Склад - СК "Легенда" Сілець [Сілц] - Чемпіонат району з футзалу 2019 |
Захисники | Дата народження (вік): | г+п | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Максим Дроботій | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | |||
Олег Жук | 11 листопада 1993 (30) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | |||
Всього | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | |||||||||
Півзахисники | Дата народження (вік): | г+п | |||||||||||||||||||
Максим Болкіт | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | |||
Олег Галянт | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | |||
Олександр Головатюк | 22 червня 1994 (30) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | |||
Павло Козупас | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | |||
Руслан Мартич | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | |||
Василь Чорноусько | 08 жовтня 1984 (39) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | |||
Всього | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 24 | 0 | |||||||||
Нападаючі | Дата народження (вік): | г+п | |||||||||||||||||||
Олег Марчук | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Андрій Цьмух | 07 грудня 1996 (27) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Михайло Цьмух | 04 липня 1991 (33) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Всього | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
<< | < | серпня 2024 | > | >> | ||
П | В | С | Ч | П | С | Н |
29 | 30 | 31 | 01 | 02 | 03 | 04 |
05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 01 |
Перша ліга 2024-9 тур | ||||
13:00 | ФК "Волсвин" | - | ФК "Ватра" Добрячин | 7 - 2 |
Перша ліга 2024-9 тур | ||||
13:30 | ФК "Колос" Немилів | - | ФК "Барилів" | 0 - 5 |
Перша ліга 2024-9 тур | ||||
13:30 | ФК "Сокіл" Стоянів | - | ФК "Юність" Сабанівка | 3 - 4 |
Перша ліга 2024-9 тур | ||||
16:00 | ФК "Воля" Горбків | - | СК "Свитазів" | 2 - 1 |
Перша ліга 2024-10 тур | ||||
13:00 | СК "Свитазів" | - | ФСК "Домашів" | - : - |
Перша ліга 2024-10 тур | ||||
13:00 | ФК "Ватра" Добрячин | - | ФК "Воля" Горбків | - : - |
Перша ліга 2024-11 тур | ||||
00:00 | ФК "Волсвин" | - | СК "Свитазів" | - : - |
Перша ліга 2024-11 тур | ||||
00:00 | ФСК "Домашів" | - | ФК "Воля" Горбків | - : - |
Перша ліга 2024-11 тур | ||||
00:00 | ФК "Сокіл" Стоянів | - | ФК "Барилів" | - : - |
Перша ліга 2024-11 тур | ||||
00:00 | ФК "Старт" Йосипівка | - | ФК "Юність" Сабанівка | - : - |
Перша ліга 2024-12 тур | ||||
00:00 | ФК "Ватра" Добрячин | - | ФСК "Домашів" | - : - |
Перша ліга 2024-12 тур | ||||
00:00 | ФК "Воля" Горбків | - | ФК "Волсвин" | - : - |
Перша ліга 2024-12 тур | ||||
00:00 | ФК "Колос" Немилів | - | ФК "Сокіл" Стоянів | - : - |
Перша ліга 2024-12 тур | ||||
00:00 | ФК "Барилів" | - | ФК "Старт" Йосипівка | - : - |