Історія |
Сезон | Ліга | Група | Місце | Матчі | Очки | В/Н/П | Голи | Гравці |
2024 | Кубок | Група 1 | 1 | 2 | 4 | 1/1/0 | 4:3 | 6 |
2024 | Товариські матчі | Група В | 2 | 0 | 0 | 0/0/0 | 0:0 | 9 |
2024 | Кубок | 3 | 0 | 0 | 0/0/0 | 0:0 | 36 | |
2024 | Вища ліга Червоноградського району | Група А | 2 | 5 | 12 | 4/0/1 | 21:9 | 37 |
2023 | Кубок | 1 | 3 | 7 | 2/1/0 | 10:5 | 29 | |
2023 | Кубок | 1 | 1 | 3 | 1/0/0 | 2:1 | 28 | |
2023 | Кубок | 6 | 2 | 3 | 1/0/1 | 7:3 | 19 | |
2023 | Вища ліга Червоноградського району | 1 | 18 | 46 | 15/1/2 | 71:15 | 28 | |
2023 | Товариські матчі | Група В | 3 | 0 | 0 | 0/0/0 | 0:0 | 9 |
2022 | Кубок | 1 | 1 | 3 | 1/0/0 | 3:2 | 30 | |
2022 | Кубок | 3 | 4 | 7 | 3/0/1 | 7:6 | 13 | |
2022 | Благодійний турнір | Золота ліга | 5 | 5 | 3 | 1/0/4 | 4:16 | 11 |
2022 | Вища ліга Червоноградського району | 1 | 6 | 15 | 5/0/1 | 19:11 | 30 | |
2022 | Благодійний турнір | Група В | 1 | 5 | 12 | 4/0/1 | 16:11 | 9 |
2022 | Благодійний турнір | 1 | 3 | 9 | 3/0/0 | 15:3 | 0 | |
2021 | Кубок | 1 | 1 | 1 | 0/0/1 | 4:4 | 31 | |
2021 | Вища ліга Червоноградського району | 3 | 22 | 47 | 14/5/3 | 77:21 | 31 | |
2021 | Кубок | 2 | 3 | 7 | 3/0/0 | 5:0 | 8 | |
2020 | Вища ліга | 5 | 3 | 3 | 1/0/2 | 7:4 | 0 | |
2020 | Область | Група А | 2 | 2 | 3 | 1/0/1 | 3:2 | 0 |
2019 | Кубок | 1 | 5 | 15 | 5/0/0 | 23:7 | 10 | |
2019 | Вища ліга | 2 | 18 | 39 | 12/3/3 | 53:26 | 15 | |
2019 | Кубок | 2 | 1 | 0 | 0/0/1 | 1:2 | 4 |
Участь в турнірах |
<< | < | червня 2024 | > | >> | ||
П | В | С | Ч | П | С | Н |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 01 | 02 |
03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
13:30 | СК "Легенда" Сілець | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | 2 - 0 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
13:30 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | ФК "Карів-63" | 7 - 3 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
13:30 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФК "Geramoto" Жужеляни | 2 - 1 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Ера" Соснівка | - | ФК "Боянець" | 0 - 1 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФСК "Вугільник" Гірник | 2 - 1 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Павлів" | - | ФСК "Буг" Жвирка | 3 - 5 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Слава" Фусів/Торки | - | ФСК "Тартаків" | 0 - 4 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:00 | ФК "Сокіл" Хлівчани | - | ФСК "Рата" Великі Мости | 2 - 5 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:00 | ФСК "Буг" Жвирка | - | ФК "Geramoto" Жужеляни | 3 - 0 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:30 | ФСК "Вугільник" Гірник | - | СК "Легенда" Сілець | 0 - 0 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:30 | ФСК "Тартаків" | - | ФК "Павлів" | 1 - 3 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:30 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФК "Слава" Фусів/Торки | 5 - 0 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
16:00 | ФК "Карів-63" | - | ФК "Ера" Соснівка | 3 - 2 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
16:00 | ФК "Боянець" | - | ФК "Пристань/Бутини" | 6 - 2 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
13:00 | ФК "Боянець" | - | ФК "Карів-63" | 7 - 2 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
13:00 | ФК "Geramoto" Жужеляни | - | ФК "Слава" Фусів/Торки | 3 - 0 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
13:30 | СК "Легенда" Сілець | - | ФК "Пристань/Бутини" | 1 - 3 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
16:00 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | ФСК "Вугільник" Гірник | 5 - 1 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
16:00 | ФК "Павлів" | - | ФК "Хуторок" Станин | 1 - 4 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
16:00 | ФСК "Буг" Жвирка | - | ФСК "Тартаків" | 0 - 1 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
17:30 | ФК "Ера" Соснівка | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | 3 - 1 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
13:00 | ФК "Сокіл" Хлівчани | - | ФК "Боянець" | 0 - 7 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
13:30 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | СК "Легенда" Сілець | 3 - 1 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
14:00 | ФСК "Тартаків" | - | ФК "Geramoto" Жужеляни | 2 - 1 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
16:00 | ФК "Карів-63" | - | ФСК "Вугільник" Гірник | 5 - 1 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
16:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФК "Ера" Соснівка | 4 - 1 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
16:30 | ФК "Слава" Фусів/Торки | - | ФК "Павлів" | 4 - 6 |