Історія |
Сезон | Ліга | Група | Місце | Матчі | Очки | В/Н/П | Голи | Гравці |
2024 | Область | Група 1 | 1 | 4 | 10 | 3/1/0 | 11:3 | 7 |
2024 | Область | Група 4 | 3 | 3 | 4 | 1/1/1 | 5:7 | 8 |
2024 | Область | 2 | 9 | 21 | 6/3/0 | 23:8 | 10 | |
2023 | Область | 10 | 1 | 0 | 0/0/1 | 1:2 | 17 | |
2023 | Область | Кубок першої ліги | 2 | 8 | 16 | 5/1/2 | 27:14 | 17 |
2023 | Область | Підгрупа А | 4 | 10 | 14 | 4/2/4 | 13:11 | 7 |
2023 | Область | Підгрупа II | 1 | 3 | 6 | 2/0/1 | 8:5 | 23 |
2023 | Область | Група 4 | 3 | 3 | 3 | 1/0/2 | 5:6 | 13 |
2022 | Область | Група 1 | 3 | 3 | 4 | 1/1/1 | 6:6 | 12 |
2022 | Область | Група 1 | 1 | 6 | 13 | 4/1/1 | 21:9 | 12 |
2022 | Область | Група 13 | 2 | 3 | 5 | 1/2/0 | 5:4 | 10 |
2021 | Область | Група А | 7 | 18 | 23 | 7/2/9 | 39:36 | 7 |
2021 | Область | Група 11 | 4 | 3 | 0 | 0/0/3 | 5:13 | 4 |
Участь в турнірах |
<< | < | липня 2024 | > | >> | ||
П | В | С | Ч | П | С | Н |
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 01 | 02 | 03 | 04 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФСК "Буг" Жвирка | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Ера" Соснівка | - | СК "Легенда" Сілець | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФСК "Рата" Великі Мости | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Боянець" | - | ФСК "Вугільник" Гірник | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Карів-63" | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | - : - |
Вища ліга 2024-7 тур | ||||
00:00 | СК "Легенда" Сілець | - | ФК "Боянець" | - : - |
Вища ліга 2024-7 тур | ||||
00:00 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | ФК "Ера" Соснівка | - : - |
Вища ліга 2024-7 тур | ||||
00:00 | ФСК "Вугільник" Гірник | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | - : - |
Вища ліга 2024-7 тур | ||||
00:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФК "Карів-63" | - : - |
Вища ліга 2024-8 тур | ||||
00:00 | ФК "Ера" Соснівка | - | ФСК "Вугільник" Гірник | - : - |
Вища ліга 2024-8 тур | ||||
00:00 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | ФК "Боянець" | - : - |
Вища ліга 2024-8 тур | ||||
00:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Geramoto" Жужеляни | - | ФК "Павлів" | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Слава" Фусів/Торки | - | ФСК "Буг" Жвирка | - : - |
Вища ліга 2024-6 тур | ||||
00:00 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФСК "Тартаків" | - : - |
Вища ліга 2024-8 тур | ||||
00:00 | СК "Легенда" Сілець | - | ФК "Карів-63" | - : - |