Календар - ФСК "Вугільник" Гірник - Чемпіонат району з футзалу 2019 - Група "Б" |
Тур | Назва туру | Дата | Початок | Господар | Гості | Результат | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 тур | 08.12.2019 | 16:30 год. | ФСК "Вугільник" Гірник | - | ФК "Ватра" Добрячин | 5 - 0 | |||
2 | 2 тур | 08.12.2019 | 17:30 год. | ФК "Вікторія" Волсвин | - | ФСК "Вугільник" Гірник | 5 - 2 | |||
3 | 3 тур | 15.12.2019 | 15:30 год. | ФСК "Вугільник" Гірник | - | ФСК "Межиріччя-2" | 4 - 2 | |||
4 | 4 тур | 15.12.2019 | 13:30 год. | МФК "Старе місто" Червоноград | - | ФСК "Вугільник" Гірник | 2 - 2 | |||
5 | 5 тур | 22.12.2019 | 15:30 год. | ФСК "Вугільник" Гірник | - | ФК "Ера" Соснівка | 2 - 0 | |||
6 | 6 тур | 22.12.2019 | 14:00 год. | ФСК "Волинь-1" Шпиколоси | - | ФСК "Вугільник" Гірник | 0 - 5 | |||
7 | 7 тур | 29.12.2019 | 21:30 год. | ФК "Фусів" | - | ФСК "Вугільник" Гірник | 1 - 4 | |||
8 | 8 тур | 29.12.2019 | 20:00 год. | ФСК "Вугільник" Гірник | - | СК "Легенда" Сілець | 0 - 5 | |||
9 | 9 тур | 05.01.2020 | 14:00 год. | "Датський текстиль-2" Сокаль | - | ФСК "Вугільник" Гірник | 4 - 3 | |||
12 | гра за 9-10 місця | 12.01.2020 | 16:50 год. | МФК "Чікаго" Червоноград | - | ФСК "Вугільник" Гірник | 2 - 0 |
<< | < | серпня 2024 | > | >> | ||
П | В | С | Ч | П | С | Н |
29 | 30 | 31 | 01 | 02 | 03 | 04 |
05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 01 |
Перша ліга 2024-9 тур | ||||
13:00 | ФК "Волсвин" | - | ФК "Ватра" Добрячин | 7 - 2 |
Перша ліга 2024-9 тур | ||||
13:30 | ФК "Колос" Немилів | - | ФК "Барилів" | 0 - 5 |
Перша ліга 2024-9 тур | ||||
13:30 | ФК "Сокіл" Стоянів | - | ФК "Юність" Сабанівка | 3 - 4 |
Перша ліга 2024-9 тур | ||||
16:00 | ФК "Воля" Горбків | - | СК "Свитазів" | 2 - 1 |
Перша ліга 2024-10 тур | ||||
13:00 | СК "Свитазів" | - | ФСК "Домашів" | - : - |
Перша ліга 2024-10 тур | ||||
13:00 | ФК "Ватра" Добрячин | - | ФК "Воля" Горбків | - : - |
Перша ліга 2024-11 тур | ||||
00:00 | ФК "Волсвин" | - | СК "Свитазів" | - : - |
Перша ліга 2024-11 тур | ||||
00:00 | ФСК "Домашів" | - | ФК "Воля" Горбків | - : - |
Перша ліга 2024-11 тур | ||||
00:00 | ФК "Сокіл" Стоянів | - | ФК "Барилів" | - : - |
Перша ліга 2024-11 тур | ||||
00:00 | ФК "Старт" Йосипівка | - | ФК "Юність" Сабанівка | - : - |
Перша ліга 2024-12 тур | ||||
00:00 | ФК "Ватра" Добрячин | - | ФСК "Домашів" | - : - |
Перша ліга 2024-12 тур | ||||
00:00 | ФК "Воля" Горбків | - | ФК "Волсвин" | - : - |
Перша ліга 2024-12 тур | ||||
00:00 | ФК "Колос" Немилів | - | ФК "Сокіл" Стоянів | - : - |
Перша ліга 2024-12 тур | ||||
00:00 | ФК "Барилів" | - | ФК "Старт" Йосипівка | - : - |