Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Юнаки
Календар
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Сітка
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
Вища ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Пристань/Бутини
9
10
22
2
Боянець
9
25
21
3
Соснівка
9
13
18
4
В.Мости
9
10
16
5
Карів
9
-4
13
6
Сілець
9
-15
5
7
Гірник
9
-20
5
8
Хлівчани
9
-19
4
Показати повну таблицю
Вища ліга, гр. Б
М
Команда
І
РМ
О
1
Станин
7
11
16
2
Павлів
7
4
15
3
Жвирка
7
9
13
4
Тартаків
7
4
12
5
Жужеляни
7
-4
6
6
Фусів/Торки
7
-24
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Горбків
8
9
18
2
Домашів
8
21
16
3
Свитазів
8
6
13
4
Волсвин
8
5
12
5
Добрячин
8
-41
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. Б
М
Команда
І
О
1
Барилів
8
24
2
Йосипівка
8
16
3
Сабанівка
8
13
4
Немилів
8
4
5
Стоянів
8
1
Показати повну таблицю
Юнаки
М
Команда
І
РМ
О
1
ДЮСШ-2
6
19
15
2
Гірник-ю
5
5
13
3
Жвирка-ю
5
12
7
4
В.Мости-ю
4
-3
4
5
Жужеляни-ю
4
-9
4
6
Сілець-ю
6
-12
4
7
Хлівчани-ю
6
-12
3
Показати повну таблицю
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
11
28
2
Олесько
11
23
3
ДТ Сокаль
11
23
4
Жовква
11
20
5
Н.Розділ
11
17
6
Чорнушовичі
11
13
7
"Богун"
10
12
8
Шахтар Ч
11
11
9
Жидачів
11
10
10
Березів
11
6
11
Братковичі
11
2
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Лопатин
11
25
2
Дубляни-ФК
11
24
3
Ямпіль
10
20
4
Кам'янка-2
11
18
5
Буськ
11
17
6
Борщовичі
11
13
7
Пикуловичі
10
9
8
Добротвір
11
9
9
Н.Яричів
10
3
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Мостиська-2
12
29
2
Малехів
11
28
3
Радехів
10
21
4
Білка
11
19
5
Гірник
12
13
6
Репехів
10
10
7
Універ
11
10
8
Сокільники
10
8
9
Підбірці
11
4
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Оринчак П.
Павл
14
2
Саган Р.
Боян
9
3
Шокало Т.
Прис
8
-
Божик О.
ВМос
8
5
Левко С.
Хлів
7
Повна таблиця
Суперники - "Легінь" Брюховичі - Меморіал Ернеста Юста 2021
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
ФК "Миколаїв"
5
1
0
4
5 - 13
"Темп" Відники
4
2
0
2
7 - 8
ФК "Рух-2" Львів
4
2
0
2
5 - 11
ФК "Покрова" Львів
3
3
0
0
13 - 3
"Датський текстиль" Сокаль
3
2
1
0
6 - 3
"Богун" Броди
3
2
0
1
5 - 4
ФОК "Городок"
3
2
0
1
4 - 1
"Жупан" Винники
3
1
2
0
7 - 3
ФК "П'ятничани"
3
1
0
2
4 - 4
ЛСК "Погонь" Львів
3
1
0
2
3 - 6
"Фенікс" Підмонастир
3
0
0
3
2 - 9
"Юність" Верхня/Нижня Білка
3
0
0
3
2 - 8
"Сокіл" Сокільники
2
2
0
0
7 - 1
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
2
2
0
0
6 - 1
"Сокіл" Золочів
2
2
0
0
6 - 2
"Гірник" Новояворівськ
2
1
1
0
8 - 2
"Лео-Кераміка" Львів
2
1
0
1
5 - 3
ФК "Куликів"
2
1
1
0
4 - 3
"Новояричівська ОТГ"
2
1
1
0
1 - 0
ФК "Шахтар" Червоноград
2
1
0
1
1 - 2
"Карпати-2" Львів
2
0
0
2
2 - 6
"Юність" Верхня Білка/Куликів
2
0
0
2
2 - 11
ФСК "Яворів"
2
0
1
1
0 - 1
"Ультрас Карпати" Львів
1
1
0
0
8 - 1
СКК "Острів" Чорний Острів
1
1
0
0
5 - 2
ФК "Ямпіль"
1
1
0
0
4 - 2
ФК "Поділля" (Великоберезовицька ТГ)
1
1
0
0
3 - 0
"Нива" Жовтанці
1
1
0
0
1 - 0
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
1
1
0
0
1 - 0
ФК "Жовква"
1
0
1
0
2 - 2
"Рух U-17" Винники
1
0
1
0
1 - 1
СКК "Демня"
1
0
1
0
1 - 1
"Скала 1911" Стрий
1
0
0
1
0 - 1
МФК "Галичина" Дрогобич
1
0
0
1
0 - 1
ФК "Рух U-19" Львів
1
0
0
1
0 - 1
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Юнаки
Календар
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Сітка
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні