Склад - ФК "Магніт" Оглядів |
Захисники | Рік народження: | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Юрій Шандор | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Півзахисники | Рік народження: | ||||||||
Михайло Іськів | - | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Назар Бута | - | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Степан Волошин | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Назар Мушинський | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Антон Надворний | - | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Назарій Прус | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Назар Сипко | - | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Володимир Шкраба | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Павло Яцина | - | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
Нападаючі | Рік народження: | ||||||||
Павло Дубенський | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Максим Турянський | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
<< | < | липня 2024 | > | >> | ||
П | В | С | Ч | П | С | Н |
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 01 | 02 | 03 | 04 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФСК "Буг" Жвирка | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Ера" Соснівка | - | СК "Легенда" Сілець | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФСК "Рата" Великі Мости | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Боянець" | - | ФСК "Вугільник" Гірник | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Карів-63" | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | - : - |
Вища ліга 2024-7 тур | ||||
00:00 | СК "Легенда" Сілець | - | ФК "Боянець" | - : - |
Вища ліга 2024-7 тур | ||||
00:00 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | ФК "Ера" Соснівка | - : - |
Вища ліга 2024-7 тур | ||||
00:00 | ФСК "Вугільник" Гірник | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | - : - |
Вища ліга 2024-7 тур | ||||
00:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФК "Карів-63" | - : - |
Вища ліга 2024-8 тур | ||||
00:00 | ФК "Ера" Соснівка | - | ФСК "Вугільник" Гірник | - : - |
Вища ліга 2024-8 тур | ||||
00:00 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | ФК "Боянець" | - : - |
Вища ліга 2024-8 тур | ||||
00:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Geramoto" Жужеляни | - | ФК "Павлів" | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Слава" Фусів/Торки | - | ФСК "Буг" Жвирка | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФСК "Тартаків" | - : - |
Вища ліга 2024-8 тур | ||||
00:00 | СК "Легенда" Сілець | - | ФК "Карів-63" | - : - |