Календар клубу - "Західний Буг" Павлів - Третя ліга Львівщини |
Неділя, 23.05.2021 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Неділя, 23.05.2021 | 13:00 | Область | ФК "Промінь" Тетевчиці | - | "Західний Буг" Павлів | 3 | - | 1 | ||||
Субота, 29.05.2021 | |||||||||||||
3 | Субота, 29.05.2021 | 18:00 | Область | "Західний Буг" Павлів | - | СФК "Муроване" | 0 | - | 1 | ||||
Неділя, 06.06.2021 | |||||||||||||
4 | Неділя, 06.06.2021 | 13:00 | Область | ФК "Лопатин" | - | "Західний Буг" Павлів | 2 | - | 2 | ||||
Субота, 19.06.2021 | |||||||||||||
6 | Субота, 19.06.2021 | 14:00 | Область | "Західний Буг" Павлів | - | "Рух-Збірна" Репехів | 0 | - | 2 | ||||
Субота, 03.07.2021 | |||||||||||||
8 | Субота, 03.07.2021 | 14:00 | Область | "Західний Буг" Павлів | - | ФК "Давидів" | 2 | - | 1 | ||||
Середа, 07.07.2021 | |||||||||||||
9 | Середа, 07.07.2021 | 19:00 | Область | "Західний Буг" Павлів | - | "Тандем" Жовтанці | 1 | - | 3 | ||||
Субота, 10.07.2021 | |||||||||||||
10 | Субота, 10.07.2021 | 17:00 | Область | "Західний Буг" Павлів | - | "Галичина" Великий Дорошів | 4 | - | 6 | ||||
Середа, 21.07.2021 | |||||||||||||
1 | Середа, 21.07.2021 | 19:00 | Область | "Західний Буг" Павлів | - | "Юність-2" Верхня Білка | 2 | - | 5 | ||||
Субота, 24.07.2021 | |||||||||||||
7 | Субота, 24.07.2021 | 17:00 | Область | "Січ" Заболотці | - | "Західний Буг" Павлів | 3 | - | 0 | ||||
Четвер, 29.07.2021 | |||||||||||||
11 | Четвер, 29.07.2021 | 19:00 | Область | ФК "Ера" Соснівка | - | "Західний Буг" Павлів | 3 | - | 0 | ||||
Субота, 07.08.2021 | |||||||||||||
12 | Субота, 07.08.2021 | 16:00 | Область | "Юність-2" Верхня Білка | - | "Західний Буг" Павлів | 3 | - | 0 | ||||
Субота, 14.08.2021 | |||||||||||||
13 | Субота, 14.08.2021 | 13:00 | Область | "Західний Буг" Павлів | - | ФК "Промінь" Тетевчиці | 0 | - | 3 | ||||
Субота, 21.08.2021 | |||||||||||||
14 | Субота, 21.08.2021 | 13:00 | Область | СФК "Муроване" | - | "Західний Буг" Павлів | 3 | - | 0 | ||||
Субота, 28.08.2021 | |||||||||||||
15 | Субота, 28.08.2021 | 13:00 | Область | "Західний Буг" Павлів | - | ФК "Лопатин" | 0 | - | 3 | ||||
Субота, 11.09.2021 | |||||||||||||
17 | Субота, 11.09.2021 | 13:00 | Область | "Рух-Збірна" Репехів | - | "Західний Буг" Павлів | 3 | - | 0 | ||||
Субота, 18.09.2021 | |||||||||||||
18 | Субота, 18.09.2021 | 13:00 | Область | "Західний Буг" Павлів | - | "Січ" Заболотці | 0 | - | 3 | ||||
Субота, 25.09.2021 | |||||||||||||
19 | Субота, 25.09.2021 | 13:00 | Область | ФК "Давидів" | - | "Західний Буг" Павлів | 3 | - | 0 | ||||
Субота, 02.10.2021 | |||||||||||||
20 | Субота, 02.10.2021 | 13:00 | Область | "Тандем" Жовтанці | - | "Західний Буг" Павлів | 3 | - | 0 | ||||
Субота, 09.10.2021 | |||||||||||||
21 | Субота, 09.10.2021 | 13:00 | Область | "Галичина" Великий Дорошів | - | "Західний Буг" Павлів | 3 | - | 0 | ||||
Субота, 16.10.2021 | |||||||||||||
22 | Субота, 16.10.2021 | 13:00 | Область | "Західний Буг" Павлів | - | ФК "Ера" Соснівка | 0 | - | 3 |
<< | < | червня 2024 | > | >> | ||
П | В | С | Ч | П | С | Н |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 01 | 02 |
03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
13:30 | СК "Легенда" Сілець | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | 2 - 0 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
13:30 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | ФК "Карів-63" | 7 - 3 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
13:30 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФК "Geramoto" Жужеляни | 2 - 1 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Ера" Соснівка | - | ФК "Боянець" | 0 - 1 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФСК "Вугільник" Гірник | 2 - 1 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Павлів" | - | ФСК "Буг" Жвирка | 3 - 5 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Слава" Фусів/Торки | - | ФСК "Тартаків" | 0 - 4 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:00 | ФК "Сокіл" Хлівчани | - | ФСК "Рата" Великі Мости | 2 - 5 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:00 | ФСК "Буг" Жвирка | - | ФК "Geramoto" Жужеляни | 3 - 0 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:30 | ФСК "Вугільник" Гірник | - | СК "Легенда" Сілець | 0 - 0 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:30 | ФСК "Тартаків" | - | ФК "Павлів" | 1 - 3 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:30 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФК "Слава" Фусів/Торки | 5 - 0 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
16:00 | ФК "Карів-63" | - | ФК "Ера" Соснівка | 3 - 2 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
16:00 | ФК "Боянець" | - | ФК "Пристань/Бутини" | 6 - 2 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
13:00 | ФК "Боянець" | - | ФК "Карів-63" | 7 - 2 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
13:00 | ФК "Geramoto" Жужеляни | - | ФК "Слава" Фусів/Торки | 3 - 0 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
13:30 | СК "Легенда" Сілець | - | ФК "Пристань/Бутини" | 1 - 3 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
16:00 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | ФСК "Вугільник" Гірник | 5 - 1 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
16:00 | ФК "Павлів" | - | ФК "Хуторок" Станин | 1 - 4 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
16:00 | ФСК "Буг" Жвирка | - | ФСК "Тартаків" | 0 - 1 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
17:30 | ФК "Ера" Соснівка | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | 3 - 1 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
13:00 | ФК "Сокіл" Хлівчани | - | ФК "Боянець" | 0 - 7 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
13:30 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | СК "Легенда" Сілець | 3 - 1 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
14:00 | ФСК "Тартаків" | - | ФК "Geramoto" Жужеляни | 2 - 1 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
16:00 | ФК "Карів-63" | - | ФСК "Вугільник" Гірник | 5 - 1 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
16:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФК "Ера" Соснівка | 4 - 1 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
16:30 | ФК "Слава" Фусів/Торки | - | ФК "Павлів" | 4 - 6 |