 год. | Жовтанецька ТГ | - | "Богун" (юн.) Броди | 1 - 2 | |||
12 | першість 1/4 фіналу | 18.08.2023 | 17:00 год. | Жовтанецька ТГ | - | ЛСК "Погонь" (юн.) Львів | 0 - 4 |
<< | < | липня 2024 | > | >> | ||
П | В | С | Ч | П | С | Н |
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 01 | 02 | 03 | 04 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФСК "Буг" Жвирка | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Ера" Соснівка | - | СК "Легенда" Сілець | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФСК "Рата" Великі Мости | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Боянець" | - | ФСК "Вугільник" Гірник | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Карів-63" | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | - : - |
Вища ліга 2024-7 тур | ||||
00:00 | СК "Легенда" Сілець | - | ФК "Боянець" | - : - |
Вища ліга 2024-7 тур | ||||
00:00 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | ФК "Ера" Соснівка | - : - |
Вища ліга 2024-7 тур | ||||
00:00 | ФСК "Вугільник" Гірник | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | - : - |
Вища ліга 2024-7 тур | ||||
00:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФК "Карів-63" | - : - |
Вища ліга 2024-8 тур | ||||
00:00 | ФК "Ера" Соснівка | - | ФСК "Вугільник" Гірник | - : - |
Вища ліга 2024-8 тур | ||||
00:00 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | ФК "Боянець" | - : - |
Вища ліга 2024-8 тур | ||||
00:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Geramoto" Жужеляни | - | ФК "Павлів" | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Слава" Фусів/Торки | - | ФСК "Буг" Жвирка | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФСК "Тартаків" | - : - |
Вища ліга 2024-8 тур | ||||
00:00 | СК "Легенда" Сілець | - | ФК "Карів-63" | - : - |