Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
Вища ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Боянець
3
6
9
2
В.Мости
3
6
6
3
Пристань/Бутини
3
-2
6
4
Сілець
2
2
4
5
Карів
2
-3
3
6
Соснівка
3
4
3
7
Гірник
3
-7
1
8
Хлівчани
3
-6
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, гр. Б
М
Команда
І
РМ
О
1
Жвирка
3
9
9
2
Станин
3
7
9
3
Павлів
2
0
3
4
Тартаків
3
1
3
5
Жужеляни
2
-4
0
6
Фусів/Торки
3
-13
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Горбків
2
2
6
2
Домашів
3
14
6
3
Волсвин
3
-3
3
4
Свитазів
2
6
3
5
Добрячин
2
-19
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. Б
М
Команда
І
О
1
Барилів
3
9
2
Йосипівка
3
4
3
Стоянів
2
1
4
Немилів
2
1
5
Сабанівка
2
1
Показати повну таблицю
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
ДТ Сокаль
8
17
2
Городок
7
16
3
Олесько
7
15
4
Жовква
7
10
5
Чорнушовичі
7
10
6
Жидачів
8
9
7
"Богун"
7
8
8
Шахтар Ч
7
8
9
Н.Розділ
7
7
10
Березів
8
6
11
Братковичі
7
2
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
6
14
2
Кам'янка-2
5
11
3
Пикуловичі
6
9
4
Ямпіль
4
7
5
Лопатин
5
7
6
Борщовичі
5
6
7
Добротвір
6
6
8
Буськ
5
5
9
Н.Яричів
4
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
5
15
2
Білка
6
13
3
Репехів
5
9
4
Мостиська-2
4
7
5
Радехів
4
6
6
Підбірці
5
4
7
Сокільники
5
4
8
Гірник
5
3
9
Універ
5
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
5
2
Гудко І.
Жвир
4
-
Кріль В.
Жвир
4
-
Оринчак П.
Павл
4
5
Дикий Р.
Сосн
3
Повна таблиця
Суперники - ФСК "Тартаків" - Перша ліга 2020
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
СК "Легенда" Сілець
7
3
0
4
9 - 23
СК "Свитазів"
6
5
0
1
15 - 9
ФСК "Рата" Великі Мости
6
0
0
6
5 - 16
ФК "Воля" Горбків
5
3
1
1
16 - 9
ФСК "Буг" Жвирка
5
1
4
0
9 - 6
ФК "Прибужжя" Яструбичі
5
1
0
4
7 - 15
ФК "Волсвин"
4
2
0
2
8 - 6
ФК "Слава" Фусів/Торки
4
2
0
2
5 - 8
МФК "Чікаго" Червоноград
4
1
2
1
16 - 13
СК "Воля" Поториця
4
1
0
3
6 - 14
ФСК "Вугільник" Гірник
4
1
1
2
6 - 7
ФК "Діброва"
4
1
0
3
5 - 10
ФК "Промінь" Тетевчиці
3
2
0
1
9 - 12
ФСК "Стенятин"
3
1
1
1
7 - 7
МФК "Мавітек" Гірник
3
1
0
2
6 - 17
ФК "Ватра" Добрячин
3
1
0
2
6 - 6
ФСК "Межиріччя"
3
1
2
0
6 - 5
"Датський текстиль" Сокаль
3
0
0
3
6 - 16
ФК "Ера" Соснівка
3
0
0
3
4 - 14
МФК "Ветерани"
2
2
0
0
13 - 4
ФК "Фенікс" Жужеляни
2
2
0
0
13 - 5
ФК "Шахтар-2" Червоноград
2
2
0
0
10 - 5
"Футзал Юніор" (Ю-16) Червоноград
2
2
0
0
7 - 5
ФСК "Домашів"
2
2
0
0
4 - 1
ФК "Сокіл" Хлівчани
2
1
0
1
5 - 5
ФК "Карів"
2
0
1
1
5 - 6
ФК "Geramoto" Жужеляни
2
0
1
1
3 - 4
ФК "Шахтар" Червоноград
2
0
0
2
2 - 9
СК "Хоробрів"
2
0
0
2
0 - 6
ДЮСШ -2"Шахтар" Червоноград
1
1
0
0
11 - 2
ФК "Шахтар" (юн.) Червоноград
1
1
0
0
10 - 1
ФСК "ТЕКО" Теляж
1
1
0
0
8 - 2
МФК "Дружба" Сокаль
1
1
0
0
7 - 4
ФК "Белз"
1
1
0
0
5 - 1
ФК "Низи"
1
1
0
0
5 - 0
МФК "Старе місто" Червоноград
1
1
0
0
4 - 0
ФК "Переспа"
1
1
0
0
4 - 1
ФК "Фусів"
1
1
0
0
4 - 0
ФК "Торки"
1
1
0
0
3 - 0
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
1
1
0
0
3 - 0
ФСК "Вугільник-2" Гірник
1
1
0
0
3 - 2
"Датський текстиль" (юн.) Сокаль
1
1
0
0
2 - 1
ФК "Пристань"
1
1
0
0
2 - 0
ФСК "Перетоки"
1
1
0
0
1 - 0
ФК "Качурівка" Радехів
1
0
0
1
5 - 9
МФК "Колеги" Павлів
1
0
1
0
4 - 4
МФК "Сентіо" Яструбичі
1
0
0
1
4 - 7
МФК "Тайм " Сокаль
1
0
0
1
3 - 7
СК "Вол-Ком" Волиця
1
0
0
1
2 - 3
ФК "Вікторія" Волсвин
1
0
1
0
2 - 2
ФК "Качурівка-Радехів ОТГ"
1
0
0
1
2 - 8
ФК "Сокіл" Перв'ятичі
1
0
1
0
2 - 2
ФК "Боянець"
1
0
1
0
1 - 1
ФК "Павлів"
1
0
0
1
1 - 3
ФК "Хуторок" Станин
1
0
0
1
1 - 2
ФК "Шахтар" Острів
1
0
0
1
0 - 3
<<
<
червня 2024
>
>>
П
В
С
Ч
П
С
Н
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Немає матчів матч протягом червня 2024
Немає матчів матч протягом червня 2024
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні