kolida1Сьогодні на 43-ому році життя відійшов у вічність фанат футболу, хороший товариш, колега, президент та тренер ФК "Волсвин" Петро КОЛІДА!

Асоціація футболу Червоноградського району, адміністрація сайту від імені всієї футбольної спільноти району висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Петро Іванович запам'ятається як людина, котра вкладала в розвиток футболу села душу, час, гроші.

Спочивай з богом, друже!



Меморіал Ернеста Юста 2023



М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 ФК "Рух U-19" Львів 3 3 0 0 9:1 8 9
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
2 ФСК "Колос" Прилбичі 3 2 0 1 7:6 1 6
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
3 "Датський текстиль" Сокаль 3 1 0 2 4:6 -2 3
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
4 "Стріла" Сулимів 3 0 0 3 1:8 -7 0
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 "Рух U-17" Винники 3 2 1 0 15:4 11 7
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
2 "Юність" Верхня/Нижня Білка 3 2 0 1 10:7 3 6
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
3 "Легінь" Брюховичі 3 0 2 1 4:5 -1 2
draw.png
draw.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
4 "Жупан" Винники 3 0 1 2 3:16 -13 1
thumbs_down
draw.png
thumbs_down
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 "Фенікс" Підмонастир 3 3 0 0 16:5 11 9
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_down
2 "Друзі ЗСУ" Кам'янеччина 3 1 1 1 11:14 -3 4
thumbs_up.png
thumbs_down
draw.png
draw.png
3 СК "Воля" Братковичі 3 1 1 1 10:13 -3 4
thumbs_down
thumbs_up.png
draw.png
4 "Турбо" Березів 3 0 0 3 9:14 -5 0
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 "Темп" Відники 3 3 0 0 12:0 12 9
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
2 ФСК "Вугільник" Гірник 3 2 0 1 6:9 -3 6
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
draw.png
3 ФК "Олесько" 3 1 0 2 5:6 -1 3
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
4 ФК "Сільмаш" Львів 3 0 0 3 2:10 -8 0
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 ФК "Миколаїв" 3 3 0 0 15:2 13 9
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
2 "Колос" Городок 3 1 1 1 7:6 1 4
thumbs_down
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_down
3 ФК "Львів U-17" 3 1 0 2 4:13 -9 3
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
4 ФК "Шахтар" Червоноград 3 0 1 2 4:9 -5 1
thumbs_down
thumbs_down
draw.png
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 СК "Нафтовик" Борислав 3 2 1 0 17:1 16 7
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_down
2 ФК "П'ятничани" 3 2 1 0 13:4 9 7
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
draw.png
3 ФК "Троянда" Ходорів 3 1 0 2 2:14 -12 3
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
4 "Сокіл" Муроване 3 0 0 3 2:15 -13 0
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 ФК "Мостиська" 3 3 0 0 13:2 11 9
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
2 "Скала" Вільховець 3 1 1 1 8:9 -1 4
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_down
thumbs_down
3 МФК "Нові імена" Львів 3 1 0 2 6:11 -5 3
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
4 ФК "Покрова" Львів 3 0 1 2 5:10 -5 1
thumbs_down
draw.png
thumbs_down
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 СКК "Крупсько" Крупське 3 2 1 0 9:5 4 7
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_down
2 "Карпати-2" Львів 3 2 0 1 15:2 13 6
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
3 ФК "Поділля" (Великоберезовицька ТГ) 3 1 0 2 2:8 -6 3
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
4 "Стріла" Підгородище 3 0 1 2 4:15 -11 1
thumbs_down
draw.png
thumbs_down
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 ФК "Жовква" 3 2 1 0 6:3 3 7
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
2 "Босота" Чорнушовичі 3 1 2 0 4:2 2 5
draw.png
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_down
3 ФСК "Самбір" 3 1 1 1 6:4 2 4
thumbs_up.png
thumbs_down
draw.png
draw.png
draw.png
4 "Рух-Збірна" Репехів 3 0 0 3 4:11 -7 0
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 "Скала 1911" Стрий 3 3 0 0 23:1 22 9
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
2 СКК "Пісочна" 3 2 0 1 8:12 -4 6
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
3 ФК "Новий Розділ" 3 1 0 2 3:7 -4 3
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
4 "Сокіл" Никонковичі 3 0 0 3 2:16 -14 0
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 ФК "Куликів" 3 2 1 0 8:2 6 7
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_down
2 "Гірник" Новояворівськ 3 2 1 0 8:4 4 7
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
3 "Берізка" Підберізці 3 1 0 2 8:8 0 3
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
4 "Ультрас Карпати" Львів 3 0 0 3 0:10 -10 0
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 МФК "Галичина" Дрогобич 3 2 1 0 12:3 9 7
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
2 "Темп" Гірське 3 2 0 1 13:5 8 6
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
3 СОК "Пульс-Авангард" Жидачів 3 1 1 1 8:4 4 4
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
4 "Дністер" Кам'яне 3 0 0 3 3:24 -21 0
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 ЛСК "Погонь" Львів 3 3 0 0 9:3 6 9
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_down
2 "Сокіл" В.Глібовичі 3 2 0 1 6:2 4 6
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
3 ФК "Ямпіль" 3 1 0 2 9:4 5 3
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
4 FC "Sokil" Львів 3 0 0 3 2:17 -15 0
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 "Агрон" Великогаївська ОТГ 3 3 0 0 14:1 13 9
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
2 ФК "Щирець" 3 2 0 1 11:7 4 6
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
3 "УФК Карпати U-17" Львів 3 1 0 2 17:7 10 3
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
4 СК "Легенда" Сілець 3 0 0 3 0:27 -27 0
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down

1 тур
04-02-2023
events.png 11:00
ФСК "Колос" Прилбичі -
ФК "Рух U-19" Львів
 0 - 3    Стадіон: Академія "Руху", Винники
05-02-2023
events.png 10:00
МФК "Нові імена" Львів -
"Скала" Вільховець
 1 - 5    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 12:00
"Ультрас Карпати" Львів -
"Берізка" Підберізці
 0 - 4    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 14:00
"Фенікс" Підмонастир -
СК "Воля" Братковичі
 6 - 1    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 14:00
ЛСК "Погонь" Львів -
FC "Sokil" Львів
 5 - 1    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 15:00
ФК "Щирець" -
СК "Легенда" Сілець
 8 - 0    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 18:00
"Темп" Відники -
ФК "Сільмаш" Львів
 3 - 0    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
11-02-2023
events.png 11:30
"Карпати-2" Львів -
СКК "Крупсько" Крупське
 1 - 2    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 12:00
"Рух U-17" Винники -
"Легінь" Брюховичі
 1 - 1    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Жупан" Винники
 5 - 1    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 18:00
"Темп" Гірське -
"Дністер" Кам'яне
 8 - 1    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
12-02-2023
events.png 11:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
ФК "Ямпіль"
 1 - 0    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 13:00
ФСК "Самбір" -
"Рух-Збірна" Репехів
 4 - 1    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
  13:00
"Босота" Чорнушовичі -
ФК "Жовква"
 0 - 0    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 15:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Стріла" Сулимів
 1 - 0    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 15:00
ФК "Поділля" (Великоберезовицька ТГ) -
"Стріла" Підгородище
 2 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 15:00
ФК "Новий Розділ" -
"Сокіл" Никонковичі
 3 - 0    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 15:00
ФК "П'ятничани" -
"Сокіл" Муроване
 6 - 2    Стадіон: "Арена-Довге"
19-02-2023
events.png 12:00
"УФК Карпати U-17" Львів -
"Агрон" Великогаївська ОТГ
 1 - 4    Стадіон: Училище фізичної культури, Львів
events.png 15:00
СК "Нафтовик" Борислав -
ФК "Троянда" Ходорів
 8 - 0    Стадіон: "Арена-Довге"
25-02-2023
events.png 13:00
"Турбо" Березів -
"Друзі ЗСУ" Кам'янеччина
 4 - 5    Стадіон: Боско-Арена, м. Львів
events.png 14:00
ФК "Шахтар" Червоноград -
ФК "Львів U-17"
 2 - 3    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 16:00
ФК "Миколаїв" -
"Колос" Городок
 3 - 2    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 18:00
ФК "Куликів" -
"Гірник" Новояворівськ
 1 - 1    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
26-02-2023
  11:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 0 - 0    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 13:00
"Скала 1911" Стрий -
СКК "Пісочна"
 10 - 1    Стадіон: "Арена-Довге"
02-03-2023
events.png 16:00
ФК "Мостиська" -
ФК "Покрова" Львів
 3 - 1    Стадіон: Боско-Арена, м. Львів
12-03-2023
events.png 17:00
ФК "Олесько" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 1 - 3    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
2 тур
11-02-2023
events.png 12:00
"УФК Карпати U-17" Львів -
ФК "Щирець"
 2 - 3    Стадіон: Училище фізичної культури, Львів
events.png 12:00
ФК "Львів U-17" -
"Колос" Городок
 1 - 3    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 16:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Друзі ЗСУ" Кам'янеччина
 5 - 1    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
12-02-2023
events.png 11:00
"Агрон" Великогаївська ОТГ -
СК "Легенда" Сілець
 5 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 11:00
ФК "Покрова" Львів -
"Скала" Вільховець
 2 - 2    Стадіон: Боско-Арена, м. Львів
events.png 13:00
"Ультрас Карпати" Львів -
ФК "Куликів"
 0 - 4    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
18-02-2023
events.png 11:30
"Рух U-17" Винники -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 4 - 2    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 12:00
"Карпати-2" Львів -
ФК "Поділля" (Великоберезовицька ТГ)
 5 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
19-02-2023
events.png 11:00
ФК "Олесько" -
ФК "Сільмаш" Львів
 4 - 1    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 11:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
"Дністер" Кам'яне
 7 - 0    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 13:00
"Датський текстиль" Сокаль -
ФСК "Колос" Прилбичі
 2 - 3    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 13:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
FC "Sokil" Львів
 4 - 0    Стадіон: Боско-Арена, м. Львів
events.png 13:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Рух-Збірна" Репехів
 3 - 1    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 13:00
"Скала 1911" Стрий -
"Сокіл" Никонковичі
 8 - 0    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 13:30
ФСК "Самбір" -
ФК "Жовква"
 1 - 2    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 15:00
"Темп" Відники -
ФСК "Вугільник" Гірник
 7 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 15:00
"Легінь" Брюховичі -
"Жупан" Винники
 1 - 1    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
25-02-2023
events.png 15:00
ФК "П'ятничани" -
ФК "Троянда" Ходорів
 6 - 1    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 16:00
ФК "Рух U-19" Львів -
"Стріла" Сулимів
 3 - 0    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
26-02-2023
events.png 11:00
ЛСК "Погонь" Львів -
ФК "Ямпіль"
 2 - 1    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 15:00
СК "Нафтовик" Борислав -
"Сокіл" Муроване
 8 - 0    Стадіон: "Арена-Довге"
04-03-2023
events.png 18:30
СК "Воля" Братковичі -
"Турбо" Березів
 4 - 2    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
05-03-2023
events.png 10:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
"Темп" Гірське
 3 - 1    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 11:00
ФК "Мостиська" -
МФК "Нові імена" Львів
 4 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 12:00
"Гірник" Новояворівськ -
"Берізка" Підберізці
 5 - 3    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 18:00
СКК "Крупсько" Крупське -
"Стріла" Підгородище
 4 - 4    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
10-03-2023
events.png 13:00
ФК "Миколаїв" -
ФК "Шахтар" Червоноград
 4 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
12-03-2023
events.png 16:00
СКК "Пісочна" -
ФК "Новий Розділ"
 2 - 0    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
3 тур
18-02-2023
events.png 12:00
ФК "Миколаїв" -
ФК "Львів U-17"
 8 - 0    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 14:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Турбо" Березів
 5 - 3    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 16:00
"Гірник" Новояворівськ -
"Ультрас Карпати" Львів
 2 - 0    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
19-02-2023
events.png 15:30
ФК "Шахтар" Червоноград -
"Колос" Городок
 2 - 2    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
25-02-2023
events.png 12:00
"Карпати-2" Львів -
"Стріла" Підгородище
 9 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
26-02-2023
events.png 11:00
МФК "Нові імена" Львів -
ФК "Покрова" Львів
 5 - 2    Стадіон: Боско-Арена, м. Львів
events.png 12:00
"Агрон" Великогаївська ОТГ -
ФК "Щирець"
 5 - 0    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 13:00
ФК "Куликів" -
"Берізка" Підберізці
 3 - 1    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 15:00
"Темп" Відники -
ФК "Олесько"
 2 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 16:00
ФК "Жовква" -
"Рух-Збірна" Репехів
 4 - 2    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
04-03-2023
events.png 11:30
"Рух U-17" Винники -
"Жупан" Винники
 10 - 1    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 12:00
"УФК Карпати U-17" Львів -
СК "Легенда" Сілець
 14 - 0    Стадіон: Училище фізичної культури, Львів
events.png 15:00
СК "Нафтовик" Борислав -
ФК "П'ятничани"
 1 - 1    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 16:30
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Сільмаш" Львів
 3 - 1    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
05-03-2023
events.png 13:00
СКК "Пісочна" -
"Сокіл" Никонковичі
 5 - 2    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 14:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Легінь" Брюховичі
 3 - 2    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
"Скала 1911" Стрий -
ФК "Новий Розділ"
 5 - 0    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 16:00
ЛСК "Погонь" Львів -
"Сокіл" В.Глібовичі
 2 - 1    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
11-03-2023
events.png 12:00
ФК "Рух U-19" Львів -
"Датський текстиль" Сокаль
 3 - 1    Стадіон: Академія "Руху", Винники
events.png 15:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
"Темп" Гірське
 1 - 4    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 18:00
СК "Воля" Братковичі -
"Друзі ЗСУ" Кам'янеччина
 5 - 5    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
12-03-2023
events.png 11:00
"Стріла" Сулимів -
ФСК "Колос" Прилбичі
 1 - 4    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 12:00
ФК "Поділля" (Великоберезовицька ТГ) -
СКК "Крупсько" Крупське
 0 - 3    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 13:00
ФК "Мостиська" -
"Скала" Вільховець
 6 - 1    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 14:00
"Босота" Чорнушовичі -
ФСК "Самбір"
 1 - 1    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
"Дністер" Кам'яне
 9 - 2    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 16:00
ФК "Троянда" Ходорів -
"Сокіл" Муроване
 1 - 0    Стадіон: "Арена-Довге"
19-03-2023
events.png 14:00
ФК "Ямпіль" -
FC "Sokil" Львів
 8 - 1    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
1/16 фіналу
16-03-2023
events.png 18:00
ФК "Рух U-19" Львів -
"Рух U-17" Винники
 6 - 1    Стадіон: Академія "Руху", Винники
18-03-2023
events.png 12:00
"Карпати-2" Львів -
"Колос" Городок
 1 - 5    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 15:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФСК "Колос" Прилбичі
 3 - 1    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 15:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
СКК "Пісочна"
 4 - 1    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 16:00
ФК "Миколаїв" -
"Легінь" Брюховичі
 0 - 1    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 17:00
ФСК "Самбір" -
"Друзі ЗСУ" Кам'янеччина
 1 - 1 (Пен. 6 - 5)    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 18:00
ФК "Мостиська" -
"Темп" Гірське
 1 - 2    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
19-03-2023
events.png 11:00
ФК "Куликів" -
ФК "Жовква"
 5 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 12:00
"Агрон" Великогаївська ОТГ -
"Сокіл" В.Глібовичі
 7 - 1    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 13:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Босота" Чорнушовичі
 5 - 1    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 13:00
"Скала 1911" Стрий -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 4 - 2    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 13:00
ЛСК "Погонь" Львів -
ФСК "Вугільник" Гірник
 1 - 1 (Пен. 4 - 3)    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 15:00
"Темп" Відники -
"Скала" Вільховець
 2 - 1    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 15:00
СК "Нафтовик" Борислав -
СКК "Крупсько" Крупське
 2 - 0    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 17:00
ФК "П'ятничани" -
ФК "Щирець"
 2 - 0    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 18:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Гірник" Новояворівськ
 3 - 1    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
1/8 фіналу
25-03-2023
events.png 12:00
ФК "Рух U-19" Львів -
"Темп" Гірське
 3 - 0    Стадіон: Академія "Руху", Винники
events.png 12:00
"Темп" Відники -
"Датський текстиль" Сокаль
 2 - 0    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
26-03-2023
events.png 11:00
ФК "Куликів" -
ФК "П'ятничани"
 3 - 3 (Пен. 4 - 3)    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 11:45
СК "Нафтовик" Борислав -
ЛСК "Погонь" Львів
 0 - 1    Стадіон: Академія "Руху", Винники
events.png 13:00
"Скала 1911" Стрий -
"Легінь" Брюховичі
 1 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 14:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Агрон" Великогаївська ОТГ
 3 - 2    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 15:00
"Фенікс" Підмонастир -
ФСК "Самбір"
 1 - 1 (Пен. 7 - 6)    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 16:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
"Колос" Городок
 2 - 0    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
1/4 фіналу
01-04-2023
events.png 12:00
ФК "Рух U-19" Львів -
ФК "Куликів"
 2 - 4    Стадіон: Академія "Руху", Винники
events.png 16:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Скала 1911" Стрий
 2 - 4    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 18:00
"Темп" Відники -
ЛСК "Погонь" Львів
 4 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
02-04-2023
events.png 15:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
МФК "Галичина" Дрогобич
 3 - 1    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
1/2 фіналу
05-04-2023
events.png 14:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Скала 1911" Стрий
 3 - 3 (Пен. 4 - 5)    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
"Темп" Відники -
ФК "Куликів"
 3 - 3 (Пен. 3 - 4)    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
фінал
08-04-2023
events.png 16:00
ФК "Куликів" -
"Скала 1911" Стрий
 0 - 2    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району